Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


В магазин - ялинки садити. 1 страница




Бере участь садять спиною до всіх, а на його спину закріплюють табличку з наперед заготовленими написами. Написи можуть бути самими різними - "ТУАЛЕТ, МАГАЗИН, ІНСТИТУТ і пр." Решта спостерігаючих задає йому різноманітні питання, типу "нафига ти туди ходиш, як часто і тп." Гравець повинен, на знаю того, що написано на підвішеній на нього табличці, відповідати на ці питання.

13. Розвідники.

Гравцям причіплюються на спини по табличці з наперед написаним на них словом. Задача граючих - прочитати, що написано на спині суперника, але при цьому не показати свого напису.

14. Я сиджу на бочці

Гра: Учасники гри стають в 2 круги - зовнішній і внутрішній. Звичайно починають так - усередині дівчини, зовні хлопці (приблизно однакове число). Можна упереміж! Внутрішній круг сідає навпочіпки і декламує:

" Я сиджу сиджу на бочці

Сльози котяться - випити хочеться

Грошей немає нічого!!!

Я сиджу, сиджу на бочці в пологового крильця.

Хто, хто мене полюбить -

Той і виручить мене

Під час декламації зовнішній круг ходить по кругу і, як тільки декламація закінчилася, зупиняється. Учасники зовнішнього і внутрішнього кругів, що стали один проти одного, цілуються. Пари, що поцілувалися, міняються місцями. Кого не поцілували - чекає наступного разу.Тепер новий внутрішній круг декламує.

Переможців немає -главное гарний настрій.

15. Хто це?

Візьміть кожний по листку паперу і намалюйте зверху голову - людини, тваринної, птаха. Загніть лист так, щоб намальованого не було видно тільки кінчик шиї. І передайте малюнок сусіду. В кожного учасника гри виявився новий лист із зображенням, якого він не бачив. Всі малюють верхню частину тулуба, знову "ховають" малюнок і передають сусіду, щоб на новому отриманому листку домальовувати кінцівки. А зараз розверніть всі малюнки і подивіться, які на них зображені істоти.

Бага-яга

Гра командна. Гравці деляться на декілька команд, залежно від кількості. Першому гравцю в руку дається швабра, однією ногою він стає у відро, однією рукою він тримається за відро, а другий - за швабру. В такий положенні гравець повинен пробігти певну дистанцію і передати спорядження наступному.

Водолаз

Гравцям пропонується, одягнувши ласти і дивлячись в бінокль із зворотної сторони, пройти по заданому маршруту. Тільки не варто це робити на вулиці - перехожі могуть не зрозуміти:-))

Кенгуру

Вибирається доброволець. Один ведучий відводить його подалі і пояснює, що він повинен буде зображати кенгуру жестами, мімікою і т.п., але ні видаючи ні звуку, а всі інші повинні здогадатися, що за тварину він показує. В цей час другий ведучий розказує аудиторії, що зараз жертва буде показувати кенгуру, але всі повинні прикидатися, що вони не розуміють, що ж за тварину їм показується. Треба називати будь-яких інших тварин, але не кенгуру. Це повинно бути щось типу: "Ой, значить воно стрибає! Так. Напевно це кролик. Ні!? Дивно, ну тоді це мавпа." Якщо через 5 хвилин імітатор ще не буде кидатися на всіх з криками: "Ви що дебіли? Не можете відгадати простої тварина? Показую ще раз! Дивіться, ідіоти!", то в нього справді сталеві нерви.

19. Перелівалки

На стіл (стілець або іншу поверхню) ставляться два стакани. Поряд соломина (ну через яку п'ють). Задача граючих - щонайшвидше перелити воду їх одного стакана в інший. Можна замість води використовувати щось алкогольне, але тут існує небезпека, що після переливання в іншому стакані може нічого не залишитися.

Кращий шофер

До двох машинок прив'язуються довгі нитки, а на кінці прив'язуються олівці, а можна і катушки від ниток. По команді ведучого гравці починають їх змотувати. Виграє той, чия машинка швидше прийде до фінішу.

Риболови.

На стілець або на підлогу розкладаються рибки пінопластів. Задача граючого із зав'язаними очима начепити на імпровізований "гарпун" (палиця з прив'язаним на кінці цвяхом) якомога більше рибок. Перед початком "рибалки" кілька разів прокрутити гравця навколо собі.

