Ћекции.ќрг


ѕоиск:




 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


—пр€мован≥сть особистост≥. ¬иди спр€мованост≥ особистост≥




—укупн≥сть сталих мотив≥в, ор≥Їнтуючих д≥€льн≥сть особистост≥ та в≥дносно незалежних в≥д ситуац≥й називаЇтьс€ спр€мован≥стю особистост≥. —пр€мован≥сть Ї складним утворенн€м особистост≥, €ке визначаЇ всю повед≥нку особистост≥, ставленн€ до себе, оточуючих та д≥€льност≥. ¬она про€вл€Їтьс€ в потребах, ≥нтересах, ≥деалах, переконанн€х, дом≥нуючих мотивах д≥€льност≥ та повед≥нки. Ќе випадково спр€мован≥сть називають також стрижнем особистост≥.

—пр€мован≥сть €к система ставлень особистост≥ до д≥йсност≥ €вл€Ї собою таку тр≥аду: ставленн€ до ≥нших людей €к до член≥в колективу, ставленн€ до прац≥ та њњ результат≥в, ставленн€ до себе. «г≥дно до цього розр≥зн€ють спр€мован≥сть на сп≥лкуванн€ та взаЇмод≥ю, спр€мован≥сть на справу та результат, спр€мован≥сть на себе:

Ј —пр€мован≥сть на сп≥лкуванн€ та взаЇмод≥ю. Ћюдина, €ка маЇ такий вид спр€мованост≥ завжди в≥дкрита дл€ оточуючих ≥ отримуЇ рад≥сть в≥д сп≥лкуванн€ ≥ взаЇмод≥њ ≥з ними, найчаст≥ше заслуговуЇ позитивноњ оц≥нки. ѕрагне зберегти з≥ вс≥ма добр≥ товариськ≥ стосунки, сильно переживаЇ при њх розрив≥. ¬≥ддаЇ перевагу колективн≥й д≥€льност≥. Ќе у€вл€Ї себе без нових та старих друз≥в, при€тел≥в, знайомих. ¬олод≥ють емпат≥Їю (прагненн€ зрозум≥ти ≥ншого, поставити себе на його м≥сце). ќднак ц≥ позитивн≥ €кост≥ ≥нод≥ можуть не спри€ти ефективност≥ д≥€льност≥. “ак≥ люди р≥дко беруть на себе в≥дпов≥дальн≥сть за насл≥дки сп≥льних р≥шень. Ќамагаютьс€ п≥дстроњтис€ п≥д думку б≥льшост≥, намагаючись не в≥дставати в≥д Ђус≥хї, р≥дко бувають авторами ориг≥нальних пропозиц≥й.

Ј —пр€мован≥сть на справу та результат. ƒл€ таких людей вектором спр€мованост≥ Ї сама д≥€льн≥сть (процес ≥ њњ результат) - сенс усього житт€, виток натхненн€ та власноњ значимост≥.  ер≥вник такого типу ор≥Їнтований не т≥льки на результат, але й на д≥лове сп≥вроб≥тництво. ¬≥н отримуЇ задоволенн€ не ст≥льки в≥д сп≥лкуванн€ з≥ сп≥вроб≥тниками та партнерами, ск≥льки в≥д того, що своЇю активн≥стю та енерг≥Їю переконуЇ њх у справедливост≥ своњх пропозиц≥й та п≥дход≥в. «ахищаючи свою справу, в≥н вм≥Ї висказати своњ думки у переконливоњ та емоц≥йно приваблив≥й форм≥, особливо коли мова ≥де про плани на майбутнЇ та постановку задач. ѕри цьому сп≥вроб≥тники в≥дм≥чають його прагненн€ слухати та чути сп≥врозмовника, готовн≥сть не т≥льки очолювати справу, але й брати в≥дпов≥дальн≥сть за нењ на себе. ќднак так≥ люди заради дос€гненн€ мети ≥нколи зневажають моральний б≥к справи. ¬они часто керуютьс€ принципами Ђдл€ дос€гненн€ мети ус≥ засоб≥ добр≥ї, Ђмета оправдовуЇ засобиї, Ђпереможець завжди правийї.

