Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Роздавити кульку суперника 4 страница




Жопа

Гра для університетських аудиторій або для шкільних кабінетів. Вашому викладачу вона обов'язково сподобається! Отже, правила. Всі гравці по черзі говорять слово "жопа" з наростаючою гучністю, тобто перший говорить пошепки, другий трохи гучніше, третій ще гучніше і т.д. по кругу. Виграє той, хто скаже гучніше всіх, тобто після нього ніхто не зважиться пропахати гучніше. Якщо в процесі гри кто- те заходить в приміщення, де вона проводиться, слідує сказати: "Привіт, а ми тебе звали".

 

РОЗИГРАШІ

Волохата нога

Ведучий викликає декілька учасників чоловіків! Кожному з них видає по кульці! Але перш ніж дати старт, щоб вони надули кулі просить до коліна загорнути штанину! Потім учасники починають надувати кулі - всі хворіють! У результаті визначається "переможець", який, надувши більше всіх ар у нестямі від радості! Але потім ведучий говорить, що це був конкурс на найволохатішу ногу!....всем дуже весело!:о)))

Клює

Купуєш на ринку або в магазині 3-4 великої риби, кладеш у відро і приходиш в людне місце (наприклад набережне Парення культури або... ін. місце) і з вудочкою стоїш, як би ловиш... засуджуючи як добре клює. Наступного дня горонтировано на Вашому колишньому місці збирайте улов (5-6 гарантованих рибаків Ви там зустрінете.(перевірено)

Пральний порошок

Береться звичайна пачка з-під прального порошку, туди засипається сухе молоко або що-небудь нагадує порошок.Заходьте в суспільний транспорт, сідайте на найвидніше место(желательно,чтобы в транспорті було багатолюдно, дістаєте з сумки "порошок"и починаєте його поїдати.Люди в подиві.

Голод

Береться банка кабакчковой ікри і туалетний папір. Наперед ікра вивалюється на землю і на неї кладуться клаптики туалетного паперу. Коли народ приходить до цього місця, то Ви говорите, що дуже хочете їсти і накидаєтеся на ікру.ФИНИШ!!!

З'їж мене

Береться пара людина, перед ними на столі розкладається всяка їжа, що кожний окремий елемент їжі загорнений в свій окремий непрозорий пакетик або папірець. Естесвенно, там може бути все, що завгодно. Таких пакетиків чим більше, тим краще. Учасники повинні на швидкість, беручи кожний по одному пакетику, розвертаючи його і з'їдаючи вміст, з'їсти як можна більшу кількість пакетиків (їх вміст). Пакетики не можна розвертати все відразу. А прикіл в тому, що належить в пакетики. Наприклад: смачне тістечко, з луком або часником; апетитний шмоток сирого м'яса або хоча б сира заморожена сосиска; насіннячка; стаканчик йогурту без ложки; зваріть якої-небудь вівсянки на воді і теж без ложки; можна небагато соняшникової олії; що-небудь хоча б одне-два нормального: окраєць чорного хліба або яке-небудь яблуко, тільки дуже велике і т.д., і т.п.

Рулон

Ця гра полегшить знайомство в компанії ваших гостей. Сидячі за столом гості передають по кругу рулон туалетного паперу. Кожний гість відриває стільки клаптиків, скільки він хоче, чим більше, тим краще. Коли в кожного гостя виявиться стопка клаптиків, ведучий оголошує правила гри: кожний гість повинен розказати про себе стільки фактів, скільки в нього відірваних клаптиків.

Сперечаємося вип'ю

Власне, розиграш є звичайною суперечкою на що завгодно. При відкриванні чергової пляшки шампанського до моменту її розкупорення сперечальник пропонує наступне: "Сперечаємося, що я з цієї закупореної пляшки, не розкриваючи її, вип'ю 30 грам шампанського?" Звичайно народ замислюється, починає пропонувати різні версії і т.п. Тут головне - щоб денце пляшки було достатнє "впуклым" і, перевернувши закупорену пляшку, можна було б налити в "опуклість" напій з іншої пляшки з тим, щоб випити звідти.