Зломщики.

Гравцям видається зв'язка ключів, закритий навісний замок. Необхідно щонайшвидше підібрати ключ із зв'язки і відкрити замок. Можна замок повісити на шафу, де захований приз.

23. Хто швидше?

Цю гру пам'ятаю ще з дитячого садка, тільки використовувалися кеглі.

В круг ставляться порожні пластикові пляшки (для стійкості можна трохи наповнити водою) в кількості N-1, де N - це кількість учасників. Під музику всі ходять навкруги них, а як тільки музика зупиняється, учасники повинні встигнути схопити пляшку. Той, кому не дісталася пляшка, вибуває з подальшої гри. Кожного разу кількість зменшується на одну.

24. Поліз на ялинку за кропом, а його кавунами завалило...

Всім учасникам видаються чисті листи паперу, де вони будуть писати свої "шедеври", і ручки. Учасники пишуть імена своїх героїв, загинають листок так, щоб написаного не було видно. А потім передають листок сусіду. Далі пишуть відповіді на питання типу "куди пішов герой, що з ним трапилося і пр." Питань можна придумати множину, лише б паперу вистачило. Після кожної написаної відповіді листок загинається і передається сусіду.

Повинен вийде нечно ніби "полізла червона шапочка на ялинку за уропом, а її кавунами завалило. " Упевнений, що прочитання цих "шедеврів" викличе у вас бурю веселих емоцій.

Взнай мене.

Декілька чоловік сідає в ряд.Гравець повинен із зав'язаними очима на дотик взнати в сидячих загадану людину. Причому відгадувати можна по різних частинах тіла, напрмер по руці, але ніжкам:)) можна по волоссі і ін.

Коробка

Цю "гру" розказав мій друг. Для них це навіть не гра, а спосіб здати іспит. Суть в наступному. На підлогу ставиться табурет, позаду неї біля ніжки лежить коробка, на табурет сідає претендент на "п'ятірку". "Відмінно" претендент одержує, якщо зуміє, не відриваючи дупи від табурета, дістати коробку зубами. Спробуйте пограти на вечірці - буде весело, особливо якщо випити, але тоді це вже з розряду "Ігор під випивку. "

Болото.

Теж досить стара гра. Гравці діляться на команди, але можна і без цього. Граючим видається по два картони (можна звичайний папір). Задача - по цих картонах - "купині", пересуваючись з однією на іншу, як можна швидше перебратися через "болото".

Одягни одного одного.

Це командна гра. Учасники розбиваються по парах.

Кожна пара вибирає собі наперед приготований пакет, в якому лежить набір одягу (потрібно, щоб кількість і складність предметів була однаковою). Всім учасникам гри зав'язуються очі. По команді один з пари повинен на дотик одягнути на іншого одяг з пакету, що дістався йому, за одну хвилину. Перемагає пара, яка швидше і правильніше інших "одягнеться". Весело, коли в парі двох чоловіків і їм дістається пакет з чисто жіночим одягом!

Кис-Брись-Мяу.

Гра стара, АЛЕ ДУЖЕ ЗАХОПЛЮЮЧА!

На диван сідають дівчата, а ведучий разом з одним з хлопців встає в середині, хлопець не бачить дівчат! Потім провідний указує на будь-кого девушу кажучи Киць, потім на наступну, поки хлопець не скаже няв. Коли він отказываеться, то говорить дзусь, потім провідний просто назвати будь-який колір. ДО ГРИ гравці договариваються, що позначає кожний колір! Після вибору кольору ведучий поварачивает хлопця особою, указує на дівчину яку чоловік потрапив і просить сделат те, що той чоловік вибрав! (Прислала Міледі)

Кульки.

Кількість гравців - не обмежено, але чим більше, тим краще. Склад - краще порівну: дівчинка/хлопчик. Реквізит - довга надувна кулька (типу ковбаси) Кулька затискається між ніг. Далі його слід передавати іншим учасникам без посредства рук в те ж місце. Хто втрачає - штраф (встановлюється компанією) Ось ніби і все. Можна разбится на дві команди.

31. Відгадай Лишень...

