Лекции.Орг


Поиск:
Очищення газів в сухих механічних пиловловлювачах
 

До сухих механічних пиловловлювачів відносять апарати, в яких використані різні механізми осадження: гравітаційний (пилоосаджувальні камери), інерційний (камери, осадження пилу в яких відбувається в результаті зміни напряму руху газового потоку або установки на його шляху перешкоди) і відцентровий (одиночні, групові і батарейні циклони, вихрові і динамічні пиловловлювачі). Перераховані апарати відрізняються простотою виготовлення і експлуатації, їх досить широко використовують в промисловості. Проте ефективність уловлювання в них пилу не завжди виявляється достатньою, в зв'язку з чим вони часто виконують роль апаратів попереднього очищення газів. Типи пилоосаджувальних камер показані на рис. 2.1.

Рисунок 2.1 – Пилоосаджувальні камери

а – проста камера; б – камера з перетинками; в – багато­полична камера; 1 – корпус; 2 – бункер; 3 – перетинки; 4 – полиця.

Інерційні пиловловлювачі. При різкій зміні напряму руху газового потоку частинки пилу під впливом інерційної сили прагнуть рухатися в колишньому напрямі і після повороту газового потоку випадають в бункер. На цьому принципі працює ряд апаратів (рис. 2.2). Ефективність уловлювання цих апаратів невелика.

 

 

Рисунок 2.2 – Інерційні пиловловлювачі

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 780 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Есть только один способ избежать критики: ничего не делайте, ничего не говорите и будьте никем. © Аристотель
==> читать все изречения...

604 - | 552 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.