Пекарюй

Двоє хлопців сідають за стіл напроти одного одного.... Перед ними кладеться яйце. Хлопцям пропонується із закритими очима передуть яйце на сторону супротивника. Зав'язуються очі, а замість яйця тихенько ставиться тарілка з мукою. По команді учасники починають старанно дути.

Зараз пограємо

В компанії оголошується, що зараз всі будуть грати в одну дуже смішну гру. Всі повинні встати в кружок, сісти і покласти руки на підлогу. Потім ведучий просить всіх повторити за ним фразу: "Я - (ім'я), і я не знаю як грати в цю гру." Коли всі скажуть ці слова, ведучий підіймається, дивиться на всіх знизу вгору і говорить: "ТОДІ ЧОГО ВИ ТУТ РОЗСІЛИСЯ?".

Компромат

Для ведучого гра одноразова. Вибирається камікадзе на роль ведучого, жодного разу в неї не граючий. Його повідомляється, що про нього зараз хто-небудь (або сумісними зусиллями) розкаже історію (компромат), а він повинен з'ясувати за допомогою питань на да\нет що це за історія, після чого відправляється за двері на правдоподібний час. За цей час несведующим учасникам пояснюється, що відповідати на питання треба за наступним принципом: якщо питання кінчається на голосну - ТАК, на приголосну - НІ, на "ь" (і інші дивні букви типу "Й" за домовленістю) - не ВАЖЛИВО. Після чого провідний повертається і, задаючи питання, починає розказувати про себе багато які невідомі народу подробиці, фактично сам видаючи на себе компромат. Де-небудь до середини гри, коли він розказав вже все що, міг, і почав циклитися і шизеть, можна сказати йому (якщо він ще сам не здогадався), що про історію можна забути і його справжня ціль - з'ясувати принцип, по якому ми відповідаємо. Тут, якщо ведучий - людина недурна - і зрозумівши, що відповіді не мають ніякого відношення до справжнього стану речей, в процесі пошуку рішення не упустить можливості познущатися над своїми мучителями, склавши про них що-небудь повеселіше і примусивши їх підтвердити це упевненим "ТАК".

Перша шлюбна ніч

Кожного гостя просять спробувати дістати до своєї п'яти, не згинаючи коліна. Все, що вимовляє гравець під час цієї "вправи", ведучий записує на листок (не забуваючи вказати біля кожного вислову ім'я говорячого). Якщо гравець мовчки намагається виконати цю вправу, ведучий задає навідні питання: що ви зараз відчуваєте, які ваші відчуття і т.д. Коли всі гості пройшли через це, і всі їх вислови детально записані, ведучий оголошує: "А зараз ми взнаємо що думає (ім'я) про свою першу шлюбну ніч", - і читає всі записані вислови цього гравця. І так з висловами кожного гостя.

Модельєри

Викликаються дві (або більш) пари. Після ввідної бесіди про моду і модельєрів кожному "кравцю" видається рулон туалетного паперу, з якого йому вимагається виготовити плаття для своєї "моделі". (Плаття повинне бути тільки з паперу. Допускаються розриви, вузлики, але забороняються скріпки, шпильки і інші чужорідні предмети). На деякий час (хвилин 10-15-30) пари віддаляються, після чого модель повертається в новому "наряді". Оцінивши зовнішній вигляд плаття, жюрі пропонує парам потанцювати. Як же поволі і граціозно розвалюється така крихка робота "кравця"!

