Лекции.Орг

Поиск:
Андрущак Л.І

Додаток З

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ "21" 07 2004 р. №605

Про затвердження Концепції формування

позитивної мотивації на здоровий спосіб життя

у дітей та молоді

На виконання п. 9 спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 23.07.03 № 491/236 "Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу - Школи сприяння здоров'ю у 2002 - 2003 навчальному році" була створена робоча група з розробки проекту Концепції формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у дітей та молоді (розпорядження МОН від 17.11.03 р. № 168-р).

Проект Концепції публікувався у газеті "Шкільний світ". Робочою групою проведено "Круглі столи" за участю науково-педагогічних працівників Донецької, Житомирської, Одеської, Тернопільської областей та м. Києва.

Рішенням Вченої ради Інституту проблем виховання Академії педагогічних наук України, відповідно до результатів наукової експертизи, рекомендовано затвердити Концепцію (витяг із протоколу № 3 від 24 березня 2004 року додається).

Наказую:

1. Затвердити Концепцію формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у дітей та молоді (додається).

2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних. Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій на серпневих конференціях педагогічних працівників у 2004 році провести обговорення та розробити заходи щодо впровадження Концепції в Діяльність навчальних закладів.

3. Керівникам навчальних закладів системи освіти Українизапроваджувати науково-методологічні засади Концепції під часорганізації навчально-виховного процесу.

4. Академії педагогічних наук України (Мадзігон В.М.), директорам Науково-методичного центру середньої освіти (Завалевський Ю.І.), Науково-методичного центру професійно-технічної освіти (Паржницький В.В.), Науково-методичного центру вищої освіти (Левківський К.М.) до 01.12.04 р. розробити плани науково-методичного забезпечення впровадження Концепції на 2005-2010 роки.

5. Щорічно до 1 січня, починаючи з 2005 року, інформувати міністерство про стан провадження Концепції.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Міністра Огнев'юка В.О., Десятова Т.М., Степка М.Ф.

Міністр В.Г.Кремень


Затверджена наказом

Міністерства освіти і науки України

від 21 липня 2004 року № 605

КОНЦЕПЦІЯ

ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОЇ МОТИВАЦІЇ

НА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ У ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ


Дата добавления: 2015-02-12; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 456 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:
© 2015-2022 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.003 с.