1) атестаційна комісія
5) примирна комісія
№ 76
4) примирна комісія
5) страйковий комітет
№ 77
1) атестаційна комісія
4) КТС
№ 78
1) атестаційна комісія
5) страйковий комітет
№ 79
Фізичні особи як працівники можуть брати участь у трудових правовідносинах по досягненні ними _____16_____ років, а за згодою одного з батьків чи особи, що їх замінює, навіть з досягненням ____15______ років. У вільний від навчання час працівником може бути й особа, якій виповнилось _____14_____ років.
№ 80
Джерелами трудового права, що мають договірний характер, є
3) Генеральна угода
5) Колективний договір
№ 81
3) Галузева угода
5) Конвенція МОП ратифікована Україною
№ 82
3) Регіональна угода
5) Конвенція МОП ратифікована Україною
№ 83
До джерел трудового права України належать наступні закони
1) Про колективні договори і угоди
4) Про державну службу
№ 84
1) Про охорону праці
5) Про зайнятість населення
№ 85
1) Про оплату праці
2) Про колективні договори і угоди
№ 86
2) Про державну службу
6) Кодекс законів про працю
№ 87
1) Про колективні договори і угоди
6) Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)
№ 88
Локальними актами, що регулюють трудові відносини, є:
2) Посадова інструкція
6) Правила внутрішнього трудового розпорядку
№ 89
5) Правила внутрішнього трудового розпорядку
6) Інструкція щодо охорони праці
№ 101
Колективний договір підписується уповноваженими представниками сторін не пізніш як через ____5______ днів з моменту його схвалення, якщо інше не встановлено зборами (конференцією) трудового колективу.
№ 102
У разі, якщо збори трудового колективу відхилять проект колективного договору, сторони відновлюють переговори. Термін цих переговорів не повинен перевищувати _____10_____ днів.
№ 103
Укладенню колективного договору передують.
3) колективні переговори
№ 104
Сторони, які уклали колективний договір, не менше разу на ____1______ р. взаємозвітують про його виконання.
№ 105
Згідно з Законом України «Про колективні трудові спори (конфлікти)» власник або уповноважений ним орган (представник) зобов’язаний розглянути вимоги найманих працівників та повідомити їх про своє рішення у ____3______ - денний строк з дня одержання вимог.
№ 106
Галузева угода підписується уповноваженими представниками сторін не пізніш як через _____10_____ днів після завершення колективних переговорів.
№ 107
У разі оголошення надзвичайного стану Верховна Рада України або Президент України можуть заборонити проведення страйку на строк, що не перевищує ____1______ міс.
№ 108
Після отримання пропозиції про початок переговорів з укладення колективного договору друга сторона протягом ____7______ днів повинна розпочати переговори.
№ 109
Загальний строк розгляду вимог найманих працівників і прийняття рішення (з урахуванням часу пересилання) не повинен перевищувати ____30______ днів з дня одержання цих вимог власником або уповноваженим органом (особою) до моменту одержання найманими працівниками чи профспілкою повідомлення від власника або відповідного вищестоящого органу управління про прийняте ним рішення.
№ 110
Який орган здійснює повідомну реєстрацію галузевої угоди?
5) Міністерство праці і соціальної політики України
№ 111
Орган, який представляє інтереси найманих працівників або профспілки, зобов’язаний повідомити про виникнення колективного трудового спору (конфлікту) у ____3______ - денний строк.
№ 112
У разі зміни власника підприємства чинність колективного договору зберігається протягом строку його дії, але не більше ____1______ р.
№ 113
На новоствореному підприємстві колективний договір укладається за ініціативою однієї із сторін у ____3______ - місячний строк після реєстрації підприємства.
№ 114
Примирна комісія утворюється за ініціативою однієї з сторін на виробничому рівні у ____3______ - денний строк з моменту виникнення колективного трудового спору (конфлікту).
№ 115
Згідно Закону України «Про колективні трудові спори (конфлікти) примирна комісія розглядає колективний трудовий спір (конфлікт) щодо укладення колективного договору у _____5_____ - денний строк з моменту її утворення.
№ 116
Як називається тимчасове колективне добровільне припинення роботи працівниками підприємства, установи, організації (структурного підрозділу) з метою вирішення колективного трудового спору (конфлікту)?
3) страйк
№ 117
Діяльність якого суб’єкта полягає у сприянні поліпшенню трудових відносин та запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), їх прогнозування та своєчасному їх вирішенню, здійснення посередництва для вирішення таких спорів (конфліктів)?
2) Національної служби посередництва і примирення
№ 118