Бійцівський клуб

Перед початком конкурсу ведучий викликає двох справжніх чоловіків, які ради пані серця готові на все. Пані серця присутні тут же, щоб робити благотворний психологічний вплив на своїх лицарів. Кавалерам одягають боксерські рукавички, решта гостей утворює символічний боксерський ринг. Задача ведучого - як можна сильніше нагнітати обстановку, підказувати які м'язи краще розім'яти, попросити навіть провести коротенькі бої з уявним супротивником, загалом все, як на справжньому рингу. Після того, як фізична і моральна підготовка завершені, лицарі виходять в центр рингу, вітають одного одного. Ведучий, він же суддя, нагадує правила, типа: нижче пояса не бити, синяки не залишати, бій до першої крові і т.п. Після цього ведучий вручає бійцям по однаковій цукерці, бажано карамелі (їх важче розвертати, особливо, коли вони злиплі), і просить для своєї пані серця розвернути якнайскоріше цю цукерку, не знімаючи боксерських рукавичок. Виграє той, хто раніше суперника справиться із завданням

Пісуни

В грі беруть участь від 3 до 5 чоловік. Краще, якщо це будуть чоловіки. Вони виходять, встають лицем до аудиторії. Ведучий дає кожному по пластиковій пляшці (1,5 -2 літрові), яку кожний з них засовує собі в штани. Але не цілком, головне, щоб пляшка трималася. Пляшки наперед підготовлені, дно в них проколено в дрібну, головне - в непомітну дірку. Далі провідний дає кожному з них по кухлю з водою і ложку, якій треба перечерпнути воду з кухля собі в пляшку. Ця операція йде на швидкість. Напідпитку мужики не відразу помічають каверзи. Спочатку здається, що вони проливають мимо шийки. Але коли хто-небудь найжвавіший дочерпує останню ложку, і ведучий просить дістати місткості, то дивлячись на порожню пляшку, розумієш, що цілий стакан вилив собі в штани. Перевірено, що чим п'яніше людина, тим швидше він перечерпує собі в пляшку воду. Всі присутні котяться із сміху, хлопці на швидкість по стакану води собі в штани вилили!

Банан

Викликаються двоє дівчаткок. Їм пропонується з'їсти по банану наввипередки із зав'язаними очима. Поки дівчатам зав'язують очі, ведучий пропонує дівчатам віддати йому потримати банани, на банан надягають презерватив. Що произойдет-описанию не піддається...

Стриптиз

В таємниці від винуватця (або винуватиці) свята виготовте з картону силует людської фігури в повне зростання. На місце особи приклейте фотографію іменинника (іменинниці). Надіньте на цей манекен всі можливі предмети одягу: від боягузів до шапки. Вони можуть бути як теперішні часи так і з паперу. Паперові просто приколіть до манекена. Потім ведучий задає гостям питання про ювіляра: коли народився, улюблене блюдо і т.д. Якщо гість помиляється, він повинен зняти будь-який предмет одягу з манекена. Самі інтимні частини можна закрити інжирними листочками із зеленого паперу. І, якщо ви упевнені, що іменинник не образиться, на цих листочках можна написати жартівливі побажання.

Жертва

Вибирається "жертва", якому зав'язують очі. Далі його повідомляють, що зараз на диван ляже жінка, в якої в губах солодка цукерка. Він должет без жодної допомоги рук спробувати її знайти і відібрати. Пріколь полягає в тому, що замість жінки на диван лягає чоловік в якого немає ніякої цукерки.

Стілець (рідкий)

Ставлять два стільці. Викликаються два учасники, якими пропонується із зав'язаними очима відшукати і сісти на свій стілець.Поки добровольцям зав'язують очі і розкручують, ведучий ложит на стільці дві губки, змочені водою.

Пінгвін

Ведучий виводить участникаиз залу і пояснює, що він повинен буде зображати пінгвіна жестами, мімікою і т.п., але ні видаючи ні звуку, а всі інші повинні здогадатися, що це за тварину. Потім провідний розказує аудиторії, що зараз герой буде показувати пінгвіна, але всі повинні прикидатися, що вони не розуміють, що ж за тварину їм показується. Треба називати будь-яких інших тварин, але не пінгвіна.