Всі учасники діляться на дві команди. Перша команда придумує яке-небудь хитромудре слово, а потім говорить його одному з гравців протилежної команди. Задача вибраного - не видаючи ні звуку, тільки жестами, мімікою і пластикою рухів зобразити загадане слово, так, щоб його команда змогла відгадати що ж було задумано. Після успішного відгадування команди міняються ролями. Після деякої практики дану гру можна ускладнити і зробити на порядок цікавіше, загадувавши не слова, а фрази.

Фанти

Це стара дитяча гра, в яку ми всі грали, коли були ще зовсім маленькими. В гравців збирається по одному будь-якому предмету, які складаються в мішок. Після чого, одному граючому зав'язуються очі; ведучий витягує речі по черзі, а гравець із зав'язаними очима придумує завдання для витягнутої речі, господар якої повинен його виконати. Завдання можуть бути самими різними: заспівати пісню, станцевать і ін. Тільки фантазія може обмежити вас у виборі.

Детективи.

Багато загального з МПС. Один або двоє гравців виходять. Після їм оголошують, що вони повинні з'ясувати щось ("розкрити злочин"), задаючи питання, що мають на увазі відповіді "да","нет","может бути". Відповідають граючі "так" - якщо останнє слово питання закінчується на гласную,"нет" - на приголосну, "можливо" - на "ь". Детективи досягнуть цілі, якщо розберуться, яким саме чином їх обдурюють.

Товстощока роззява.

Грають дві людини. Кожному видається по рівному кол-ву карамелей. Бажано більше. Перший гравець кладе кофету в рот і говорить такі слова:"Толстощекий роззява". Другий гравець робить теж саме. І так по черзі. Виграв той, хто останнім поизнес заповітну фразу.

В батька було 3 сини.

Всі учасники (окрім одного) виходять з кімнати. Той хто залишився, одержує текст (наприклад:"У батька було 3 сини. Старший розумний був паруб'яга, середній був і так і сяк, молодший зовсім був дурень.") Гравець повинен без слів зобразити те, що прочитав наступному учаснику. Наступний учасник передає вже те, що зрозумів (також без слів)песледующему гравцю.(Учасники викликаються поодинці). Головне, щоб кожний подальший гравець бачив пояснення тільки попереднього гравця. В кінці ігри учасники в зворотному порядку розказують те, що показали і зрозуміли. (В нас зрештою вийшов "рогатий" чоловік і дурка - дружина.)

36. Випівалки.

Береться 2 команди і 2 каструлі з водою. На рахунок "разів" обидві команди починають пити воду воду з каструлі за допомогою трубочок, відповідно команда, що перемогла, - та, яка зробить це швидше!

37. Огірок.

Вибирається один ведучий, а всі інші стають в дуже тісний круг (пліч-о-пліч).Причом, руки гравців повинні знаходиться ззаду.Суть гри:нужно не помітно від ведучого передовать за спинами огірок і при кожному удомном випадку відкушувати від нього по шматочку. А задача ведучого відгадати в чиїх руках знаходиться огірок. Якщо ведучий відгадав, то спійманий їм гравець стає на його місце. Гра продовжується доти поки не з'їдений огірок. Це дуже весело!!!

38. МПС (мій правий сусід)

Ведучих в цій грі два - одні пояснює правила всім граючим, а іншій "жертві". Саме жертві, тому, цьому гравцю доведеться неабияк попітніти... Жертва повинна відгадати нібито загаданої людини з решти граючих, для цього вона задає різні навідні питання по кругу кожному, на що все повинні відповідати тільки "так" чи ні". Основний прикіл гри полягає в тому, що гравці говорять кожний про свого правого сусіда і нікого не загадують.

Побачите, яке буде обличчя "жертви", коли на питання, наприклад, "носить чи ні окуляри" отримає відповідь і "так", і "ні". Задача жертви відгадати цю фішку.....

Коняшки

Потрібно декілька пар і великого приміщення, де немає предметів, що б'ються. Надалі все нагадує добре знайому ще з дитинства всім гру, один сідає на іншого і... А далі сидячому на спині ззаду причіплюють папірець з написаним словом. Гравці повинні прочитати, що написано на спинах пари супротивника і, в той же час, не дати прочитати свою.

