Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

Сорт винограду кеша
Сорт винограду Кеша-1, FV -6 -6 (Фрумоаса Албе х Восторг) Міжвидовий гібрид 6-го покоління, отриманий в результаті тривалої міжвидової селекції кращих євро-азіатських підвидів зі стійкими ранніми морозостійкими євро-амурськими гібридами та гібридом Сейв Віллара 20-473 (Мускат вересня Валье). Селекція Всеросійського ВНДІВіВ ім. Я. І. Потапенко.

Зустрічаються аматорські найменування Кеша МУСКАТ, СУПЕР Кеша, Кеша-2. Термін дозрівання середньо-пізній (127-135 діб). В умовах Середнього Поволжя дозріває з 25 серпня. Чагарники вельми сильнорослі. Сорт містить функціонально-жіночий тип квіточки.

Непогано запилюється. Грона середньої щільності, рідше пухкі, найчастіше конічні, вельми великі, середньою вагою 500-700г і до 1100г. Ягоди дуже великі, 35х31 міліметр, середня вага 12-16г, деякі 40х35 міліметрів, 20-25г, світлі, овальні. М'якоть м'ясисто-соковита, гармонійного смаку, з ледь помітним мускатним тоном.

Цукристість 17-23 відсотка, кислотність 6-8 г / л. Насіння 1-3. При гарному догляді та відповідної агротехніки (своєчасний зрошення, кореневі та позакореневе підживлення, достатній запас багаторічної деревини і відведеної кущах площі живлення) ягоди не поступаються Біруінце, а за величиною грон серйозно перевершують останню. Транспортабельний.

Плодоносних пагонів 75-90 відсотка, кількість грон на втечу 1,4-1,8. На пагонах в основному по 2 суцвіття, час від часу по 3. Високоврожайний. Укорінюваність живців досить непогана, саджанці виходять сильнорослі. Паростки визрівають непогано.

Набирає плодоношення на 2-й р. після посадки, рідше на 3-й. Непогано чуйний на підвищені дози фосфорно-калійних добрив. Вимагає великих форміровок.

На потужних арочних форміровке при довжині обрізки плодових лоз на 12-20 очок отримують дуже великі грона, близько 2,5 кілограма. Схильний до перевантаження урожаєм, з цієї причини потрібне ретельне нормування суцвіть і грон. Беручи до уваги, що у Кеші-1 дуже великі грона, потрібно, перш за все, видаляти з чагарників слаборозвинені паростки, тому що вони не в змозі забезпечити достатню сахаронакопленіе своїх грон і погіршують якість врожаю на інших пагонах. Грона здатні довго висіти на кущах.

Стійкий до морозу (-25 град.), Мілдью, сірої гнилі (2,0-3,0 бала). При надмірному зволоженні і азотному харчуванні виростає дуже на шкоду плодоносінню (типова особливість більшої частини сильнорослих підвидів і форм), тому рекомендується вносити під чагарники помірні дози азотних, органічних добрив і кілька збільшені дози фосфорно-калійних добрив при помірному поливі. Рекомендується проводити 1-2 профілактичні обробки (до і після цвітіння) від захворювань і шкідників.


Дата добавления: 2015-08-18; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 366 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.