Лекции.Орг


Поиск:
Бланки протоколів про адміністративні правопорушення
 

Бланки протоколів про адміністративні правопорушення, протоколів про адміністративне затримання та протоколів особистого огляду і огляду речей друкуються із зазначенням серії протоколів про адміністративні правопорушення, протоколів про адміністративне затримання та протоколів особистого огляду і огляду речей (зразок 5) та номера за порядком.

Кількісний облік видачі бланків протоколів про адміністративні правопорушення, бланків протоколів про адміністративне затримання та бланків протоколів особистого огляду і огляду речей ведеться у журналі видачі бланків протоколів про адміністративні правопорушення, протоколів про адміністративне затримання, протоколів особистого огляду і огляду речей (зразок 6).

Бланки протоколів та журнали зберігаються в канцелярії установи виконання покарань чи слідчого ізолятора. У чергових частинах установ виконання покарань чи слідчих ізоляторів зберігаються по 10 бланків протоколів про адміністративні правопорушення, протоколів про адміністративне затримання та протоколів особистого огляду і огляду речей на випадок вчинення адміністративного правопорушення у святкові, вихідні (неробочі) дні.

Матеріали про адміністративні правопорушення, журнали видачі бланків протоколів про адміністративні правопорушення, протоколів про адміністративне затримання, протоколів особистого огляду і огляду речей, журнали обліку протоколів про адміністративні правопорушення (зразок 7), журнали обліку осіб, затриманих за вчинення адміністративного правопорушення, зберігаються протягом встановленого законодавством строку.

Складені протягом доби протоколи про адміністративні правопорушення реєструються в журналі обліку протоколів про адміністративні правопорушення.

Якщо до особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, застосовувалося адміністративне затримання, проводився її особистий огляд та огляд речей, відповідні протоколи долучаються до матеріалів про адміністративне правопорушення.

 

7. Вилучення заборонених предметів в посилках (бандеролях)

 

У разі вилучення в посилках (бандеролях) заборонених предметів, зберігання і використання яких в установах виконання покарань чи слідчих ізоляторах заборонено, уповноваженою особою складається протокол про адміністративне правопорушення. Начальник установи виконання покарань чи слідчого ізолятора вживає заходів щодо встановлення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, місця її проживання та отримання від неї пояснення за фактом правопорушення.

У випадках, коли відправник проживає за межами регіону або адміністративно-територіальної одиниці розташування установи виконання покарань чи слідчого ізолятора, начальник установи виконання покарань чи слідчого ізолятора відправляє до відповідного територіального органу ДПтС запит (зразок 8).

При отриманні запиту начальник територіального органу ДПтС або його перший заступник вживає заходів щодо встановлення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, місця її проживання та отримання від неї пояснення за фактом правопорушення.

Інформація про результати розгляду запиту, а також відповідні матеріали повинні бути відправлені начальником територіального органу ДПтС або його першим заступником, які встановлювали особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, та місце її проживання, до установи виконання покарань чи слідчого ізолятора не пізніше чотирнадцяти календарних днів з дати його отримання.

Пояснення особи, прізвище якої було зазначено як відправник, за фактом вилучення у посилці (бандеролі) заборонених предметів, речей, речовин і виробів, складається на ім’я начальника територіального органу ДПтС.

Якщо особа, від імені якої відправлено посилку (бандероль), відмовляється надати письмове пояснення, персонал, який проводив опитування, складає відповідний рапорт на ім’я начальника територіального органу ДПтС.

У разі невстановлення особи, яка вчинила правопорушення, матеріали надсилаються до суду для вирішення питання про вилучення заборонених предметів відповідно до вимог Кримінально-виконавчого кодексу України.

 

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 945 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Самообман может довести до саморазрушения. © Неизвестно
==> читать все изречения...

860 - | 712 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.