Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

Суб'єктам господарювання
Інструкційна картка

Тема: «Операції за вкладами»

Порядок відкриття вкладних (депозитних) рахунків

суб'єктам господарювання

    Умови відкриття депозитного рахунку
  Якщо суб'єкт господарювання не має рахунків у цьому банку Необхідні документи (надаються особою, яка від імені суб'єкта господарювання відкриває вкладний (депозитний): - паспорт або документ, що його замінює. Представники юридичних осіб надають документи, що підтверджують їх повноваження. Фізична особа-резидент додатково надає документ, виданий органом державної податкової служби про присвоєння їй ідентифікаційного номера платника податків) - документи (копії документів, засвідчені в установленому порядку) за переліком, визначеним цією Інструкційною карткою; - на підставі цих документів уповноважений працівник банку здійснює ідентифікацію суб'єкта господарювання та осіб, уповноважених розпоряджатися вкладним (депозитним) рахунком; - між банком і суб'єктом господарювання укладається в письмовій формі договір банківського вкладу.
1. Якщо юридична особа не має рахунків у цьому банку Необхідні документи: - копії свідоцтва про державну реєстрацію в органі виконавчої влади, засвідченої нотаріально або органом, який видав свідоцтво про державну реєстрацію (крім бюджетних установ та організацій); - копії належним чином зареєстрованого установчого документа (статуту/ засновницького договору/ установчого акта/ положення), засвідченої органом, який здійснив реєстрацію, або нотаріально. - копії довідки про внесення юридичної особи до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідченої нотаріально або органом, який видав довідку, чи підписом уповноваженого працівника банку; - копії документа, що підтверджує взяття юридичної особи на облік органом державної податкової служби, засвідченої органом, який видав документ, або нотаріально чи підписом уповноваженого працівника банку. - юридична особа, яка використовує найману працю і є платником страхових внесків, додатково подає копію документа про повідомлення нею органів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань щодо наміру відкрити вкладний (депозитний) рахунок, засвідчену в установленому порядку. Інформацію про те, що юридична особа не використовує найману працю і не є платником страхових внесків, зазначається в договорі банківського вкладу або в довідці за довільною формою. Ця довідка має бути засвідчена підписом керівника і відбитком печатки юридичної особи.
2. Якщо фізична особа-підприємець не має рахунків у цьому банку Необхідні документи: - копії свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця органом виконавчої влади - копії документа, що підтверджує взяття фізичної особи-підприємця на облік в податковій службі, засвідченої органом, що видав документ, або нотаріально чи підписом уповноваженого працівника банку. - Фізична особа-підприємець, яка використовує найману працю, додатково подає копію документа про повідомлення нею органів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України щодо наміру відкрити вкладний (депозитний) рахунок, засвідчену в установленому порядку. Інформацію про те, що фізична особа-підприємець не використовує найману працю, зазначається в договорі банківського вкладу або в довідці за довільною формою. Ця довідка має бути засвідчена підписом фізичної особи-підприємця та за наявності - відбитком його печатки.
3. Якщо вкладний (депозитний) рахунок відкривається суб'єкту господарювання, який уже має в цьому банку поточний рахунок (тобто ідентифікацію клієнта здійснено і сформовано справу з юридичного оформлення рахунку), Вкладний (депозитний) рахунок відкривається на підставі договору банківського вкладу. Суб'єкт господарювання, який використовує найману працю і є платником страхових внесків, має подати банку копію документа про повідомлення органів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України щодо наміру відкрити вкладний (депозитний) рахунок, засвідчену в установленому порядку. Інформацію про те, що суб'єкт господарювання не використовує найману працю і не є платником страхових внесків, цей клієнт зазначає в договорі банківського вкладу або в довідці за довільною формою. Ця довідка має бути засвідчена підписом керівника та відбитком печатки суб'єкта господарювання. Додатково подається клопотання юридичної особи, якщо відкривається вкладний (депозитний) рахунок відокремленого підрозділу цієї юридичної особи.

 

 


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 454 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.