Лекции.Орг

Поиск:
Загальні відомості. У типових схемах відділень, для підготовки вугілля, фабрик передбачена така послідовність операцій від вуглеприйому до передачі вугілля в головний корпус:
У типових схемах відділень, для підготовки вугілля, фабрик передбачена така послідовність операцій від вуглеприйому до передачі вугілля в головний корпус: вуглеприйом - відділення металевих предметів і дерева - попередня класифікація - дробіння - акумулювання в бункерах - усереднення - передача вугілля в головний корпус.

Розвантаження вугілля або його прийом від шахти (розрізу) - перша операція, із якою починається технологічне підготування вугілля перед збагаченням.

На вуглезбагачувальних фабриках використовуються такі засоби вуглеприйому:

безпосередньо від шахти через скіповий підіймач і конвеєрний транспорт;

у залізничних вагонах із розвантаженням їх на вугільних ямах;

у залізничних вагонах із розвантаженням їхній вагоноперекидачем;

по пульпопроводам у виді гідропульпі;

від розтинів в автомобільному транспорті.

Перші три засоби найбільше поширені.

Безупинний засіб подачі вугілля дозволяє ефективніше використовувати устаткування підготовки вугілля й уникати непродуктивних простоїв через нерівномірність надходження вугілля.

Засіб доставки рядового вугілля визначається при проектуванні вуглезбагачувальної фабрики і залежить від її розміщення стосовно шахти або розрізу.

Разом із рядовим вугіллям на збагачувальні фабрики надходить велика кількість різноманітних сторонніх предметів, головним чином металевих деталей від шахтних механізмів, що можуть привести до поломок обладнання або до забивання тічок. Тому необхідно видалити з вугілля металеві предмети і дерево.

Для нормального протікання технологічного процесу рядове вугілля, що надходить на переробку, повинне бути визначеної крупності.

Максимальна крупність вугілля визначається методом збагачення і типом технологічного устаткування, установленого на даній фабриці, а також можливостями транспортних трактів і розвантажувальних устроїв акумулюючих бункерів. Якщо верхня межа крупності не обмежена, те дозувати таке вугілля практично неможливо.

Технологічна функція відділення попередньої класифікації і роздрібнення полягає в підготуванні рядового вугілля по крупності.

Наявність акумулюючих бункерів дозволяє забезпечити безперебійний прийом вугілля , що надходить, згладжувати нерівномірність якості рядового вугілля і ритмічну роботи фабрики.


Дата добавления: 2015-01-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 507 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Вы никогда не пересечете океан, если не наберетесь мужества потерять берег из виду. © Христофор Колумб
==> читать все изречения...

169 - | 127 -


© 2015-2023 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.