Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

Підживлення винограду
Підживлення винограду ділиться на кореневу і позакореневе. Коренева підживлення винограду перед цвітінням за одну два тижні є обов'язковою агротехнічної мірою, зменшує осипання зав'язі. Крім цього, підгодівлю винограду роблять перед розпусканням бруньок, P після цвітіння винограду через 810 днів, потім на початку дозрівання винограду. Підживлення винограду калійними добривами робиться після збирання врожаю для підвищення морозостійкості куща. PДля підгодівлі винограду органічними добривами зазвичай застосовують гнойову рідину або пташиний послід. Підживлення рослини мінеральними добривами також бажано робити в рідкому вигляді.

При кореневих підгодівлях винограду вносять крім основних іP мікроелементи. В основному використовується бура, P сірчанокислий марганець або борна кислота. PДля дуже потрібні, P калійні та фосфорні. Калій потрібен для гарного імунітету і росту рослини, для більшої холодоустойчівості.P Брак елементів калію звичайно спостерігається на легких грунтах. Кальцій потрібен для утворення вуглеводів, він підвищує врожайність і цукристість ягід, краще визріває вінограднаяP лоза.P Фосфор надає великий вплив на ріст і формування плодових бруньок, збільшується накопичення цукру у винограді і відбувається прискорення дозрівання ягод.P Азотні добрива в основному впливають на процеси росту , його недолік звичайно відчувають грунту збіднених гумусом і легкі грунти. На багатих гумусом чорноземах виноград практично не потребує азотних добривах. PСамим кращим добривом, P на будь-яких грунтах, для винограду буде гній.

Він забезпечує харчування лози не толькоP фосфором, азотом і калієм, але і масою різних мікроелементів. Підживлення винограду гноєм робиться раз на три роки, з розрахунку 5-7 кг на 1 м. грунту. Вноситься гній восени під перекопку.Что б підтримати режим фосфорно-калійного живлення, слід раз на 3 роки восени вносити фосфорниеP і калійні добрива по 55-65 г на 1 м. На легких типах грунтів частоту внесеніяP добрив потрібно збільшити, роблячи їх через кожен рік . PДля калійно-фосфорного добрива добре підходить зола у кількості 90-100 г на 1 кв.м.

Найбільший кращий ефект при використанні фосфорно-калійні добрив дає глибоке внесення, краще це робити через поливну трубу. На збіднених грунтах підживлення винограду азотними добривами вноситься Pкаждий рік ранньою весною і після цвітіння.


Дата добавления: 2015-08-18; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 514 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.