Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ƒоставка вуг≥лл€ на фабрику ≥ його прийом
 онвеЇрний зас≥б доставки застосовують при невелик≥й в≥дстан≥ м≥ж шахтою (розр≥зом) ≥ фабрикою.

 онвеЇрн≥ л≥н≥њ дл€ передач≥ вуг≥лл€ в≥д шахти до в≥дд≥ленн€, що п≥дготовлюЇ вуг≥лл€, збагачувальноњ фабрики звичайно пом≥щають у закритих галере€х. √раничний кут нахилу стр≥чкових конвеЇр≥в дл€ р€дового вуг≥лл€ 20, а дл€ сортувального крупного - 18.

ѕри зал≥зничному засоб≥ доставки вуг≥лл€ по шл€хах ћЎ— використовують п≥ввагони вантажоп≥д≥ймальн≥стю 60, 93 та 125 т. ѕроте розвантаженн€ таких вагон≥в через донн≥ люки, що в≥дчин€ютьс€ п≥д кутом нахилу 22-30о, утруднен≥, особливо при його п≥двищен≥й вологост≥.

ѕрийом вуг≥лл€ ≥з застосуванн€м стац≥онарних вагоноперекидач≥в, що передбачаЇтьс€ на нових фабриках, найб≥льше ефективний ≥з погл€ду механ≥зац≥њ розвантажувальних роб≥т.

«астосовують вагоноперекидач≥ двох тип≥в: роторн≥ ≥ з б≥чним розвантаженн€м. ¬иб≥р типу вагоноперекидача залежить в≥д можливост≥ ≥ доц≥льност≥ заглибленн€ приймальних бункер≥в.

Ќа вуглезбагачувальних фабриках використовуютьс€ маневров≥ пристроњ ћ”-25 ≥ ћ”-25ј.

ћаневровий пристр≥й ћ”-25 може одночасно перем≥щати до 28 вагон≥в, не вимагаючи ручноњ прац≥ дл€ зч≥пки вагон≥в ≥ забезпечуючи точну установку вагона у вагоноперекидач≥.

ћаневровий пристр≥й ћ”-25ј в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д пристрою ћ”-25 установкою електроустаткуванн€ перем≥нного струму.

” зимовий час вологе вуг≥лл€ змерзаЇтьс€, що значно ускладнюЇ вуглеприйом.

Ќайб≥льше ефективний зах≥д дл€ розвантаженн€ вагон≥в ≥з змерзшимс€ вуг≥лл€м - застосуванн€ тепл€к≥в-розморожувач≥в.

¬идаленн€ з вуг≥лл€ сторонн≥х предмет≥в

ƒл€ видаленн€ з г≥рськоњ маси, що надходить на вуглезбагачувальн≥ фабрики, металевих предмет≥в застосовують спец≥альне устаткуванн€, що в≥дд≥л€ють зал≥зо.

”статкуванн€, що в≥дд≥л€Ї зал≥зо, встановлюють на перших конвеЇрах, що транспортують вуг≥лл€ з приймальних €м, ≥ €вл€ють собою електромагн≥тн≥ системи. ∆ивленн€ обмоток електромагн≥т≥в, що в≥дд≥л€ють зал≥зо, зд≥йснюЇтьс€ пост≥йним струмом напругою 110 або 220 ¬ через випр€мн≥ пристроњ.

«астосовують чотири типи електромагн≥т≥в, що в≥дд≥л€ють зал≥зо.

≈лектромагн≥тний шк≥в ЎЁ встановлюють у €кост≥ приводного барабана стр≥чкового конвеЇра. ѕот≥к матер≥алу, що перем≥щаЇтьс€ стр≥чковим конвеЇром, при надходженн≥ до м≥сц€ розвантаженн€ потрапл€Ї в магн≥тне поле, утворюване електромагн≥тним шк≥вом. «ал≥зн≥ ≥ сталев≥ предмети прит€гаютьс€ до поверхн≥ стр≥чки, несутьс€ п≥д барабан ≥ розвантажуютьс€ при виход≥ стр≥чки на пр€му д≥л€нку в окремий жолоб.

2. ≈лектромагн≥тний барабан ЅЁ-140-100 не Ї конструктивним вузлом стр≥чкового конвеЇра ≥ встановлюЇтьс€ на перепад≥ р€дового вуг≥лл€ €к самост≥йний агрегат. ѕрит€гнутий до поверхн≥ барабана феромагн≥тний предмет при обертанн≥ барабана виноситьс€ з зони ≥нтенсивного магн≥тного пол€ ≥ розвантажуЇтьс€ через жолоб у спец≥альний бункер, а основний пот≥к вуг≥лл€ надходить на переробку. ≈лектромагн≥тний барабан ЅЁ-140-100 можна застосовувати на перепадах конвеЇрних стр≥чок шириною 1200-1400 мм.

3. ≈лектромагн≥тний п≥дв≥сний сепаратор Ёѕ установлюють на будь-€к≥й пр€м≥й д≥л€нц≥ стр≥чкового конвеЇра. Ўвидк≥сть стр≥чкового конвеЇра не повинна перевищувати 2 м/с, а висота шару вуг≥лл€ - 130-150 мм. ≈лектромагн≥тний п≥дв≥сний сепаратор маЇ двополюсну магн≥тну систему з полюсними наконечниками, розташованими п≥д кутом друг до друга з таким розрахунком, щоб њхн€ нижн€ поверхн€ приблизно в≥дпов≥дала форм≥ шару матер≥алу, що транспортуЇтьс€ конвеЇром.

4. ƒл€ зниженн€ трудом≥сткост≥ обслуговуванн€ п≥дв≥сних електромагн≥тних сепаратор≥в розроблений саморозвантажний п≥дв≥сний електромагн≥тний сепаратор Ёѕ–.

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-01-29; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 462 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

¬елико ли, мало ли дело, его надо делать. © Ќеизвестно
==> читать все изречени€...

2292 - | 1960 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.01 с.