Поиск: Рекомендуем:
Почему я выбрал профессую экономиста
Почему одни успешнее, чем другие
Периферийные устройства ЭВМ
Нейроглия (или проще глия, глиальные клетки)
Категории:
|
Сабақтың тақырыбы
| Саудаудаға қатысты есептер | |||
| Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | қосынды мен қалдықты табуға берілген есептерді талдайды және шығарады, санды деректер бойынша және оған кері есеп құрастырады; | ||||
|
Сабақтың мақсаттары | Барлық оқушылар: 1 тг, 2 тг, 5 тг, 10 тг, 20 тг теңгелік монеталарды таниды, белгілі бір соманы монеталармен төлейді және ұсақтай біледі; Оқушылардың басым бөлігі: сандарды, заттарды, тауар бағаларын салыстыру кезінде қолданылатын ұғымдарды пайдаланады. Кейбір оқушылар: білгенін өмірдеқолданады. | ||||
| Тілдік мақсаттар: | Бөлік, бүтін, теңге, монета, жинағыш, сауда, сызба, графикалық моделі | ||||
| Алдыңғы оқу: | Саудаға қатысты есептер | ||||
| Жоспар: |
| ||||
| Жоспарланған уақыт | Жоспарланған тапсырмалар (төменде жоспарланған тапсырмалар мен қатар ескертпелер жазыңыз) | Ресурстар | |||
| Сабақтың басы 5 минут | 1. Шаттық шеңбері 2. 1,2,3санына ретпен саналып топқа бөліну Өткенге шолу. 1. Сұрақтар қобдишасы. Әдісімен. Қобдишаға бірнеше терминдер мен тапсырмалар жазылған парақшалар салынады. Оқушылар келіп парақшаларды алып сұрақтарға жауап береді. | ||||
| Сабақтың ортасы 25 минут Дәптермен жұмыс. | - Сауда дегеніміз не? - Нені саудалаймыз? - Сауданы кімдер жасайды? Сыныпта шағын дүкен ұйымдастыру. Заттардың бағасын жазып орналастыру. Оқушыларға затты алады. Оның бағасын сызбаға салып түсіндіре отырып есептің шартынқұрады, сұрағын, шешуін табады. Жауабын жазады. Кері есептер құрастырады. Бағалау: бағдаршам әдісімен Оқулыққа назар аудару.
Сызбамен сәйкестендір.
Дәптердегі тапсырманы орындау | Таныстырылым, оқулықпен жұмыс\ | |||
| Сергіту сәті 1 минут | Орнымыздан тұрамыз, Алақанды ұрамыз. Бiр отырып, бiр тұрып, Тез шынығып шығамыз. | Сергіту сәтіне арналған жинақ | |||
| Аяқталуы 14 минут | Қызықты тапсырма Кері байланыс. Ыстық картоп әдісі.
| Оқулық, дәптерлер. | |||
|
| |||||
Оқу ісінің меңгерушісі: ___________
| Сабақ тақырыбы: |
Саудаға қатысты есептер | Мектеп: | |||||||||
| Күні: |
| Мұғалімнің есімі: | |||||||||
|
СЫНЫП: 1-сынып | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||||||
| Оқу мақсаты: | қосынды мен қалдықты табуға берілген есептерді талдайды және шығарады, санды деректер бойынша және оған кері есеп құрастырады; | ||||||||||
| Сабақтың мақсаты: | . | ||||||||||
| Барлық оқушылар: 1 тг, 2 тг, 5 тг, 10 тг, 20 тг теңгелік монеталарды таниды, белгілі бір соманы монеталармен төлейді және ұсақтай біледі; Оқушылардың басым бөлігі: сандарды, заттарды, тауар бағаларын салыстыру кезінде қолданылатын ұғымдарды пайдаланады. Кейбір оқушылар: білгенін өмірдеқолданады. | |||||||||||
| Ресурстар: | жеміс-жидектер сататын дүкенге ұқсатып жемістер мен көгөністердің муляждарын бағасымен қою; бірнеше нұсқасы көрсетілген сызбасы бар парақ шалар; ламинатталған қағаз парақтары; маркерлер. | ||||||||||
|
Тірек сөздер | Саудаға қатысты есептер | ||||||||||
|
Сабаққа байланысты деректі материалдар |
Дата добавления: 2018-10-15; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 498 | Нарушение авторских прав Поиск на сайте: Лучшие изречения: |
||||||||||