Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ћатер≥ально-техн≥чне забезпеченн€ кейтерингового обслуговуванн€
 ожний вид кейтер≥нгового обслуговуванн€ передбачаЇ на€вн≥сть певноњ матер≥ально-техн≥чноњ бази, до €коњ мають входити необх≥дне обладнанн€, ≥нвен≠тар та допом≥жн≥ засоби у в≥дпов≥дн≥й к≥лькост≥ та номенклатур≥. ћатер≥ально-техн≥чна база орган≥зац≥њ вињзного обслуговуванн€ включаЇ забезпечен≥сть та≠кими предметами:

- кухонне устаткуванн€ та ≥нвентар дл€ приготуванн€ продукц≥њ;

- обладнанн€ та посуд (Їмност≥) дл€ транспортуванн€ готовоњ продукц≥њ та нап≥вфабрикат≥в;

- столи, ст≥льц≥, ≥нш≥ мебл≥ дл€ проведенн€ заход≥в;

- столовий посуд, набори, ≥нш≥ предмети серв≥руванн€ стол≥в, столова б≥ли≠зна, тац≥ тощо;

- предмети декору та оформленн€ прим≥щень;

- форма обслуговуючого персоналу;

- звуко- та св≥тлоапаратура;

- мебл≥ та ≥нше обладнанн€, тенти ≥ палатки дл€ проведенн€ заход≥в на при≠род≥, а також ≥нше допом≥жне устаткуванн€ й обладнанн€.

ѕеревага замовленн€ орган≥зац≥њ бенкету в спец≥ал≥зованому заклад≥ ресто≠ранного господарства пол€гаЇ в тому, що в≥н повн≥стю забезпечуЇ вс≥м необх≥д≠ним. ƒл€ замовника досить складно знайти однаковий посуд, набори, б≥лизну, мебл≥ на велику к≥льк≥сть запрошених (в≥д 100 ос≥б ≥ б≥льше). “ому потенц≥йний замовник в≥ддаЇ перевагу саме тому закладу ресторанного господарства, €кий може забезпечити його не т≥льки продукц≥Їю, а й в≥дпов≥дними матер≥ально-техн≥чними засобами.

«а бажанн€м замовника та враховуючи тематику й особливост≥ бенкету в≥д≠пов≥дно стил≥зуЇтьс€ оформленн€ прим≥щень. ƒл€ цього п≥дбираютьс€ в≥дпов≥≠дн≥ мебл≥, посуд, столова б≥лизна, спец≥альний од€г дл€ оф≥ц≥ант≥в, €кщо необ≠х≥дно, то робл€ть замовленн€ на њх виготовленн€.

ƒл€ €к≥сного та повносерв≥сного обслуговуванн€ споживач≥в використову≠Їтьс€ велика к≥льк≥сть посуду з прозорого та кольорового скла, великий виб≥р б≥лих та кольорових скатертин, металевих таць, ст≥йок, стол≥в, ст≥льц≥в, в≥ша≠лок, тент≥в тощо. —кл€ний ≥ порцел€новий посуд повинен бути п≥двищеноњ м≥ц≠ност≥. ≤нод≥ за бажанн€м замовника при обслуговуванн≥ заход≥в на природ≥ може використовуватис€ одноразовий посуд. ƒл€ рац≥ональноњ орган≥зац≥њ роботи складського господарства та зручност≥ транспортуванн€ ≥нвентарю дл€ кейтер≥нгового обслуговуванн€ необх≥дно дотримуватис€ певних вимог збер≥ганн€ предмет≥в матер≥ально-техн≥чного забезпеченн€:

- пластиков≥ мебл≥ збер≥гають роз≥браними: окремо ст≥льниц≥ та н≥жки, упакован≥ в самоклеючу пл≥вку;

- тар≥лки, тац≥, блюда збер≥гають у картонних коробках з написами, розфа≠сован≥ за видами;

- скло збер≥гають у картонних коробках, кожна з €ких марк≥руЇтьс€ з на≠звою вироб≥в та њх к≥льк≥стю. ¬ де€ких випадках використовують пластиковий посуд, €кий розр≥зн€Їтьс€ за кольором, дл€ зручност≥ збер≥ганн€, транспорту≠ванн€ та обл≥ку;

- тенти збер≥гають у складеному вигл€д≥ в м≥шках;

- б≥лизна та спецод€г - у пластикових коробках та м≥шках.

“ака форма збер≥ганн€ дозвол€Ї легко знайти потр≥бний ≥нвентар ≥ транспор≠тувати його на м≥сце проведенн€ заходу.

ѕ≥д час проведенн€ п≥дготовчих роб≥т на склад до матер≥ально в≥дпов≥дальноњ особи приходить затверджена кер≥вництвом за€вка на в≥двантаженн€ ≥нвентарю певноњ к≥лькост≥ та найменуванн€ залежно в≥д виду та масштабност≥ заходу.

“ранспортуванн€ обладнанн€ та посуду - дуже важливий момент, €кий по≠требуЇ насамперед вм≥нн€ правильно укомплектувати машину. Ќайчаст≥ше об≠ладнанн€, мебл≥, посуд, столову б≥лизну привоз€ть до м≥сц€ проведенн€ заходу завчасно (за день, за дек≥лька годин - залежно в≥д характеру св€та та територ≥њ, на €к≥й воно буде проводитис€), оск≥льки процес приготуванн€ прим≥щенн€ до≠сить тривалий. ѕри цьому важливо, щоб обладнанн€ не зламалос€, а посуд за≠лишивс€ ц≥лим або його втрати були €кнайменш≥.

ѕ≥сл€ завершенн€ бенкету використаний посуд, столову б≥лизну, предмети серв≥руванн€ та декоруванн€ укладають в €щики ≥ транспортують до кейтер≥нгового п≥дприЇмства дл€ сан≥тарноњ обробки. —толи розбирають, сцену, облад≠нанн€ та устаткуванн€ демонтують. ѕерев≥р€Їтьс€ к≥льк≥сть предмет≥в матер≥≠ально-техн≥чного забезпеченн€, њх стан, визначаЇтьс€ к≥льк≥сть битого посуду ≥ скла, поламан≥ мебл≥ тощо. як правило, витрати, пов'€зан≥ з боЇм та ломом ви≠щеназваних предмет≥в, в≥дшкодовуЇ замовник, тому дуже важливо провести в≥дпов≥дн≥ п≥драхунки одразу п≥сл€ завершенн€ заходу.

ѕ≥сл€ сан≥тарноњ обробки вс≥ предмети матер≥ально-техн≥чного забезпеченн€ повертають на склад, де ком≥рник њх приймаЇ, ф≥ксуючи к≥льк≥сть та €к≥сть ≥н≠вентарю, посуду, обладнанн€, мебл≥в. «а необх≥дност≥ планують реставрац≥йн≥ та ремонтн≥ роботи.

ƒл€ транспортуванн€ всього необх≥дного на м≥сце проведенн€ заходу ≥ назад може використовуватис€ власний транспорт. ” раз≥ необх≥дност≥ додатково за≠лучаютьс€ (орендуютьс€) вантажн≥ машини.

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-11-05; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 428 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

—ложнее всего начать действовать, все остальное зависит только от упорства. © јмели€ Ёрхарт
==> читать все изречени€...

1976 - | 1880 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.01 с.