Лекции.Орг

Поиск:
Задача З
У хворого, що перебуває в кардіологічному відділенні, після відвідування його ро­дичами з'явились головний біль у ділянці потилиці, запаморочення, нудота. Дії ме­дичної сестри. Г

Задача 4

У хворого на виразкову хворобу шлунка раптово з'явились блідість обличчя, холод­ний піт, блювання шлунковим вмістом кольору кавової гущі. Про що в такій ситуації слід думати медичній сестрі? Тактика медичної сестри.

Задача5

У пацієнта збуджений стан, який супроводжується маренням і галюцинаціями. Він енергійно піднімається з ліжка, намагається втекти із палати, кинутись у вікно. Які заходи має застосувати у цій ситуації медична сестра?

Задача 6

У пацієнта раптово сталася зупинка дихання і серцебиття, пульс не промацується, зіниці розширені, з'явилась блідість шкірних покривів. Тактика медичної сестри.

Задача 7

До реанімаційного відділення поступив пацієнт у непритомному стані. Дихання рідке, поверхневе. Під час кожного вдиху голова відкидається назад, рот широко роз­кривається. Пульс ниткоподібний, 40 за 1 хв, артеріальний тиск 30/15 мм рт. ст., тем­пература тіла 34,5 °С. З'явилось мимовільне сечовиділення. Чи слід проводити пацієн­тові реанімаційні заходи? Якої допомоги він потребує?

Задача8

У пацієнта свідомість відсутня, відсутнє дихання, пульс не промацується, не вислу­ховується серцебиття, шкірні покриви бліді, м'язи розслаблені, нижня щелепа відви-ела, зіниці розширені, не реагують на світло. Тіло холодне, на плечах і спині великі синюшного кольору плями. Як оцінити такий стан пацієнта? Чи доцільно в цьому ви­падку проводити реанімаційні заходи?

Задача 9

Тяжкохворий раптом зомлів. Уповільнились дихання і серцебиття. Шкірні покри­ви бліді і ціанотичні. Зіниці розширені. З моменту припинення дихання і серцебиття минуло 3 хв. Як називається такий стан? Що слід зробити першочергово?

Відповіді на ситуаційні задачі

Задача 1

Ниткоподібний пульс. Довести до відома лікаря.

Задача 2

Повідомити лікаря. За призначенням лікаря дати таблетку нітрогліцерину.

Задача З

Довести до відома лікаря. За призначенням лікаря дати таблетку валідолу.


 

Задача 4

1. Медичній сестрі слід запідозрити у пацієнта шлункову кровотечу. Потрібно за­безпечити пацієнтові суворий ліжковий режим, дати проковтнути кілька шматочків льоду, покласти на живіт міхур з льодом і терміново викликати лікаря. 2. Організува­ти постійне спостереження за пацієнтом, спробувати заспокоїти пацієнта, обладнати біля його ліжка обмежувальний щит, терміново викликати лікаря.


Дата добавления: 2015-02-12; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 949 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Два самых важных дня в твоей жизни: день, когда ты появился на свет, и день, когда понял, зачем. © Марк Твен
==> читать все изречения...

50 - | 51 -


© 2015-2022 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.003 с.