Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Обов'язки з охорони праці начальника відділу кадрів




Начальник відділу кадрів забезпечує виконання робіт з охорони праці, передбачених положенням про відділ, і зобов'язаний:

1. Забезпечувати прийом, звільнення і переведення на іншу роботу працівників у відповідності до чинного законодавства України. Прийом осіб на роботу і переміщування за посадою, спеціальністю, видом робіт у зв'язку із зміною умов праці проводить згідно з вимогами нормативних актів про охорону праці (з урахуванням стану здоров'я, віку, спеціальності, кваліфікації, рівня підготовки, наявності відповідних документів тощо).

2. Забезпечувати дотримання прав працівників, гарантованих законодавчими і нормативними актами про охорону праці, при укладенні трудового договору з працівником і під час його роботи. Своєчасно, згідно із ст. 6 Закону України "Про охорону праці", знайомити працівника з умовами праці на робочому місці, пільгами і компенсаціями за роботу в небезпечних, важких і шкідливих умовах праці.

3. Організовувати підготовку і проведення попередніх і періодичних медичних і наркологічних оглядів працівників апарату управління і структурних підрозділів відповідно до вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України 21.05.2007 року N 246, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 липня 2007 року за N 846/14113. Забезпечувати облік, зберігання і ведення документації за результатами медичних оглядів.

4. Забезпечувати проходження особами, які приймаються на роботу, вступного та первинного інструктажів з охорони праці і пожежної безпеки та наявності підписів посадових осіб, які проводили ці інструктажі, в контрольних листках. Забезпечувати облік і зберігання контрольних листків.

5. Складати і в установлені терміни подавати звіт про кількість днів неявок працівників на роботу через тимчасову непрацездатність як в апараті управління, так і в цілому.

6. Організовувати навчання працівників з питань охорони праці в ГНЦ, РНЦ, контролювати графіки проведення навчання.

Обов'язки з охорони праці юрисконсульта

Юрисконсульт забезпечує виконання обов’язків передбачених посадовою інструкцією i зобов'язаний:

1. Здійснювати юридичне забезпечення роботи з питань охорони праці.

2. Забезпечувати юридичний захист інтересів працівників у разі виникнення спірних питань щодо відшкодування шкоди внаслідок нещасного випадку, професійного захворювання та аварії. Представляти інтереси підприємства, структурного підрозділу в судових інстанціях.

3. Організовувати захист економічних інтересів у разі подання позовів до осіб, винних у порушенні вимог нормативних актів про охорону праці та ушкодженні здоров'я працівників.

Обов'язки з охорони праці керівника відділу інформаційних технологій

Керівник відділу інформаційних технологій забезпечує виконання робіт з охорони праці, передбачених його посадовою інструкцією, і зобов'язаний:

1. Забезпечувати контроль наявності відповідних паспортів і сертифікатів на устаткування, що заново вводиться, і устаткування, що перебуває в експлуатації, застосовувані пристрої та прилади вітчизняного і зарубіжного виробництва.

2. Забезпечити приведення робочих місць користувачів ПЕОМ у відповідність до вимог ДСанПіН 3.3.2 007 1998 "Державні санітарні правила і норми роботи з візуальними дисплейними терміналами ЕОМ" та "Правил охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин", затверджених наказом Держгірпромнагляду від 26.03.2010 р. № 652010.

Управління документацією

В процесі розробки та впровадження СУОП в основному використовувались таки законодавчі та нормативні акти:

Особами, відповідальними за вчасне отримання, облік, актуалізацію і поширення законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці, їх використання у виробничій діяльності і впровадження у нормативно-правових актах підприємства є:

-на підприємстві в цілому – інженер з охорони праці підприємства;

-у структурних підрозділах – завідуючий виробництвом, головний

інженер, керівники структурних підрозділів та особи відповідальні за виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Внутрішні нормативно-правові акти опрацьовуються на підприємстві завідуючим виробництвом, головним інженером, спеціалістом з охорони праці та керівниками структурних підрозділів, затверджуються генеральним директором і спрямовуються на побудову чіткої системи управління охороною праці на та створення безпечних і нешкідливих умов праці, що регламентується Порядком опрацювання та затвердження власником нормативних актів про охорону праці, що чинні на підприємстві (НПАОП 0.00-6.03-93), затвердженим наказом Держнаглядохоронпраці України від 21.12.1993 року № 132, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.02.1994 року за № 20/229.

Внутрішні нормативно-правові акти на підприємстві змінюються в разі надходження нових Державних або галузевих нормативно-правових актів з питань охорони праці, змін в структурі або технологічному процесі, вводі в експлуатацію нового обладнання, на підставі пропозицій і зауважень працівників стосовно ефективного їх впровадження та в інших випадках, якщо внесення змін визнано доцільним.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 664 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Студенческая общага - это место, где меня научили готовить 20 блюд из макарон и 40 из доширака. А майонез - это вообще десерт. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2361 - | 2315 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.