Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


Ќаступ батальйону на противника, €кий оборон€Їтьс€, з положенн€ безпосереднього з≥ткненн€ з ним
Ќаступ на противника, €кий оборон€Їтьс€, з положенн€ безпосереднього з≥ткненн€ з ним батальйон (рота) починаЇ в заздалег≥дь створеному, в≥дпов≥дно до р≥шенн€ командира, бойовому пор€дку ≥з вих≥дного положенн€, €ке займаЇтьс€ п≥сл€ необх≥дного перегрупуванн€ з положенн€ оборони або з≥ зм≥ною в≥йськ, €к≥ оборон€ютьс€.

” ход≥ перегрупуванн€ (зм≥ни) батальйон займаЇ вих≥дне положенн€ дл€ наступу, а рота Ц вих≥дну позиц≥ю. “анковий батальйон, кр≥м того, може займати оч≥кувальну позиц≥ю.

¬их≥дне положенн€ призначаЇтьс€ дл€ завершенн€ п≥дготовки батальйону до наступу. ¬оно повинно забезпечувати приховане розм≥щенн€, найменшу уразлив≥сть п≥дрозд≥л≥в в≥д ус≥х вид≥в зброњ противника ≥ виг≥дн≥ умови дл€ переходу в наступ.

ћехан≥зованому батальйону першого ешелону вих≥дне положенн€ призначаЇтьс€ на напр€мку його майбутнього наступу в межах першоњ позиц≥њ, батальйону другого ешелону, €к правило, в межах другоњ позиц≥њ.

” вих≥дному положенн≥ дл€ наступу батальйону створюютьс€ вих≥дн≥ позиц≥њ механ≥зованих рот, взводу д≥ючого в резерв≥, а ≥нод≥ й танкових п≥дрозд≥л≥в, вогнев≥ позиц≥њ артилер≥њ, п≥дрозд≥лу ѕѕќ та вогневих засоб≥в, €к≥ вид≥л€ютьс€ дл€ веденн€ вогню пр€мою наводкою, обладнуютьс€ шл€хи висуванн€ п≥дрозд≥л≥в батальйону дл€ переходу в атаку, рубеж≥ розгортанн€ танкових п≥дрозд≥л≥в, командно-спостережн≥ пункти.

¬их≥дна позиц≥€ механ≥зованоњ роти складаЇтьс€ з траншей, ход≥в сполученн€, €к≥ прил€гають до нењ, вогневих позиц≥й Ѕћѕ (Ѕ“–) та позиц≥й штатних ≥ доданих рот≥ вогневих засоб≥в. ” раз≥ неможливост≥ прихованого зайн€тт€ Ѕћѕ (Ѕ“–) вогневих позиц≥й з≥ своЇю ротою б≥л€ переднього краю вони можуть розташовуватис€ сум≥сно з взаЇмод≥ючим танковим п≥дрозд≥лом на вих≥дн≥й або оч≥кувальн≥й позиц≥њ. « початком наступу ц≥ Ѕћѕ (Ѕ“–) висуваютьс€ до своњх рот за танками.

ћехан≥зована рота першого ешелону розташовуЇтьс€ в перш≥й траншењ. –ота другого ешелону (резерв) батальйону займаЇ вих≥дну позиц≥ю в друг≥й ≥ трет≥й транше€х.

¬их≥дн≥ позиц≥њ танкових п≥дрозд≥л≥в можуть призначатис€ за умов, €к≥ забезпечують прихован≥сть в≥д спостереженн€ ≥ звуковоњ розв≥дки противника на в≥ддаленн≥ 2 Ц 4 км в≥д переднього краю його оборони. ÷≥ позиц≥њ завчасно обладнуютьс€ ек≥пажами танк≥в ≥ ≥нженерними п≥дрозд≥лами. ¬≥д позиц≥й зд≥йснюЇтьс€ розв≥дка та визначенн€ шл€х≥в руху танк≥в в атаку. « положенн€ оборони танков≥ п≥дрозд≥ли можуть починати наступ безпосередньо з займаних ними опорних пункт≥в.

√ранатометний п≥дрозд≥л займаЇ вогнев≥ позиц≥њ за ротами першого ешелону на в≥ддаленн≥ в≥д них до 300 м, а протитанковий Ц на в≥ддаленн≥ до
100 м. ѕротитанкове в≥дд≥ленн€ роти вогнев≥ позиц≥њ займаЇ в траншењ на одному з фланг≥в роти.

¬огнев≥ позиц≥њ м≥нометноњ батарењ розташовуютьс€ за ротами першого ешелону на в≥ддаленн≥ в≥д них до 500 м. ƒоданий артилер≥йський див≥з≥он (батаре€) розташовуЇтьс€ на в≥ддаленн≥ 2 Ц 4 км в≥д переднього краю.

” вих≥дному район≥ п≥дрозд≥ли ѕѕќ займають стартов≥ позиц≥њ (вогнев≥ позиц≥њ) у район≥ розташуванн€ п≥дрозд≥л≥в, €к≥ прикриваютьс€. « метою маскуванн€ вогонь по пов≥тр€них ц≥л€х в≥дкриваЇтьс€ т≥льки черговими засобами, ≥ншими Ц за командою командира.

јвтомоб≥л≥, призначен≥ дл€ перевезенн€ особового складу механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в, розташовуютьс€ в укритих м≥сц€х поротно або побатальйонно.

