Лекции.Орг

Поиск:
ВІДНОШЕННЯ ДОМІНУВАННЯ
Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

У тих випадках, коли Х означає множину людей або груп людей, доводиться зустрічатися з відношенням, що є відношенням домінування. Ми будемо говорити, що х домінує y і писати х у, якщо х в чомусь перевершує y. Так, х може бути спортсменом або командою, що перемогла спортсмена або команду y, або лицем, що користується авторитетом у обличчя y, або властивістю, що ми віддаємо перевагу властивості y.

Ми будемо говорити, що між елементами множини Х має місце відношення домінування, якщо ці елементи володіють наступними двома властивостями:

1) ніякий індивідуум не може домінувати самого себе, тобто x x - хибно (антирефлексивність);

2) у кожної пари індивідуумів у точності один індивідуум домінує другого, тобто х у и y х — взаємовиключаються (несиметричність).

У відношенні домінування властивість транзитивності не має місця. Дійсно, якщо в змаганнях команда х перемогла команду y, а команда y перемогла команду z, то звідси ще не випливає, що команда х обов'язково переможе команду z.


Дата добавления: 2015-02-12; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 545 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Поиск на сайте:© 2015-2022 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7