Кіт

Всі стають в круг і беруться за руки. Бажано, щоб поблизу не було тих, що б'ються, гострих і т.п. предметів. Ведучий говорить на вухо кожному гравцю назви двох тварин. І пояснює значення гри: коли він називає яке або тваринне, то людина, якій сказали цю тварину на вухо повинен різко сісти, а його сусіди справа і зліва, навпаки, коли відчують, що їх сусід сідає, повинні не допустити цього, підтримуючи сусіда під руки. Все це бажано робити в досить швидкому темпі, не даючи передиху. Прикіл полягає в тому, що друга тварина, яка ведучий говорить гравцям на вухо, у всіх одне і теж - "КІТ". І коли через минуту-другую після початку гри ведучий раптом вимовляє: "Кіт", то всі неминуче повинні різко сісти, що приводить до тривалого валяння по підлозі. Тут навіть заздалегідь випивати не обов'язково.

 

ІГРИ ДЛЯ НОВОРІЧНОЇ ВЕЧІРКИ

1. ЗІПСОВАНИЙ ТЕЛЕФОН. Всі сідають в рядок. Перший починає дзвонити по міжмісту, намагаючись поздоровити родичів. У нього нічого не виходить. До телефону підходить інший і намагається проробити те ж саме зі своїми родичами. Гра безуспішно продовжується до чотирьох часів ранку.

2. ТУТ І ТАМ. Розставте подарунки на підлозі. Всі ходять по колу під музику за ведучим, приплескуючи, а в цей час в гарячих точках гинуть люди. Сумна гра.

3. А НУ-МО, ВІДНІМАЮ. Одному з гравців (бажано - господареві) зав'язують очі і руки. Затикають рот. Починають чистити квартиру. Перемагають все, крім господаря.

4. ФОНТАНИ. Для гри необхідний великий таз з водою. У кого таз виявиться більшим, той і переможець.

5. ДІСТАНЬ ГРУШУ. На мотузку підвішують грушу або, за відсутністю такої, переходять до наступної гри. У грушу кидають рукавички з вкладеними в них руками. Потім міняються рукавичками.

6. ЗМАГАННЯ В ПОЇДАННІ САЛАТУ. Дві групи гравців по 14-16 чоловік розсаджуються по обидві сторони стола. На стіл ставляться дві миски салату. Ті, що грають намагаються дотягнутися до нього ложкою і піднести до рота. Гра проводиться, коли гостей прийшло набагато більше, ніж очікувалося.

7. КРАЩИЙ ШОФЕР. До двох машинок прив'язуємо довгі нитки, а на їх кінцях олівці. Перемагає, звісно, той, чия нитка коротше.

8. МАТРЬОШКА (для дорослих). На столі лежать сарафан, косинка, колготки. Хто швидше заскочить в спальню, той і переможець.

9. ШВИДКІ ВОДОНОСИ. Беруть участь два гравця. На двох стільцях стоять два відра з водою. Гравці беруть відра і біжать до найближчої колонки, щоб набрати води, так як забули з вечора запастися. Перемагає той, чия черга ближче.

10. МОТУЗОК. Два стільці ставляться спинками один до одного, під ними протягується мотузок. По команді ведучого два учасника раптом починають бити один одному пики. Вони виключаються з гри, а їх місце займає інша пара.

11. ЗНЕНАЦЬКА. Двом учасникам дають два листи паперу. Прикриваючись тільки ними, учасники повинні перебратися в іншу кімнату. Гра протікає жвавіше, якщо учасники - учасниці.

12. НЕ РОЗДАВИТИ КУЛЬКУ (для інтелігентів). Двом гравцям дається по одній кульці, яку вони прив'язують до лівої ноги. Гравці намагаються умовити один одну не давити їх кульку.

13. КАРТОПЛЯ В ЛОЖЦІ. Треба подолати певну відстань, тримаючи в руці ложку з картоплею. Кому це вдасться після більшої кількості випитої спиртного, той і переможець.

14. НЕМОВ КЕНГУРУ. Потрібне прострибати певну відстань, затисши між колінами сірниковий коробок. Перемагає, як правило, сусід знизу, котрий пристрибає у вашу квартиру першим.

15. ПОЕТ. Треба вигадати вірші на новорічну тему із заданими римами. Рими можуть бути самими різними: кров - любов, лімфа німфа, шкіра - міра, і т.д. - ККД.