40. Стільці

На сцені коштують два стільці. Викликаються два добровольці, якими пропонується із зав'язаними очима відшукати і сісти на свій стілець. Прикіл полягає ось в чому: поки добровольцям зав'язують очі і розкручують, ведучий ложит на стільці дві губки, змочені водою. Подивіться на реакцію сів на такий стілець людини. Рекомендую виконати це з людьми, які вам украй несимпатичні...

41. Компліменти.

Ця гра дуже добре йде при святкуванні 8 березня. Викликаються двоє чоловіків, які повинні по черзі говорити компліменти, наприклад, на букву "О". Програв вважається той, в кого в запасі не залишилося слів.

42. Мумія.

Ця гра була успішно опробувана в одному з клубів нашого міста. Викликається чотири добровольці, з них складається дві команди, а можна викликати і більше.. Один з гравців в кожній команді - "мумія", а другий - "мумиатор". Суть гри: "мумиатор" повинен щонайшвидше обмотати "мумію" "бинтами". Як бинтів звичайно використовується туалетний папір. Веселощі публіки гарантовані! Після обмотки можна провести зворотну операцію, змотуючи папір назад в рулон.

43. Сіамські близнята.

Викликаються дві людини, які встають боком один до одного. Ліва нога одного гравця прив'язується до правої іншого гравця, тулуби зв'язуються ременями. Повинні вийде "сіамські близнята". Бажано організувати декілька таких команд і все виконувати на швидкість. Суть гри - "близнята", дію двома різними руками, один правій, іншій лівій, не домовляючись один з одним, виконати різні завдання. Наприклад, заточити карандашь, зав'язати шнурки або, на крайній випадок, відкрити бутулку, налити і випити:)))) Останнє треба сприймати як жарт...

44. Мафія.

До межі спрощені правила такі. Бажано, щоб граючих було як мінімум 7. Всім лунає по одній карті, серед яких дещо (наприклад, 2 з 10) чорної масті - "мафія". Карти зберігаються в таємниці. Можна (але не обов'язково) вибрати ведучого. По його (або кого завгодно) команді "місто засинає" - всі гравці закривають очі. По команді "мафія прокидається" розплющують очі володарі чорних карт, бачать одного одного і по команді ведучого знов засинають, після чого прокидаються всі ("місто"). Починається бурхливе обговорення, хто мафія, засноване на почутих репліках, шерехах, не приязні, а частіше всього на методі наукового тыка. Загальним голосуванням місто убиває одного свого громадянина, і радіє, якщо викладена карта виявиться чорною. Якщо не був призначений ведучий, то ним стає вбитий. Все повторюється з тією лише різницею, що під час нічного пильнування мафія указує на кого-небудь і зранку він оголошується мертвим. Гра закінчується, коли вся мафія (або все місто:(() перебита.

Крім того, можна ввести додаткових персонажів, які засинають і просыпаютсяч щоночі кожний по своїй команді і (!) ВСІ є мирними жителями. Це маніяк - вбиває довільну жертву. Медик - якщо вгадає ще невідомого вбитого, повертає його до життя. Комісар - питає жестом ведучого, чи є людина мафією, той йому жестами відповідає, але цю інформацію комісар тримає при собі. Повія - заражає кого завгодно Снідом, людина вмирає через хід. Презерватив - той же лікар, але тільки проти повії. Крім того, ведучий може барвисто живописати відбувається... Проходить все дуже весело, тільки треба зіграти 2-3 рази, щоб обвыкнуться.

45. Помідор.

Викликаються двоє охочих. Стають лицем один до одного по різні сторони одного табурета. Ведучий кладе на табурет грошову купюру і оголошує, що на рахунок "разів, два, три.." " хто перший покладе руку на купюру - той виграв (для більшого азарту купюру можна віддати тому, що переміг). Далі задача ускладнюється: кладеться нова купюра, гравцям зав'язуються очі, (із зав'язаними очима вони перевіряють чи на місці вона)і на рахунок "разів, два, три..." вони дружно хлопають рукою по... помідору, який під час рахунку поклав замість купюри ведучий.

46. Ріпка.

Хлопці сідають на п'яту крапку, в одну лінію, розсунувши або схрестивши по-турецки ноги, відкидаючись назад і руками упираючись в землю за спиною, це "грядки". Дівчата сідають до них або на схрещені ноги, або між ними. Вони - "ріпки". Ведучий -"мичуринец" ходить перед "грядками". "Ріпкам" бажано тримати руки перед собою. Приспавши пильність "грядок" розмовами, "мічурінець" намагається висмикнути "ріпку" з "грядки". Хлопець повинен встигнути прибрати руки через спину і схопити / утримати дівчину. За що він її буде схоплювати - це вже як вийде. Не утримав ріпку, сам стає "мічурінцем". Головне для "грядок", після гри не отримати по "граблях".

