Лекции.Орг


Поиск:
Використання Консолі служби
 

1) Відкрити консоль служби.

2) Виділити необхідну службу й клацнути на ній правою кнопкою миші.

3) У контекстному меню вибрати рядок Властивост і.

4) У вікні, що відкрилося (рис. 4) перейти на вкладку Залежності, що демонструє список сервісів, від яких залежить дана служба, і список служб, які залежать від даної служби.

Системна служба Windows ХР, як і будь-яка інша програма, може викликати збої в процесі своєї роботи. Щоб настроїти правила обробки помилок при виникненні подібних збоїв, потрібно виконати наступні дії.

1) Відкрити консоль Служби.

2) Виділити необхідну службу й клацнути по ній правою кнопкою миші.

3) У контекстному меню вибрати рядок Властивості.

4) У вікні, що відкрилося (рис. 5) перейти на вкладку Відновлення.

5) У списках, що розкриваються, Перший збій, Другий збій і Наступні збої вибрати тип реакції оброблювача помилок із запропонованих варіантів: Не виконувати ніяких дій, Перезапуск служби, Запуск програми або Перезавантаження комп'ютера.

Рис. 4

 

Рис. 5

6) При виборі пункту Запуск програми в поле Програма вказати ім'я програми й шлях, у поле Параметри командного рядка ввести ключі, необхідні для запуску програми, і, якщо необхідно, установити прапорець Дописати в командний рядок лічильник помилок.

7) Якщо в одному зі списків обраний пункт Перезавантаження комп'ютера, можна настроїти режим перезавантаження клацанням по кнопці Параметри перезавантаження комп'ютера, указавши час, через яке буде виконане перезавантаження у випадку виникнення збою, і створивши адміністративне повідомлення, що буде автоматично розіслано всім комп'ютерам локальної мережі перед виконанням перезавантаження (рис. 6).

Рис. 6

8) Якщо обрано пункт Перезапуск служби, потрібно вказати проміжок часу, після закінчення якого служба буде автоматично перезавантажена.

9) Якщо це необхідно, у поле Скидання лічильника помилок варто вказати кількість днів, після закінчення яких лічильник буде обнулений.

10) Клацнути по кнопці ОК, щоб внесені зміни набули чинності.

За замовчуванням більшість сервісів запускаються автоматично при відкритті сеансу Windows з повноваженнями системи або облікового запису користувача, що відкрив сеанс. Але можна перенастроїти цей режим таким чином, що служба буде запускатися при завантаженні системи від імені облікового запису іншого користувача. Для цього потрібно виконати наступні дії.

1) Виділити необхідну службу, клацнути по ній правою кнопкою миші й вибрати в контекстному меню рядок Властивості.

2) У діалоговому вікні, що відкрилося, перейти на вкладку Вхід у систему (рис. 7).

3) Якщо потрібно, щоб при завантаженні Windows служба запускалося з повноваженнями ОС, установити перемикач Вхід у систему в положення Із системним обліковим записом. Щоб запускати сервіс від імені іншого користувача, установити перемикач у позицію З обліковим записом і ввести назву Облікового запису, а в поле Пароль і Підтвердження ввести пароль, привласнений даному профілю.

4) Щоб дозволити або заборонити автоматичний запуск служби для різних облікових записів, вибрати відповідний профіль у нижній частині вікна й клацнути по кнопці Дозволити або Заборонити.

Рис.7

 

5) Якщо встановити прапорець Дозволити взаємодія з робочим столом, служба автоматично підключить інтерфейс, з яким зможе взаємодіяти будь-який користувач, що ввійшов у систему після запуску служби.

6) Клацнути мишею по кнопці ОК, щоб внесені зміни набули чинності.

 

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 284 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Есть только один способ избежать критики: ничего не делайте, ничего не говорите и будьте никем. © Аристотель
==> читать все изречения...

594 - | 545 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.