16. ЇЖ, НЕГІДНИК. Для цього конкурсу приготуйте яке-небудь корисне і несмачне блюдо. Задача учасників - з'їсти його як можна більше за допомогою зуботичин.

17. ПОЦІЛУЙЧИКИ. Ті, що Грають стають один проти одного і починають цілуватися. І тут входить тато. Гра припиняється.

© Andrew Kozak

Розваги для пластунів

Хода двійками

Ряди з паристим числом дівчат. Дівчата стають парами, звернені до себе, беруться за рамена. Одна одній стає на ноги. На знак пари йдуть у напрямі лінії, віддаленої не більше 20 кроків. Одна дівчинка у парі йде-назад, а друга вперед; коли перша йде назад правою ногою, то друга лівою вперед. Виграє ряд, що скорше дійде до лінії.

Біг двійок

Двійки стоять, звернені обличчям до себе, а раменами у напрямі ходи. Хід починає одна у парі правою, а друга лівою ногою. Ідуть, ставляючи крок, а опісля досуваючи другу ногу. Коли досягнуть мети, повертаються до ряду тим самим способом, доторкають наступну пару, і та йде тим способом.

Заячий біг

Дівчата у рядах. Перша у ряді стає на руках і ногах. Опираючись на руках, підскакує, підгинаючи зігнені в колінах ноги до переду. Так скачедо мети і тим способом теж повертається до ряду і ударяє наступну. Тоді та біжить. Виграє ряд, що перший закінчив біг.

Круглі

Перед кожним рядом у віддалі 15 кроків (віддаль опісля можна збільшувати) предмет, який можна звалити. Біля нього суддя, що числить пункти і відкидає м'яч. Перша у ряді має м'яч і кидає його у напрямі предмету так, щоб він котився по землі і перекинув цей предмет. Якщо перекине, то ряд дістає два пункти. Виграє ряд, що перший осягне 20 пунктів або в означеному часі осягне найбільше пунктів.

Бий мяч

Те саме проводимо з двома м'ячами, значить замість предмету є другий м'яч. Коли його вдариться так, щоб він котився дальше, тоді ряд дістає два пункти. Коли він покотився лише вбік, тоді одержує лиш один пункт.

Автові змагання

Дівчата сидять рядами. В кожному ряді рівне число дівчат. Перші у всіх рядах дістають назву авта, напр., запорожець, другі іншу. 20 кроків перед рядами лінія. Провідниця викликає назву авта. Тоді всі із тою назвою біжать до лінії і назад до ряду.

Першій зачисляється 4 пункти, другій 2, третій 1 пункт.

Змаг князів

Те саме, тільки надається імена князів чи інші назви, пов'язані з темою сходин.

Змаг звірів

Те саме, лиш дівчата дістають назви звірів і мають у бігу їх наслідувати (напр., зайця - скаче на руках, підкидаючи ноги, слона - хід у розкроку і хитання хоботом-рукою ліворуч і праворуч, когута - на одній нозі, собаки - на руках і ногах і т.д.).

Ловля на весло

Одна ловить, усі тікають. Коли досягне котрусь - ця мусить видумати інший спосіб ловлі і всі мусять прийняти його, напр., ловить ходячи, скачучи на одній нозі і т.п.

Здобування здобичі

На площі знаходяться дві рівної величини групи дівчат. Кожна група стоїть поза своєю лінією, на краю площі. Площа поділена посередині лінією. На лінії лежать хустинки - це здобич. Хустинок має бути на половину менше, ніждівчат, що граються.
На свисток усі біжать до середущої лінії і стараються добути якнайбільше здобичі. Одній не вільно брати більше, ніж одну хустину. Виграє група, що здобула більшу кількість хустинок.

Люди праці

Одна із дівчат має відгадувати. Всі інші домовляються, якими ремісниками вони будуть. Тоді кличуть її і кажуть: "Ми були в країні дня". Вона питається: "А кого ви там бачили?" Вони відповідають: "Людей, що працювали". Тоді вона питається: "А що вони робили?" У відповідь дівчата рухами наслідують працю домовлених ремісників. Дівчина має вгадати, і коли вгадає влучно, всі втікають, а вона ловить. Зловлена стає тою, що питається.