ќч≥кувальна позиц≥€ танкового батальйону призначаЇтьс€ на в≥ддаленн≥
5 Ц 7 км в≥д переднього краю на м≥сцевост≥, €ка забезпечуЇ приховане розм≥щенн€ ≥ найменшу уразлив≥сть танк≥в в≥д ус≥х вид≥в зброњ противника.

ѕерегрупуванн€ батальйону (роти), €кий займаЇ оборону в безпосередньому з≥ткненн≥ з противником, з метою зайн€тт€ вих≥дного положенн€ дл€ наступу проводитьс€ приховано вноч≥ або за ≥нших умов обмеженоњ видимост≥ з виконанн€м заход≥в щодо введенн€ противника в оману. ѕ≥дрозд≥ли, €к≥ займають оборону в другому ешелон≥ в межах призначеноњ смуги наступу, переход€ть у наступ з висуванн€м ≥з займаних район≥в. ћехан≥зована рота виходить на вих≥дну позиц≥ю в н≥ч перед наступом. ” цей самий час займають п≥дготовлен≥ вогнев≥ позиц≥њ гармати та ≥нш≥ засоби, що вид≥лен≥ дл€ веденн€ вогню пр€мою наводкою. ¬они розташовуютьс€ в обладнаних укритт€х ≥ з початком вогневоњ п≥дготовки атаки висуваютьс€ дл€ веденн€ вогню по призначених ц≥л€х.

“анки ≥ Ѕћѕ, €к≥ розм≥щен≥ в опорних пунктах зм≥нюваних рот першого ешелону, залишаютьс€ на м≥сц≥ ≥ використовуютьс€ дл€ веденн€ вогню пр€мою наводкою у пер≥од вогневоњ п≥дготовки атаки.

«м≥на п≥дрозд≥л≥в, €к≥ займають оборону, п≥дрозд≥лами, €к≥ зм≥нюють, з метою зайн€тт€ вих≥дного положенн€ дл€ наступу, проводитьс€ вноч≥ та за ≥нших умов обмеженоњ видимост≥. ¬она повинна бути ретельно орган≥зована ≥ проведена приховано.

ƒ≥њ батальйону в атац≥.

јтака пол€гаЇ у стр≥мкому ≥ невпинному рус≥ танкових ≥ механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в у бойовому пор€дку визначеному командиром дл€ бою в поЇднанн≥ з ≥нтенсивним вогнем з танк≥в, Ѕћѕ (Ѕ“–) та ≥нших вид≥в зброњ з метою знищенн€ противника.

“анков≥ п≥дрозд≥ли атакують у бойов≥й л≥н≥њ, а механ≥зован≥ п≥дрозд≥ли залежно в≥д обстановки Ц у п≥шому пор€дку за танками або на Ѕћѕ (Ѕ“–) без сп≥шуванн€ особового складу.

јтака механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в у п≥шому пор€дку застосовуЇтьс€ п≥д час прориву п≥дготовленоњ оборони противника, укр≥плених район≥в, а також на сильно перес≥чен≥й ≥ важкодоступн≥й дл€ танк≥в ≥ Ѕћѕ (Ѕ“–) м≥сцевост≥. ќсобовий склад механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в при цьому атакуЇ противника в ланцюз≥ безпосередньо за бойовою л≥н≥Їю танк≥в на в≥ддаленн≥, €ке гарантуЇ його безпеку в≥д розрив≥в снар€д≥в своЇњ артилер≥њ ≥ п≥дтримку танк≥в вогнем стр≥лецькоњ зброњ. Ѕћѕ (Ѕ“–) у цьому випадку, використовуючи складки м≥сцевост≥, стрибками в≥д рубежу до рубежу (в≥д укритт€ до укритт€) д≥ють за своњми п≥дрозд≥лами на в≥дстан≥, €ка забезпечуЇ над≥йну п≥дтримку вогнем своЇњ зброњ танк≥в, що атакують, ≥ механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в.

ѕ≥сл€ сп≥шуванн€ особового складу механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в у Ѕћѕ (Ѕ“–) залишаютьс€ нав≥дники-оператори (нав≥дники кулемет≥в), механ≥ки-вод≥њ (вод≥њ) ≥ заступники командир≥в взвод≥в, €к≥ вогнем Ѕћѕ (Ѕ“–) п≥дтримують д≥њ своњх п≥дрозд≥л≥в.

јтака механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в на Ѕћѕ (Ѕ“–) застосовуЇтьс€, коли оборона противника над≥йно подавлена ≥ знищена б≥льша частина його протитанкових засоб≥в, а також п≥д час наступу на посп≥шно зайн€ту оборону. ѕри цьому танки атакують за розривами снар€д≥в своЇњ артилер≥њ, а механ≥зован≥ п≥дрозд≥ли на Ѕћѕ (Ѕ“–) Ц у бойов≥й л≥н≥њ за танками на в≥ддаленн≥ 100 Ц 200 м, ≥ ведуть вогонь з ус≥х своњх вогневих засоб≥в.

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-11-05; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 432 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

Ќаглость Ц это ругатьс€ с преподавателем по поводу четверки, хот€ перед экзаменом уверен, что не знаешь даже на два. © Ќеизвестно
==> читать все изречени€...

2433 - | 2012 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.008 с.