47. Амеріканкий психолог.

Ведучий роздає граючим (5-8 чоловік) папір і олівці і починає задавати питання, заздалегідь пояснивши, що відповідь повинна бути докладною у вигляді пропозиції:

1. З чим у вас асоціюється поняття "ліс"?

2.С чим у вас асоціюється поняття "море"?

3.С чим у вас асоціюється поняття "кішки"?

4.С чим у вас асоціюється поняття "коні"?

Після цього відповіді збираються і починають зачитуватися з вказівкою на автора. Ведучий застосовує наступні зіставлення. На думку американських психологів, ліс асоціюється з жизнью,море- з любов'ю, кошки- з жінками, лошади- з чоловіками. Думки гостей про життя, любов, чоловіків і жінок складаються найзабавніші!

48. Мішень.

Гостям лунають чисті листи паперу і олівець.Ведучий пропонує їм намалювати на листі великий круг, усередині которого- ще 4 круга (у вигляді мішені з 5 кругів). Посередині поставити крапку і через неї провести 2 перпендикулярні лінії. В результаті вийшло 4 сектори. Гостям пропонується написати: в 1 крузі(від центру)- букви Р,П,С,Л. в 2 круге- цифри від 1 до 4 в будь-якій послідовності, в 3 круге- по одній назві тварини, птахи, комахи, в 4 круге- 4 прикметників(бажане смешных- толстый,пьяный,ползучий і проч.) в 5 круге- 4 будь-кого прислів'я. Ведучий збирає заповнені мішені і починає їх зачитувати з вказівкою на її автора: букви в центрі круга означають Р-работа, П-постель, С-семья, Л- любов, цифры- на якому місці в кожного з гостей стоять робота, сім'я, ліжко і любов, животное+определение - хто він в роботі, постели, сім'ї і любові (наприклад, може вийти, що в роботі він "жадібний шакал", а в ліжку "товста собачка"), пословица- це девіз даної людини в роботі, сім'ї, постели, любові (наприклад, може вийти, що в ліжку його девіз " робота дурнів любить", а в сім'ї " cколько вовка ні годуй, все в ліс дивиться"). Виходить дуже смішно!!!

50. Вивчаємо азбуку.

Ведучий говорить:"Все ми люди, образованые, а ось чи знаємо ми азбуку?" З букви А, і далі по алфавіту, гравець починає фразу-поздоровлення з того приводу, що зібралися гості.

Наприклад: А- Айболіт поздоровляє всіх з Новим роком!

Б-Будте пильні скоро Новий рік!

В-Випьем за Пані!

Особливо весело коли гра доходить до Г,Ж,П,И,Ь,'. Приз одержує той, хто придумав найсмішнішу фразу.

49. Гра в звірів.

Кожний учасник стає звіром - слоном, раком, комаром, оленем, рибою, змією, зайцем, левом або іншим по своєму вибору або фантазії. Головне - це придумати характерний жест, яким він і буде показувати свого звіра. Значення гри: показати свого звіра, а потім звіра іншого учасника. Інший учасник показує знову ж таки свого звіра, а потім звіра третього учасника. Все треба робити швидко, але без помилок, хто помилиться, кладе фант. В кінці ігри, коли залишаться двоє учасників фанти розігруються: один переможець відвертається і придумує смішні завдання для тих, чиї фанти выбурает інший переможець.

Жести:

Слон - правою рукою доторкнутися до носа. В коло, освічене рукою, просунути до упора ліву руку.

Рак - скласти обома руками фіги, піднести до очей, поворушити великими пальцями.

Комар - скласти кулак, витягнути вказівний палець, піднести тильною стороною долоні до носа, помахати хоботом, що вийшов.

Олень - хрестоподібно складеними руками з расстопыренными пальцями швидко змахнути над головою (так танцюють чукчі)

Риба - скласти долоні, як для молитви, опустити паралельно полу, вчинити хвилеподібний рух (схоже на стрибок риби і відхід її в глибину вод)

Змія - покачавши правою рукою з трохи присогнутой долонею, зобразити очкову кобру, підготовлювану до нападу.