Місяці

Посередині поміж двома лініями стоїть дівчина (віддаль між лініями 10-15 м.). Вона викликає назву одного з місяців. Дівчата, які родилися в цьому місяці, мають перебігти поміж лініями, а вона ловить їх. Зловлена стає її помічницею. Гра продовжується, поки не залишиться одна дівчина. Вона виграє.

Телефон

Дівчата стоять у відкритому колі групами по 3-5 дівчат одна за одною. Одна дівчина не має групи. Вона бігає навкруги кола. Коли вдарить останню із одної групи, ця зараз передає удар, як по телефонічному дроті, а він переходить від останньої до першої в групі. Тоді ціла група біжить навкруги кола і уставляється на попередньому місці. Та, що надавала, старається зайняти місце одної із групи, а та, що залишилася без місця, починає знову надавати.

Перегони з природними перешкодами

Дві групи рівної кількості уставляються рядами. На знак перші вибігають і мусять у бігу побороти різні перешкоди, напр.: перелізти через пліт, перескочити рів, перейти річку по камінцях, перелізти через копицю сіна. Опісля вертаються до своєї групи і вдаряють наступних, які знову мусять побороти ці перешкоди. Виграє група, що перша закінчила біг. Не треба давати забагато перешкод, щоб дівчат не перемучити. Траса бігу не повинна бути довша 40-50 м.

Перегони тунелями

Дві групи дівчат уставляються гусаком. Усі стоять у великому розкроці, творячи в цей спосіб тунель. На свисток останні повзуть тим тунелем допереду і там стають знову у розкроці. За останніми повзуть передостанні і т.д., аж усі перейдуть тунель. Виграє група, що перша закінчила повзання через тунель.

Двобій когутів

Два ряди дівчат стають напроти себе. Стають на одній нозі, руки сплетені на грудях. Скачучи на одній нозі, стараються поштовхами рамен вивести свою противницю з рівноваги. Котра стане на дві ноги або лиш діткнеться землі ногою чи рукою, виходить із гри.

"Петре, де ти?"

Дівчата, взявшися за руки, стають колом. Дві дівчини йдуть до середини, їм зав'язують очі. Одна з них ловить, адруга утікає. Ця, що ловить, час до часу питається:
"Петре, де ти?", а друга мусить відповісти: "Я тут". Коли зловить - дівчата міняються.

Шукання черевика

Дівчата сидять по-турецьки в крузі. Посеред круга черевик. Дві дівчини із зав'язаними очима шукають його, повзучи. Котра знайде, розв'язує хустину на очах і вдаряє нею одну в крузі, і та йде на її місце шукати черевика.

Змагові ігри

Дівчата поділені на групи. У всіх групах однакове число дівчат. Кожна група має відбиванковий м'яч. Групи уставляються гусаком одна біля одної.

Дівчата стоять у розкроці. Перші мають м'яч і передають його понад голову другим, ті - третім, і т.д. Останні повертають м'яч до перших, передаючи його поміж ногами. Коли м'яч доходить до першої, вона подає його понад головою другій, а сама біжить чимскоріше на кінець. Гра продовжується поки всі дівчата не будуть першими. Виграє група, що перша

Гадючий біг

Дівчата поділені на групи, установлені гусаком, держать одна одну за пояс На даний знак біжать отак тримаючись до означеного предмету (прим., стовпик, крісло), оббігають його, не розриваючи гусака, і повертаються на своє місце. Коли гусак розірветься, тоді мусять получитися, і біг продовжують.

Усі групи мусять оббігати визначений предмет у тому самому напрямі.

Перескакування

Дівчата стоять у рядах, одна за одною. На даний знак перші у рядах відбігають 4 кроки перед ряд, клякають, приклонюючись до землі. Тоді другі у рядах забігають, перескакують їх у розкроці, біжать ще 4 кроки і приклякають таким же способом. Тоді вибігають треті і т.д. Виграє ряд, що перший закінчить змаг.

