Лекции.Орг

Поиск:
Задача 7
Пацієнтові призначено послаблювальний засіб натще. Коли його слід дати?

Задача8

У флаконах міститься по 500 000 ОД пеніциліну. Пацієнту призначена доза 1 000 000 ОД. Скільки мілілітрів 0,5 % розчину новокаїну потрібно для стандартного розведення?

Задача 9

При розведенні пеніциліну 0,5 % розчином новокаїну розчин помутнів. Як вчини­ти?

Задача 10

У відділенні немає 0,5 % розчину новокаїну для розведення пеніциліну. Чим його замінити?

Задача11

Після стерилізації шприца та голки медична сестра доторкнулась рукою до вістря голки. Що потрібно зробити, аби запобігти ускладненню?

Задача12

При внутрішньовенному вливанні 10 % розчину кальцію хлориду частина ліків по­трапила підшкірно в ділянці ліктьового згину. Яке можливе ускладнення? Які заходи слід здійснити?

Задача 13

Із флакона з вмістом 500 000 ОД антибіотика медична сестра має набрати разову дозу: а) 150 000 ОД; б) 125 000 ОД. Як це зробити?

Задача14

Після проведення ін'єкції олійним розчином медична сестра поклала використаний шприц у загальну посудину з дезрозчином (3 % розчин хлораміну) разом з рештою від­працьованих шприців. Оцініть дії медичної сестри.

Задача 15

Під час узяття крові з вени медична сестра спочатку витягла голку, а потім зняла джгут. Опишіть можливу картину, яка виникла у цій ситуації.

Задача 16

Через ЗО хв після початку краплинного внутрішньовенного вливання течія рідини по системі припинилась. Як вчинити?

Задача 17

При невдалій венепункції під шкірою утворилася багрова пляма. Що сталося? Яких заходів необхідно вжити?


 

Задача 18

Під час проведення внутрішньовенної ін'єкції 10 % кальцію хлориду пацієнт від­чув пекучий біль у місці ін'єкції. Дії медичної сестри у такій ситуації.

Задача 19

При внутрішньовенному краплинному вливанні пацієнтові необхідно ввести інші ліки. Ваші дії.

Задача 20

Під час внутрішньовенного вливання лікувального розчину в пацієнта виникло по­рушення свідомості, з'явились симптоми колапсу, аритмія. Що могло стати причиною таких змін?

Задача 21

При підготовці до проведення внутрішньом'язових ін'єкцій антибіотиків п'ятьом хворим медична сестра підготувала на стерильний лоток: шприц — 5 мл, 5 голок діа­метром 40 мм, 5 ватних кульок, змочених у спирті, і 5 флаконів з розведеними антибі­отиками. Усе накрила стерильною серветкою. Чи все правильно підготувала медична сестра?

Задача 22

Через те що пацієнт не взмозі проковтнути таблетку, призначену лікарем, медична сестра залишила його без ліків. Чи правильно вона вчинила?

Відповіді на ситуаційні задачі


Дата добавления: 2015-02-12; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 3039 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Неосмысленная жизнь не стоит того, чтобы жить. © Сократ
==> читать все изречения...

151 - | 151 -


© 2015-2023 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.006 с.