Основні несправності системи живлення та догляд за нею.
Лекции.Орг

Поиск:


Основні несправності системи живлення та догляд за нею.
Основні несправності системи зводяться до наступного:

- засмічений паливопровід або забірник в паливному баці,

- замерзла вода в паливопроводах або на сітці забірника паливного бака,

- загусло паливо в паливопроводах,

- засмітились фільтруючі елементи паливних фільтрів,

- неправильний кут випередження вприску палива,

- наявність повітря в паливній системі,

- не працює паливопідкачуючий насос,

- заїла рейка ПНВТ,

- погане переміщення рейки ПНВТ через загущення мастила.

Двигун не розвиває повної потужності, димить:

- наявність повітря в паливній системі;

- важіль керування регулятором не доходить до болта максимальних обертів;

- не правильний кут випередження вприску палива;

- порушене регулювання або засмічена форсунка;

- несправні клапани паливопідкачуючого насоса;

- несправний ПНВТ (порушене регулювання циклової подачі, поломка).

При ЩТО - заправити паливні баки, перевірити роботу збірних одиниць системи, відчистити елементи від пилу та бруду.

При ТО-1 - додатково злити відстій з паливних фільтрів грубої і тонкої очистки. Додатково через ТО-1 - замінити елементи фільтрів тонкої і грубої очистки. Елементи фільтра тонкої очистки виготовлені з фільтрованого паперу, замінюються при ТО-2.

При ТО-2 - додатково перевірити, і, якщо необхідно, відрегулювати кут випередження вприску палива. Через одне ТО-2 зняти і обслужити форсунки (перше їх обслуговування на початку експлуатації виробництва при другому ТО-2), зняти, перевірити і відрегулювати ПНВТ.

При експлуатації системи живлення палива особливу увагу потрібно звертати на додержання чистоти при заправці системи, відсутності підсмоктування повітря, своєчасне виконання роботи по технічному обслуговуванню.

Система випуску відпрацьованих газів відрізняється тим, що в ній нема глушника. Вона включає (мал. ): - вихлопні колектори 8, трубопроводи, з'єднують колектори з турбокомпресором і газовідвідні трубопроводи 9 (передні і задні випускні труби) від турбокомпресора. В передній випускній трубі вмонтована заслінка 10 додаткові моторні гальма, керовані пневмоциліндром, а в задній - ежектор 12 відсмоктування пилу із повітрочистника.

Система, випуску газів пристосована для підключення комплекту дегазаційного комплекту ДК-4Д. З цією метою на кінець задньої випускної труби приварені крючки, котрі використовуються при його підключенні.

При забрудненості фільтра барабан під дією розрідження переміщується в зону вікна і його смужки стають видними через прозоре скло. Розрідження спрацьовування індикатора в впускному трубопроводі складає 500 мм. вод. ст. Після заміни фільтра барабан необхідно вернути в початкове положення шляхом повороту кришки до упору в напрямку, вказаному стрілкою.

Пристрій автоматичного відсмоктування пилу включає ежектор 12, з'єднувальну трубку відсмоктування пилу 11. Заслінка відсмоктування пилу перемикається при під'єднати до вихлопної труби комплекту ДК-4Д.

Турбокомпресор призначений для вимушеної подачі повітря до циліндрів двигуна. Він приводиться в дію відпрацьованими газами двигуна і складається з корпуса підшипників; ротора; корпуса компресора, з'єднаного впускними колекторами двигуна і турбіни, з'єднаної з вихлопними колекторами двигуна. Підшипники кочення турбокомпресора змащуються під тиском маслом, що підводиться від системи мащення двигуна. Підвід масла до турбокомпресора відбувається через фільтр. Масло після змазки підшипників зливається в картер двигуна.

Роботи системи живлення повітрям При роботі двигуна повітря нагнітачем через решітки, порожнину капота і гофровані гумові патрубки подається в повітреочисники. В наслідок різкої зміни напрямку потоку повітря, в інерційній решітці, проходить перша ступінь очищення повітря. В наступному, повітря проходячи через картонний фільтруючий елемент, підлягає другій ступені очистки і нагнітачем подається в впускний колектор. Частинки пилу, відсепаровані в першій ступені повітреочисника під дією розрідження, що створюється відпрацьованими газами в дифузорі ежектора 12 відсмоктуються по трубці 7 з повітреочисників 3 і викидаються в атмосферу.

 

 

ХОДОВА Частина!
1. Призначення, компоновка та загальна будова силової передачі.

Трансмісія призначена для передачі крутного моменту від колінчатого валу двигуна до ведучих коліс тягача, для зміни його по величині та напряму (для забезпечення руху у відмінних дорожних умовах) та для привода додаткових агрегатів.

Схема та состав трансмісії АТ-Т.

 

1. Головний фрикціон - ГФ;

2. Коробка передач - КП;

3. Два планетарних механізму повороту - ПМП;

4. Дві бортові передачі - БП;

5. Ведуче колесо.

 

 

Дата добавления: 2016-11-19; просмотров: 439 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:© 2015-2020 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.