ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБ WORLD WIDE WEB В ТУРИЗМІ
Лекции.Орг

Поиск:


ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБ WORLD WIDE WEB В ТУРИЗМІ
Абревіатура WWW розшифровується як (World Wide Web), що означає всесвітня павутина.Вперше назву придумав Тім Бернерс-Лі (Tіm Berners-Lee) в 1990 р.

В наш час, найбільш бурхливо прогресуюча компонента мережі Інтернет дозволяє одержувати доступ до інформації незалежно від місця її розташування. Користувачі автоматично переходять від однієї бази даних (сайту) до іншої за допомогою гіперпосилань. WWW — найбільше сховище інформації в електронному вигляді, мільйони пов'язаних між собою документів, що розташовані на комп'ютерах розміщених на всій земній кулі.

WWW– інформаційна система, якій не можна дати конкретного визначення. Наведемо лише деякі з епітетів, якими вона може бути позначена: гіпертекстова, гіпермедійна, розподілена, інтегруюча, глобальна.

WWW працює по принципу клієнт-сервер, а точніше, клієнт-сервери: існує велика кількість серверів, які по запиту клієнта надають йому гіпермедійний документ — документ, що складається із частин з різними представленням інформації (текст, звук, графіка, тривимірні об’єкти тощо), в якому кожний елемент може бути посиланням на інший документ чи його частинуНаведемо декілька прикладів сайтів, що ілюструють технології Веб 2.0 і, фактично, змінили середовище WWW. Це зокрема:LiveJournal.com— глобальна спільнота блогерів; eBay.com —І-аукціон зі само регул. спільнотою;WikiPedia.org —Найб. в світі енциклопедія;

Крім цих проектів, існує значна кількість аналогічних та подібних проектів (а також принципово нових проектів), які формують сучасне глобальне середовище і базуються на активності своїх користувачів. Таким чином, чином, сайти, наповнення та популярність яких формується в першу чергу не зусиллями та ресурсами власників сайтів, а спільноти користувачів, зацікавлених в у розвитку сайту, складають новий клас глобальних сервісів, які визначають правила глобального середовища WWW.

Веб-форуми інтернет-ресурс, популярний вид спілкування в інтернеті. На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі. На форумі є адміністратори (власники форуму) та модератори (обслуговуючий персонал, який стежить за виконанням установлених правил і порядку).

Веб - Блог (англ. blog, від web log, «мережевий журнал чи щоденник подій») — це веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Для блогів характерні короткі записи тимчасової значущості. Блогерами називають людей, які є авторами блогів. Найпопулярніша платформа серед українських блогерів — це LiveJournal.

Інтернет-магазин (англ. Online shop)— місце в інтернеті, де відб. прямий продаж товарів споживачеві (юр. або фіз. особі), враховуючи доставку. При цьому розміщення споживацької інфо., замовлення товару і оборудка відб. всередині мережі .

Інтернет-аукціон – це формально дошка оголошень, але значно функціональніша і цікавіша. Торги відбуваються по аукціонній схемі. Тобто за один товар можуть сперечатись декілька покупців, постійно підвищуючи ціну. Чия сума буде найб, той і стане власником товару.

Електро́нна по́шта (англ. e-mail)— популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-відео файли, архіви).

Електронна платіжна система - Система електронних платежів Національного банку України — це загальнодержавна платіжна система, яка забезпечує здійснення розрахунків в електронній формі між банківськими установами (та їх філіями), як за дорученням клієнтів банків, так і за зобов'язаннями банків один перед одним на території України. Система електронних платежів є власністю Національного банку України та забезпечує розрахунки між банківськими установами в національній валюті України і в найбільш вживаних іноземних валютах. СЕП базується на повністю безпаперовій технології. Основним режимом роботи є обмін електронними платіжними документами та службовими повідомленнями.

IP-телефонія — це технологія, що дозволяє використовувати будь-яку IP-мережу як засіб організації та ведення телефонних розмов, передачі відеозображень та факсів у режимі реального часу. Основною перевагою IP-телефонії є нижча вартість міжміських і міжнародних переговорів у порівнянні з традиційною телефонією.

Дата добавления: 2016-10-07; просмотров: 221 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:© 2015-2020 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.