Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

Відкриття (презентації) місця реалізації товарів чи послуг
Даний захід проводиться у разі завершення нового будівництва будівлі або реконструкції існуючого раніше, що призвела за собою зміну стилю, архітектури або (технологічного) підходу до роботи з клієнтом.

Місце. Такі заходи мають чітке і заздалегідь визначене місце їх проведення – це торгова точка або її філія або головний офіс організації. При проведенні такого роду презентацій можуть використовуватися також зовнішні прилеглі до будівлі території. Крім того, якщо запрошується аудиторія не дуже численна, для посилення публічного ефекту можуть демонструватися і внутрішні приміщення, зазвичай закриті для відвідувачів (клієнтів).

Так як приміщення належить організації або перебуває в її довгостроковій оренді, то важливу роль відіграє спеціальне зовнішнє його оформлення у відповідності з корпоративним стилем організації. Необхідно також усередині будівлі і зовні розставити або розвісити покажчики для орієнтування відвідувачів.

Реклама та інформування. Традиційно використовуються три способи інформування про майбутній захід - разом або окремо:

а) інформація на будівлі («Відкриття ... числа», «До відкриття ... днів»). Це можливо, оскільки організація має велику свободу дій стосовно декораційного оформлення даної будівлі, не зачіпає його архітектуру, крім того, виключається необхідність нести великі витрати на рекламу заходу;

б) розтяжки або покажчики на вулицях (дорогах) в безпосередній близькості від даного будинку або при під'їзді до нього. Такий спосіб також наочний, він забезпечує охоплення широкої аудиторії, особливо при презентації відкриття торгового центру. Але в цьому випадку вже маються на увазі витрати (на виробництво і плату за розміщення реклами);

в) рекламні модулі та статті в ЗМІ, реклама на радіо і ТБ.

У випадку строго цільового характеру заходу (націленого на обмежену аудиторію) може бути використаний четвертий спосіб - розсилка запрошень поштою або кур'єрами і запрошення конкретних осіб у ході особистих зустрічей.

Представлення інформації. Необхідна розробка сценарію такого заходу, офіційна частина з урочистим розрізанням стрічки і т.п., виступи представників фірми і партнерів, включаючи представників адміністрації (міста, району); екскурсія по будівлі; подання відділів, функціональних підрозділів організації, співробітників відділів, можливий також фуршет або інше частування для учасників.

Персонал. В даних заходах це:

- Керівники фірми;

- Ведучі, учасники церемонії відкриття - запрошені VIP (партнери, адміністрація), артисти;

- Співробітники фірми, що беруть участь в акціях, наступних за урочистим відкриттям;

- Технічний персонал для забезпечення спеціальних ефектів, обслуговування техніки, охорони та підтримання порядку і чистоти.

Дії після заходу. День відкриття місця реалізації часто одночасно є і першим днем роботи «презентованих» закладу. Тому те, як почнеться обслуговування в перший день, надовго визначить успішність роботи всього філії, торгової точки; ставлення громадськості до організації буде залежати не тільки від ефектності урочистій церемонії, але і від якості обслуговування клієнтів співробітниками (продавцями), від наявності або відсутності поточних організаційних проблем і від асортименту товарів на прилавках.

Якщо ж фактична робота починається з наступного дня або в найближчому майбутньому, то запрошені учасники церемонії відкриття, які, як передбачається, стануть клієнтами, повинні отримати найбільш повне і правдиве враження про діяльність організації, про її товари і послуги та їх функціональні властивості, щоб не виявилося розбіжності між презентованої діяльністю і фактичної, коли вони прийдуть в даний заклад вже в якості клієнтів.


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 362 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.