Відбиванка у колі

Дівчата у групах з однаковим числом. Кожна група уставляється у колі. Кожне коло має відбиванковий м'яч. На даний знак дівчата починають подавати у колі м'яч відбиванковим способом. Кожна дівчина, що подає м'яч, голосно подає число подачі. Приклад: перша каже "один", друга - "два" і т.д. М'яч не вільно опустити на землю, ні зловити в руки, а лиш подавати. В разі перерви у подаванні треба починати числити з початку. Виграє група, що досягла скоріше 20. Числити можна теж на час.

Відбиванка сидячи

Грається як попередньо, лиш сидячи в якій-небудь позиції, приміром, по-турецьки.

Біг у колі

Дівчата поділені на кола з однаковим числом, сидять. Кожна дівчина має своє число.
Провідниця викликає число. Дівчата у кожному колі із тим числом встають, оббігають коло найскоріше і сідають на своє місце. Виграє група, в якій дівчина із викликаним числом найскоріше повернулася на своє місце. Числити можна на пункти, наприклад: хто досягне наискоріше - 7 пунктів, або теж на час, наприклад: хто буде мати більше пунктів у двох хвилинах.

Найдовший крок

Дівчата стоять рядами. Кожний ряд має свого суддю. Усі у ряді по порядку роблять кроки, числячи їх до визначеної віддалі. У кожному ряді зчисляється кроки. Виграє ряд, що зробив найменше кроків; Кроки числяться лиш в одному напрямі.

Перескакування через шнурок або дручок

Дівчата у рядах. Перша і друга тримають шнур у висоті кісток і біжать з ним на кінець ряду. Під час бігу усі інші дівчата в ряді перескакують через шнурок. Коли ці дві добіжать до кінця ряду, перша лишається, а друга біжить на початок ряду, подає кінець третій, і вони знову біжать на кінець ряду, тримаючи шнурок на висоті кісток, а всі інші перескакують його, і такдалі. Виграє ряд що найскорше закінчив біг.

Подавай м'яч

Дівчата у рядах одна за одною. У кожному ряді однакове число дівчат. Перша у ряді подає м'яч вправо правою рукою. Остання біжить з м'ячем на початок ряду і знову подає м'яч. Передавати можна лиш правою рукою. Інший варіянт гри: те саме, лиш подавати лівою рукою.

Хто скоріше

Групи стоять у рядах. 20 кроків перед кожним рядом лежить шнурок, зав'язаний у формі кола. На знак перші у рядах вибігають туди, беруть шнур із землі, вкладають через голову і кладуть на землю. Тоді знову підносять його, не рухаючись із місця, переносять через голову і знову кладуть на те місце, звідки взяли. Тоді біжать до ряду, вдаряють других у ряді, ті з черги біжать і роблять те саме.

Біжи, як бузько

Дівчата у рядах. У віддалі 20 кроків перед ними лінія. Перші й рядах, тримаючи в правій руці ліву ногу, на правій скачуть до лінії. Там міняють ноги і скачуть на лівій назад до ряду. Там доторкають наступних. Тоді ті скачуть таким же способом. Виграє ряд, що перший закінчив біг.

Посувай м'яч головою

Дівчата у рядах. Перші у рядах, ідучи на руках і ногах, посувають м'яч головою до означеної мети (10 кроків). Тоді беруть м'ячу руки і кидають його другим у рядах, а самі йдуть на кінець ряду. Ряд, що перший закінчить, виграє.

Посувай м'яч тунелем

Дівчата стоять у рядах у розкроці. Останні у ряді мають м'яч. Вони лізуть поміж ногами дівчат у ряді, посуваючи м'яч головою. Коли вже перелізли весь "тунель" допереду, стають перед рядом і передають м'яч понад головою на кінець. Тоді остання починає знову перелазити з м'ячем допереду. Виграє ряд, що перший закінчив перегони.

