Лекции.Орг

Поиск:
Доставка вугілля на фабрику і його прийом
Конвеєрний засіб доставки застосовують при невеликій відстані між шахтою (розрізом) і фабрикою.

Конвеєрні лінії для передачі вугілля від шахти до відділення, що підготовлює вугілля, збагачувальної фабрики звичайно поміщають у закритих галереях. Граничний кут нахилу стрічкових конвеєрів для рядового вугілля 20 , а для сортувального крупного - 18 .

При залізничному засобі доставки вугілля по шляхах МШС використовують піввагони вантажопідіймальністю 60, 93 та 125 т. Проте розвантаження таких вагонів через донні люки, що відчиняються під кутом нахилу 22-30о , утруднені, особливо при його підвищеній вологості.

Прийом вугілля із застосуванням стаціонарних вагоноперекидачів, що передбачається на нових фабриках, найбільше ефективний із погляду механізації розвантажувальних робіт.

Застосовують вагоноперекидачі двох типів: роторні і з бічним розвантаженням. Вибір типу вагоноперекидача залежить від можливості і доцільності заглиблення приймальних бункерів.

На вуглезбагачувальних фабриках використовуються маневрові пристрої МУ-25 і МУ-25А.

Маневровий пристрій МУ-25 може одночасно переміщати до 28 вагонів, не вимагаючи ручної праці для зчіпки вагонів і забезпечуючи точну установку вагона у вагоноперекидачі.

Маневровий пристрій МУ-25А відрізняється від пристрою МУ-25 установкою електроустаткування перемінного струму.

У зимовий час вологе вугілля змерзається, що значно ускладнює вуглеприйом.

Найбільше ефективний захід для розвантаження вагонів із змерзшимся вугіллям - застосування тепляків-розморожувачів.

Видалення з вугілля сторонніх предметів

Для видалення з гірської маси, що надходить на вуглезбагачувальні фабрики, металевих предметів застосовують спеціальне устаткування, що відділяють залізо.

Устаткування, що відділяє залізо, встановлюють на перших конвеєрах, що транспортують вугілля з приймальних ям, і являють собою електромагнітні системи. Живлення обмоток електромагнітів, що відділяють залізо, здійснюється постійним струмом напругою 110 або 220 В через випрямні пристрої.

Застосовують чотири типи електромагнітів, що відділяють залізо.

Електромагнітний шків ШЭ встановлюють у якості приводного барабана стрічкового конвеєра. Потік матеріалу, що переміщається стрічковим конвеєром, при надходженні до місця розвантаження потрапляє в магнітне поле, утворюване електромагнітним шківом. Залізні і сталеві предмети притягаються до поверхні стрічки, несуться під барабан і розвантажуються при виході стрічки на пряму ділянку в окремий жолоб.

2. Електромагнітний барабан БЭ-140-100 не є конструктивним вузлом стрічкового конвеєра і встановлюється на перепаді рядового вугілля як самостійний агрегат. Притягнутий до поверхні барабана феромагнітний предмет при обертанні барабана виноситься з зони інтенсивного магнітного поля і розвантажується через жолоб у спеціальний бункер, а основний потік вугілля надходить на переробку. Електромагнітний барабан БЭ-140-100 можна застосовувати на перепадах конвеєрних стрічок шириною 1200-1400 мм.

3. Електромагнітний підвісний сепаратор ЭП установлюють на будь-якій прямій ділянці стрічкового конвеєра. Швидкість стрічкового конвеєра не повинна перевищувати 2 м/с, а висота шару вугілля - 130-150 мм. Електромагнітний підвісний сепаратор має двополюсну магнітну систему з полюсними наконечниками, розташованими під кутом друг до друга з таким розрахунком, щоб їхня нижня поверхня приблизно відповідала формі шару матеріалу, що транспортується конвеєром.

4. Для зниження трудомісткості обслуговування підвісних електромагнітних сепараторів розроблений саморозвантажний підвісний електромагнітний сепаратор ЭПР.


Дата добавления: 2015-01-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 425 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Бутерброд по-студенчески - кусок черного хлеба, а на него кусок белого. © Неизвестно
==> читать все изречения...

350 - | 302 -


© 2015-2023 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.