Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

Акції з використанням баз даних
Попередньо створені бази даних з сегментацією за типом клієнтури, пріоритетам, купівельному поведінці дозволяють націлене звертатися до розрізняються по своїх характеристиках аудиторіям і проводити PR-заходи, які найбільше цікаві саме цим аудиторіям.

Місце. Такі акції можуть проходити як у власних приміщеннях (філіях, відділеннях), так і з використанням чи друкованої продукції, або електронних засобів зв'язку (електронна пошта) - з доставкою інформації клієнту.

Реклама та інформування. Для проведення таких заходів можуть використовуватися як існуючі в організації бази даних, так і нові. Для створення нових або поповнення існуючих може застосовуватися технологія купонів (відривні частини оголошень, які зацікавлена ​​особа відправляє у фірму, заповнивши свої дані), проведення спеціальних промо-акцій, які поповнюють такі бази даних, або, наприклад, використання переліку звернулися у фірму клієнтів у результаті конкретної рекламної кампанії.

Представлення інформації. Форма подання залежить від каналу інформування: якщо передбачається особисте спілкування з групою клієнтів, то необхідна розробка сценарію; якщо передбачається розсилка інформації у друкованому або електронному вигляді, то передбачається створення макета розсилки (видання), підготовка інформаційного змісту, виробництво і відправлення повідомлень (бюлетенів) .

Персонал. В даний захід залучений персонал, який створює (що становить, коригувальний) базу даних, що готує інформаційну начинку розсилки або акції для групи клієнтів, а також ті, хто може брати участь в особистому спілкуванні з адресатами заходи як при поданні інформації, так і після нього, в разі виникнення інтересу до фірми і її товарів і послуг.

Дії після заходу. Ефективність таких заходів може бути досягнута тільки тоді, коли співробітники фірми, що відповідають за безпосередню роботу з клієнтами, знають про такі заходи і готові реагувати на звернення клієнтів в результаті такого заходу. Тому попередній інструктаж співробітників і подальший моніторинг їхньої роботи з вступниками зверненнями - запорука успіху такого заходу.

Інші заходи

Як більш приватні PR-дії, які включаються до інших PR-заходи, можна розглядати виступу - на семінарі, проведеному іншою організацією, на конференції, при відкритті виставки; прийом (фуршет) перед початком заходу, спільне (з цільовою групою) відвідування організації, стороннього заходу.

 


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 343 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.