Заєць - банально:сложив ручки на рівні груди. Так зображають зайчиків у всіх дитсадках - пригадаєте золоте дитинство своє!

Лев - майже як заєць, але кігті назовні і (обов'язково!) скорчити звірячу особу. Головне: Всі жести повинні бути точними, безпомилковими і дуже швидкими. Щонайменша неточність або затримка карається фантом. В конце-концов жести переплутуються, рак починає ворушити комариними хоботами, а в зайця з'являється лютий вираз обличчя. Спробуйте, дуже добре гра йде в змішаній доросло-дитячій або студентській компанії.

Ваня.

Ведучих в цій грі від одного до трьох. Якщо їх троє, то все виглядає зрозумілішим. Вибирають з веселої компанії хлопців поміцніше і більше... Ну і вибудовують їх в ширенгу. Якщо ведучий 1, то він встає в початок колони, якщо 2, то в початок і в кінець, якщо 3 те 2 в початок і 1 в кінець. Припустимо ведучий 1. Ведучий питає в гравця, що поряд стоїть: "Слухай, ти Ваню знаєш?" Гравців попереджають, що вони повинні відповідати: "Якого Ваню?" Ведуший: "Ну....Ваню який робить от так...." Ведучий, розставивши пальці на правій руці в різні боки, починає крутити великим пальцем в скроні. Потім Гравець поводиться з питанням:"Ты Ваню знаєш?" до наступного гравця і так далі. Останній в шерензі звертається знову до ведучого. І так, в ряд стоять хлопці і крутять в себе в скроні розчепіреною долонею... Йдемо далі. Ведучий знову питає в гравця. В: "Ти Ваню знаєш?" І: "Якого?" В: "Який робить от так..." і починає махати витягнутою впред рукою (неначе в ній хусточка і ви когось проважаете). Гравець питає в наступного...і т.д. отже...Хлопці стоять в ряд і крутять пальцем в скроні і махають руками.... Ведуший звертається до гравця з незмінним питанням: "Ти Ваню знаєш?" Все повторюється, тільки зараз провідний сідає навпочіпки і виставляє одну ногу вперед. Гравці повторюють за ним. Хлопці в такій безглуздій позі виглядають дуже забавно. І ведучий вже в 4 разів звертається до гравця з питанням. І на відповідь: "Якого?" Ведучий з криком: "Який робить от так!" штовхає гравця, і вся ця ідіотська шеренга падає...

Млинець, по идиотски якось звучить, але це, чесне слово, дуже весело...

Колобок.

Учасники сідають в декілька ліній на стільці. кожна лінія одержує роль:дед, бабця, вовк і т.п, плюс кожний з учасників - "колобок". Ведучий розказує казку, а учасники, почувши свою роль, повинні

оббежать навкруги стільця. Всі оббігають, почувши "колобок". Розказувати потрібно імпровізовано, часто повторюючи ролі, наприклад:"испекла бабця, хоча яка вона бабця, не бабця, а молода бабця, колобка

колобка...". Гра закінчується, коли всі втомляться бігати.

Футбол.

На перший погляд це звичайний футбол: дві команди, м'яч, ворота, звичайні правила. Але це не так... Гравці в командах розбиваються по парах і зв'язують по одній нозі з ногою партнера. Можна зв'язувати ще і тулуб, кому як подобається. По команді ничинается гра. Задача - забити м'яч у ворота суперника. Воротарі не потрібні, забити м'яч і так буде важко. Загальне валяння на землі гарантовано!!! Краще всього грати взимку в м'якому снігу.

54. Дістань цукерку.

В цю гру, якщо не помиляюся, грають на якомусь національному святі. Правила прості: в тарілку наливають сметану (або що-небудь густе, їстівне і, бажано, смачне), в тарілку кидають кільце (можна обійтися цукеркою). Гравець повинен без допомоги рук дістати з тарілки кинуте кільце. Що буде з його обличчям, представити не важко:))) Краще всього підходить для цієї гри дівчини з нафарбованими лицями.

Черга.