Подавай м'яч кошівковим способом

Одна з дівчат стає 10 кроків перед рядом і подає м'яч кошівковим способом - перед грудьми, напрямлюючи на груди першої дівчини у ряді. Ця ловить м'яч тим способом, відкидає його і біжить на місце першої і т.д. Ряд, що перший закінчив, виграє.

Біг на чотирьох

Всі в рядах однакового числа. Перша у ряді йде на чотирьох до означеної мети, обертається і таким самим способом вертається до ряду, доторкає наступну і йде на кінець ряду. Тоді друга починає біг.

Сірий Вовк

На землі креслимо велике коло - межу. Один гравець стає сірим вовком.

Він присідає до землі посередині кола.

Всі інші грачі в колі. Вони обступають вовка, нахиляються і вдають, ніби рвуть горіхи, примовляючи:

Я рву, я рву горішечки,

Не боюся вовка анітрішечки.

Вовк гаркотить, схоплюється на ноги і старається зловити здобич. Діти вибігають поза коло. Кого доторкне рукою у середині,кола, той стає вовком. Неможна вовкові вибігати з кола. Якщо вовк нікого не зловив,залшиаєТься у своїй ролі, гра повторюється.

Залізний ключ

Гравці стоять в крузі. Лічилкою вибирають вовка. Всі обступають вовка і беруться за руки. Вовк старається чимскорше вирватися з круга, налягаючи грудьми, поки не розчепить чиїхось рук. Коли йому це вдасться зробити, втікає до наперед визначеної границі, а діти стараються його зловити. Той, хто доторкнеться вовка перед границею, стає вовком. Якщо, вовк втече за границю, іншого вовка обирають лічилкою.
Не можна пролазити попід зчеплені руки, розчіпати їх руками, ловити вовка за межею.

Бобер

Гра відбувається на великому терені, порослому кущами.

Один гравець - бобер, другий мисливець, решта - пси-хорти. Бобер ховається між кущами в лісі, а мисливець ставить хортів спинами до лісу, щоб не бачили, куди побіг бобер. Коли бобра не видно, мисливець гукає:

Ой ти старий бобре,

Заховайся добре,

Бо я хорти маю,

На поле пускаю.

На кінець кричить:

"Хорти, до лісу!"

Хорти повертаються та біжать шукати бобра. Якщо бобер запримітить, що хорти його не бачать, вибігає і ховається в іншому місці. Хорт, що зловив бобра, стає на його місці, а той, що був бобром, стає мисливцем. Терен гри має бути чітко окреслений. За межі терену вибігати не вільно.

Хто скорше

Роздаємо дітям по 10 скріпок для паперу. На знак новаки мають утворити з них ланцюжок. Хто зробить першим, дістає точку. Далі гравці чимскорше роз'єднують скріпки. Не можна ламати і розгинати скріпки.

"Відгадай-но"

Учасники: довільне число гравців.

Виряд: сірники, намистинки, гудзи різних кольорів, форм, розмірів, зерна чи сухі плоди рослин.

Ниточки довжиною 2-5 см, дрібні камінчики. 10-12 предметів з наявних (за вибором) купкою кидають з невеликої висоти на стіл чи аркуш паперу. При падінні предмети складаються в найрізноманітніші зображення. Слід "впізнати" ці зображення.

"Аргументація"

Учасники: довільне число гравців.

Виряд: набір (в межах 20-ти) картинок із зображенням різних предметів.

Один з гравців вибирає будь-яку картку, розглядає її, нікому не показуючи, і, поклавши зображенням вниз, запитує інших:

"На що це схоже?". Кожен з гравців дає свій варіант відповіді. А після того ведучий показує картку і пропонує аргументувати кожному свій варіант.

Наприклад. На карточці зображена книга, а варіанти схожостей:

огірок, двері, місяць. Аргументація: в огірку багато зерняток, а в книзі багато сторінок; двері можна відкрити і книгу, теж; місяць освітлює вночі шлях, а книга освітлює шлях до пізнання...





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-07-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 367 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Лучшая месть – огромный успех. © Фрэнк Синатра
==> читать все изречения...

2205 - | 2096 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.