Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ќборона, мета оборони, способи переходу до оборони
ќборона Ц вид бою, до €кого в≥йська переход€ть з метою в≥дбитт€ наступу противника, утриманн€ важливих обТЇкт≥в, виграшу часу й економ≥њ сил ≥ засоб≥в дл€ переходу в наступ. ћистецькою побудовою оборони ≥ маневром в≥йська, що оборон€ютьс€, повинн≥ зупинити наступ, змусити противника зосередитис€ в заздалег≥дь нам≥чених районах ≥ знищити його €дерною зброЇю в поЇднанн≥ з р≥шучими контратаками. ¬важаЇтьс€, що оборона може бути усп≥шноњ, €кщо противнику не удалос€ створити б≥льш н≥ж триразовоњ переваги.

” тактиц≥ арм≥њ пров≥дних держав св≥ту значне м≥сце прид≥л€Їтьс€ в≥дступальним д≥€м, що провод€тьс€ при в≥дсутност≥ необх≥дних сил ≥ засоб≥в дл€ веденн€ наступу (п≥дготовки оборони), а також з метою виграшу часу чи при необх≥дност≥ використовувати в≥йська на ≥нших напр€мках. ¬≥дступальн≥ д≥њ можуть бути змушеними чи навмисними.

—тримуюч≥ д≥њ провод€тьс€ контратаками, оборонними бо€ми, зас≥дками, нальотами, що в≥двол≥кають ударами й ≥ншими способами з метою виграшу часу. ѕри веденн≥ стримуючих д≥й п≥дрозд≥ли на позиц≥€х розм≥щаютьс€ з таким розрахунком, щоб забезпечити ефективне використанн€ вогневих засоб≥в, маскуванн€ й укритт€ в≥д вогню противника.

¬их≥д з бою повинний забезпечити в≥дрив в≥д противника ≥ зд≥йснюватис€ вноч≥ в умовах обмеженоњ видимост≥.

¬их≥д з бою п≥дрозд≥л≥в п≥дтримуЇтьс€ д≥€ми ав≥ац≥њ ≥ вертольотами вогневоњ п≥дтримки, а також в≥двол≥каючими ударами на флангах. ¬их≥д з бою вважаЇтьс€ важким маневром, де фактор часу маЇ вир≥шальне значенн€.

ѕри орган≥зац≥њ ≥ веденн≥ оборони, а також в≥дступальних д≥й широко застосовуютьс€ м≥ни-сюрпризи, що спов≥льнюють просуванн€ в≥йськ противника, утрудн€ють веденн€ розв≥дки й особливе подоланн€ загороджень ≥ перешкод. ¬важаЇтьс€, що ум≥ло встановлен≥ м≥ни-сюрпризи можуть нанести противнику серйозн≥ втрати, а також пост≥йно тримати його особовий склад у напруженому стан≥. ѕри в≥дход≥ ≥ веденн≥ стримуючих д≥й м≥ни-сюрпризи набудуть широкого застосуванн€ дл€ посиленн€ м≥нних пол≥в, що турбують, ≥ окремих д≥л€нок загороджень ≥ руйнувань.

ѕрийоми ≥ способи установки м≥н-сюрприз≥в рекомендуЇтьс€ максимально р≥зноман≥тити. ƒл€ маскуванн€ м≥н-сюрприз≥в використовуютьс€ р≥зн≥ м≥сцев≥ предмети.

¬ оборон≥ мотоп≥хотний батальйон д≥Ї в склад≥ бригади, знаход€чись у першому чи в другому њњ ешелон≥ (резерв≥). Ѕатальйон може виконувати ≥ самост≥йну задачу, п≥дпор€дковуючись безпосередньо командиру див≥з≥њ (бригади), висилатис€ в≥д див≥з≥њ (бригади) на видаленн€ 8-10 км в≥д переднього краю €к загальна охорона, чи д≥€ти в склад≥ в≥йськ прикритт€, що висилаютьс€ в≥д корпуса (див≥з≥њ) на видаленн€ до 25 км ≥ б≥льш в≥д переднього краю оборони.

“анковий батальйон в оборон≥ може д≥€ти €к у склад≥ бригади, знаход€чись у першому чи в другому њњ ешелон≥, так ≥ самост≥йно. ¬≥н може також знаходитис€ в склад≥ резерву див≥з≥њ, прикривати фланги ≥ пром≥жки в њњ бойовому пор€дку, оборон€ти важливий обТЇкт (д≥л€нку м≥сцевост≥) чи вести стримуюч≥ д≥њ з метою забезпеченн€ виходу з бою ≥ в≥дходу головних сил див≥з≥њ, контратакувати ≥ вир≥шувати ≥нш≥ задач≥. ѕри переход≥ див≥з≥њ до оборони завчасно, поза з≥ткненн€м ≥з противником, танковий батальйон бригади, що д≥Ї в другому ешелон≥ див≥з≥њ, може висилатис€ в смугу забезпеченн€ на видаленн€ 15-50 км в≥д переднього краю основного району оборони дл€ д≥й у склад≥ в≥йськ прикритт€.

ѕри оборон≥ в першому ешелон≥ бригади може бути посилений танковий батальйон одною-двома ротами мотоп≥хоти, одним-двома саперними взводами й ≥ншими п≥дрозд≥лами. ќборонн≥ д≥њ батальйону будуть забезпечуватис€, €к правило, взводом вертольот≥в вогневоњ п≥дтримки, п≥дтримуватис€ вогнем артилер≥њ див≥з≥њ ≥ прикриватис€ засобами ѕѕќ. ƒл€ р≥шенн€ бойових задач на баз≥ батальйон≥в у бригад≥ можуть створюватис€ батальйонн≥ тактичн≥ групи (у батальйонах - ротн≥ тактичн≥ групи), що дозвол€ють найб≥льш ефективно використовувати в р≥зн≥й обстановц≥ вс≥ на€вн≥ в п≥дрозд≥лах бойов≥ засоби.

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-11-05; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 681 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

¬елико ли, мало ли дело, его надо делать. © Ќеизвестно
==> читать все изречени€...

2273 - | 1943 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.031 с.