Не треба повідомляти назву гри наперед, щоб не дати граючим здогадатися про значення гри до того, як будуть проведені необхідні приготування. Принцип наступний. Одна людина, яка знає правила гри, повинна побудувати всіх по кругу із закритими очима. Підглядати не можна. Після цього всі витягають вперед одну руку, і той, що водить потихеньку відстукує по руці якийсь номер, залежно від числа учасників. Після цього той, що водить оголошує, що треба вишикуватися по порядку номерів, тобто людина, якої ударили один раз, повинна бути першою, потім повинна стояти людина, якої ударили двічі і т. д. При цьому не можна нічого говорити, хоча кричати, стукати, хлопати, обніматися, пустувати, цілуватися, так займатися будь-якими речами можна, лише б не говорити і не розплющувати око. Можна комусь дати два однакові номери, а якийсь пропустити. Тоді можуть вийти дві черги з розривом, або вийде одна, якщо люди здогадаються про вашу дію. Бажано всього знімати на відео, тоді не тільки провідний, але і всі інші зможуть побачити, як всі учасники, як незрячі котенята, стукаються один об одного, мукають і намагаються якось спілкуватися. Бажано проводити гру, коли люди більш-менш розкріпачені і знайомі один з одним, але можна це зробити, як спосіб взнати одного одного ближче.

Автогонки.

Необхідний реквізит - пара дитячих триколісних велосипедів. Граючі, по кількості "машин", шикуються в стартової лінії. По команді ведучого їм необхідно щонайшвидше проїхати задану дистанцію і повернутися назад. Правила прості і невитіюваті, але загальні сміх веселощі над дорослими дядечками або тітками, що роз'їжджають на дитячих велосипедах, гарантовано!

Фанта.

Беруть шматок паперу і розрізають його на стільки частин, скільки чоловік грає. На одному папірці малюють хрестик, всі перемішують, і всі дістають по одному папірцю. Той, в кого мічений папірець, загадує жалення, а інші його виконують.

Кухоль.

Гра для компанії близько 5 чоловік. Двоє сідають на диван і накриваються ковдрою. Інші стають поряд, беруть кухоль і б'ють (легко) їй по голові одного з сидячих. Ті повинні швидко скинути ковдру і відгадати, хто ударив. Потерпілий, якщо він відгадав, хто це зробив, міняється місцями з тим, що стоїть. Коштують кухоль ховають за спиною, передавати її теж не можна. Значення в тому, що один з сидячих сам б'є іншого по голові і швидко ховає кухоль. Пройде якийсь час, перш ніж інший здогадається, хто його б'є. Порада: двом варто потренуватися і на прикладі показати, як це - ударити і відгадати, помінятися місцями. І ще. Кружку бажано брати пластмасовую. (прислала Оля)

Зобрази слово.

Гравці діляться на дві команди. Від кожної команди до ведучого підходить одна людина, якій видається по слову, листку паперу і ручці. По команді ведучого ці гравці повинні зобразити отримане слово на папері так, щоб команда змогла відгадати. Виграє та команда, яка швидше інший відгадає зображене.

Записок.

Стара дитяча гра, але в неї весело грають і дорослі:) Береться 12 папірців, на кожній з яких пишеться, де лежить наступна. Потім майже всі записки ховаються в різних місцях, а одна віддається в руки гравців. Їх задача - знайти і зібрати всі записки. В цю гру добре грати на дні народження, коли в останній пишеться, де захований сам подарунок.

61. "Ускладнені" 12 записок.

Варіація від дитячої гри "12 записок" (див. гру N60). Ідеально підходить для піонерського табору, де кожний загін - це окрема команда. Гра вимагає підготовки і часу. Тут теж дванадцять записок, в кожній пишеться, де знаходиться наступна. Але головною відмінністю є те, що частина записок ховається, а частина лежить на організованих "станціях". Команда одержує записку на такій станції, якщо виконає певну умову. Наприклад, віджатися 30 разів на станції "Фізкультурник", правильно відповісти на станції "Угадайка" і ін. Причому, якщо команда відповідає неправильно, їй можна дати "помилкову" записку. Веселощів і метушня по табору на добру половину дня забезпечені.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-07-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 342 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Начинайте делать все, что вы можете сделать – и даже то, о чем можете хотя бы мечтать. В смелости гений, сила и магия. © Иоганн Вольфганг Гете
==> читать все изречения...

2285 - | 2070 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.