Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Перевірити натяг пасу приводу гідропідсилювача рульового керування




 

Натягнення паса перевіряють пристосуванням типу КИ-13918 чи

КИ-8920 (рис. 2.10). Перед вимірюванням установлюють сектори 1 і 10, повзун 2 покажчика навантаження у вихідне положення. Потім шток 9 опорною поверхнею встановлюють на середину вітки паса, що перевіряється, і натискають на корпус 7 до одержання заданого зусилля на шкалі 14. Нормальні зусилля навантаження на пас гідропідсилювача для двигуна – 40...60 Н, прогин – 10...15 мм.

 

 

Рис. 2.10. Пристосування

КИ-8920 для перевірки натягу

паса:

1, 10 – сектори; 2 – повзун; 3 – упор;

4, 6, 12– гвинти; 5 – напрямна;

7 – корпус; 8 –пружина; 9 – шток;

11 – вісь;

13 – скоба; 14 – шкала; 15 – шайба

 

Практична частина 10 питання

Механічний привод керування зчепленням використовують на більшості вантажних автомобілів: (ЗІЛ-130, -131, ГАЗ-53А, -52-04, КрАЗ-257БІ), Урал-375 і їх модифікаціях, так як він найбільш простий за конструкцією і зручний в експлуатації. Основними деталями (Мал.20.1) приводу керування зчеплення автомобіля ЗІЛ-130 є педаль 1, яка закріплена на валу 5, що зв'язаний тягою 6 через важіль 8 з важелем 7 і вилкою З виключення зчеплення.

При натисканні на педаль 1 всі деталі приводу приходять у взаємодію, вал 5 провертається і через важіль 8, тягу 6, важіль 7 діє на вилку 3, а далі на муфту 9 і відтискний підшипник 2. Внаслідок цього муфта разом із підшипником переміщується поступально в бік маховика і натискає на внутрішні кінці важелів виключення зчеплення. Натискний диск відтягується від маховика, ведений диск звільняється від зусилля натиску, й зчеплення виключаться.

Кульовий підшипник 2 муфти 9 виключення зчеплення забезпечує зменшення тертя й спрацювання важелів виключення. При виключенні зчеплення переднє кільце підшипника обертається разом із важелями виключення. Для змащення муфти виключення і її підшипника служить маслянка ковпачкового типу, яка з'єднана з муфтою гнучким шлангом.

При включенні зчеплення необхідно, щоб зазор між торцем підшипника 2 муфти 9 і головками вільних кінців важелів виключення зчеплення при виключеному зчепленні дорівнював 3-4 мм, або 35-50 мм вільного ходу педалі зчеплення, при повному її ході — 180 мм. Величина цього зазору регулюється зміною довжини тяги за допомогою гайки 10, попередньо потрібно послабити контргайку. При закручуванні регулювальної гайки 10 вільний хід педалі зчеплення зменшується, а при відкручуванні - збільшується.

Питання

Перевірка натягу гусениці важкого транспортера -тягача МТ-Т

1. Встановити транспортер-тягач на рівній ділянці з твердим покриттям і розгальмувати його. При цьому необхідно, щоб над другим
підтримуючим роликом розташувалася ланка трака, а не гребінь.

2.Обперти лом на кронштейн третього підтримуючого ролика.

3.Підложити між ломом і гусеницею гребінь траку з черевиком і двома вкрученими гвинтами піднявши гусеницю, вставити потовщений
стержень торцевого ключа між стержень і ободом підтримуючого ролика.

4.Заміряти лінійкою щілину між біговою доріжкою гусениці і ободом другого підтримуючого ролика, який повинен складати 6-11мм.Якщо зазор не відповідає вказаній межі, відрегулювати натяг гусениць.

Регулювання натягу гусениці транспортера-тягача.

1. Встановити кронштейн опри ключа.

2.Встановити на гайку черв’яка восьмигранний ключ таким чином, щоб його планка спиралася у виступ рами, фіксуючи гайку черв’яка від провертання.

1. Встановити на квадратний хвостовик черв’яка ключ натягу гусениці і
повертаючи його за ходом годинникової стрілки на 0.5-1 оберта, після чого зняти восьмигранний ключ.

2. Провести регулювання натягу гусениці при цьому вісь направляючого колеса повинна проходити тільки через верхнє півколо. Натяг гусениці здійснюється обертанням черв’яка за ходом годинникової стрілки, а послаблення проти. Відрегулювати гусеницю так, щоб щілина між біговою доріжкою гусениці і ободом другого підтримуючого ролика була 8-11мм.


 

3. Після закінчення регулювання встановити восьмигранний ключ на гайку черв’яка і затягнути її до упору. При затягуванні гайки не допускати провертання черв’яка.

4. Зняти кронштейн і торцевий ключ, піднімаючи гусеницю за допомогою лома і гребня черевика.

5. Запустити двигун і перемістити транспортер-тягач вперед і назад на 7-10м. після чого провезти контрольну перевірку натягу гусениць.

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-19; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 1035 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

80% успеха - это появиться в нужном месте в нужное время. © Вуди Аллен
==> читать все изречения...

2229 - | 2096 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.