Ј —пр€мован≥сть на себе. Ћюдина зосереджена лише на соб≥, своњх ≥нтересах, та мало рахуЇтьс€ з оточуючими. ƒос€гненн€ усп≥х≥в у навчанн≥ або прац≥ Ї лише засобом вираженн€ та ствердженн€ власного я, привертанн€м уваги до своЇњ Ђнеординарноњї особистост≥. √оворе б≥льше, н≥ж слухаЇ, в дискус≥€х схильна до сп≥шних та незважених за€в. Ѕол≥сно реагують на критику у св≥й адрес.  ер≥вники з такою спр€мован≥стю прагнуть навТ€зати свою думку колективу, в≥дштовхуючи розумн≥ зауваженн€ або вимоги його член≥в. ћотиви власного благополучч€ часто заважають њм вчасно пом≥чати потреби ≥нших. Ќайчаст≥ше притримуютьс€ жорсткого алгоритму управл≥нн€. ” конфл≥ктних ситуац≥€х схильн≥ до агрес≥њ.

 

ѕитанн€ дл€ самоконтролю:

1. ƒайте загальне визначенн€ пон€ттю Ђособист≥стьї.

2. « €ких п≥дструктур складаЇтьс€ динам≥чна модель структури особистост≥?

3. ” ход≥ €кого процесу ≥ндив≥д стаЇ особист≥стю?

4. „им ≥ндив≥дуальн≥сть в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д особистост≥?

5. Ќазв≥ть ус≥ типи особистост≥.

6. „им активн≥сть у д≥€льност≥ в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д активност≥ у сп≥лкуванн≥?

7. як повТ€зан≥ пон€тт€ Ђя-образї та самооц≥нка?

8. ƒайте визначенн€ пон€тт€ Ђспр€мован≥сть особистост≥ї.

9. як≥ ≥снують види спр€мованост≥ та у чому пол€гають њх особливост≥?

ƒо зм≥сту

“ема 2. “емперамент.

ѕитанн€ теми:

2.1. ѕон€тт€ про темперамент.

2.2. ¬ченн€ та теор≥њ темпераменту.

2.3. “иполог≥€ вищоњ нервовоњ д≥€льност≥ та њњ сп≥вв≥дношенн€ з типами темпераменту. ќсновн≥ властивост≥ темпераменту.

2.4. –оль темпераменту в д≥€льност≥ та сп≥лкуванн≥ людини.

ќсновн≥ терм≥ни та пон€тт€:

“емперамент, сангв≥н≥к, холерик, флегматик, меланхол≥к, сила, вр≥вноважен≥сть, рухлив≥сть.

ѕон€тт€ про темперамент

≤снуЇ багато п≥дход≥в до вивченн€ темпераменту й б≥льш≥сть досл≥дник≥в вважаЇ, що темперамент Ц це б≥олог≥чний фундамент дл€ формуванн€ особистост≥, €к соц≥альноњ ≥стоти та в значн≥й м≥р≥ визначаючи стиль њњ повед≥нки та д≥€льност≥.

“емперамент характеризуЇ динам≥чн≥сть особистост≥, але не характеризуЇ њњ переконань, погл€д≥в, ≥нтерес≥в, не Ї показником ц≥нност≥ чи малоц≥нност≥ особистост≥, не визначаЇ њњ можливост≥ тому не сл≥д плутати властивост≥ темпераменту з властивост€ми характеру або зд≥бност€ми людини. ѕ≥д динам≥кою особистост≥ розум≥ють темп, ритм, тривал≥сть, ≥нтенсивн≥сть псих≥чних процес≥в, зокрема емоц≥йних процес≥в, а також де€к≥ зовн≥шн≥ особливост≥ повед≥нки людини - рухлив≥сть, активн≥сть, швидк≥сть або спов≥льнен≥сть реакц≥й та ≥н.

 





ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-11-05; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 2708 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

Ћаской почти всегда добьешьс€ больше, чем грубой силой. © Ќеизвестно
==> читать все изречени€...

2191 - | 2047 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.012 с.