РОЗДАВИТИ КУЛЬКУ СУПЕРНИКА 7 страница
Лекции.Орг

Поиск:


РОЗДАВИТИ КУЛЬКУ СУПЕРНИКА 7 страница
91. СТРІЛИ АМУРА ( Прислала Лику )

Купує велика рогатка (розміром з дорослу долоню), умільцям можна порекомендувати зробити самим. Надувні кульки у вигляді серця надуваються злегка, так, что-бы поміщалися в рогатку. "Ангел любові" повинен уразити свою Обраницю "стрілою Амура" в серці, з першого разу це буває рідко, оскільки Обраниця знаходиться на деякій відстані. Місця, в які потрапляють кульки, необхідно цілувати. Гра ведеться до тих пір, поки "Амур" не потрапить в серце. Особливо цікаво, коли декілька чоловіків, озброєних рогатками, намагаються уразити серце однієї Обраниці.

92. ЛОЖКА ( Прислав Дмитро )

В грі беруть участь пари (чоловік, жінка), чоловік (бажано) повинен бути в просторих брюках. Жінкам видаються чайні ложечки, вони їх просмикують в штанину чоловіка знизу. Ціль гри - швидше всіх дістати ложку через верхній край брюк. Сорочки, футболки і інший одяг, надітий вище за пояс, повинна бути заправлена в брюки.

93. СНАЙПЕР ( Прислав Андрій )

Гра полягає в наступному. Для участі в грі запрошуються 3-4 чоловіки. Для проведення гри потрібні порожні пивні пляшки 0,5 л. в кількості по числу граючих. Учасникам прив'язують на пояс свіжу морквину так, щоб вона звисала спереду на рівні колін. По команді чоловіки наввипередки повинні потрапити морквиною в шийку пляшки так, щоб потім підняти пляшку на мотузку, за який прив'язана морквина. (В основному перемагають чоловіки старшого віку!)

94. ЕЛЕКТРИЧКА ( Прислав Paul )

Береться пляшка горілки і розклад електричок. Ведучий оголошує: "Наступна станція - Ланськая" (наприклад). Всі випивають по чарці. Далі - "Наступна станція - Питома". Всі випивають ще по чарці. Поступово учасники "сходять" з маршруту, а виграє той, хто далі виїде...

95. ПІОНЕРСЬКІ ПІЛОТКИ ( Прислав Oleg )

Для всіх учасників з газети робляться пілотки і одна підставу для сирого яйця, яка повинна разом з яйцем ховатися під будь-яку з пілоток. Ведучий відводить одного з учасників (стукача) в іншу кімнату. Будь-яким відомим способом вибирається жертва, в якої на голові під пілоткою буде яйце. Входить стукач. Його задача стукнути однієї людини по пілотці. Якщо в цієї людини яйця під пілоткою не було стукач, сідає на його місце, а той виходить в іншу кімнату. Після чого все повторюється.

НАКЛЕЙКИ

Наклейки (звичайно 5-10 штук) наклеюються в різні місця (звичайно на руку, на шию, за вухо, на щоку, на губи, а іноді і на язик :-)).Партнер(-ша) повинен(-а) акуратно зірвати цю наклейку своїм ротом, зубами, язиком і нічим іншим не торкаючись до неї (до наклейки). Наклейка повинне бути не дуже липкою!

Хороводи.

Всі встають в круг, причому хлопці встають напроти дівчат. Ведучий оголошує, що потрібно зробити граючим, а ті виконують сказане. Що зробити, визначається тільки фантазією ведучого, наприклад, поздороватися як близькі друзі або як вороги, обнятися, поцілуватися і ін. Після кожної дії зовнішній круг рухається за годинниковою стрілкою.

Мотузочок.

Ставиться два стільці спинками один до одного. Під стільцями лежить мотузочок. Гравці, що сидять на стільцях, повинні по команді ведучого щонайшвидше схопить кінець мотузка і смикнути його до себе. Хто перший встиг - той і переміг.

Жопа.

Ця гра особливо підходить для університетських аудиторій або для шкільних кабінетів. Вашому викладачу вона обов'язково сподобається !

Отже, правила. Всі гравці по черзі говорять слово "жопа" з наростаючою гучністю, тобто перший говорить пошепки, другий трохи гучніше, третій ще гучніше і т.д. по кругу. Виграє той, хто скаже гучніше всіх, тобто після нього ніхто не зважиться сказать/крикнуть/проорать гучніше. Якщо в процесі гри кто- те заходить в приміщення, де вона проводиться, слідує сказати: "Привіт, а ми тебе звали".

4. Кіт

Всі стають в круг і беруться за руки. Бажано, щоб поблизу не було тих, що б'ються, гострих і т.п. предметів. Ведучий говорить на вухо кожному гравцю назви двох тварин. І пояснює значення гри: коли він називає яке або тваринне, то людина, якій сказали цю тварину на вухо, повинна різко сісти, а його сусіди справа і зліва, навпаки, коли відчують, що їх сусід сідає, повинні не допустити цього, підтримуючи сусіда під руки. Все це бажано робити в досить швидкому темпі, не даючи передиху. Прикіл полягає в тому, що друга тварина, яка ведучий говорить гравцям на вухо, у всіх одне і теж - "КІТ". І коли через минуту-другую після початку гри ведучий раптом вимовляє: "Кіт", то всі неминуче повинні різко сісти, що приводить до тривалого валяння по підлозі. Тут навіть заздалегідь випивати не обов'язково.

Пологовий Будинок

Грають дві людини. Один - дружина, що тільки що народила, а інший - вірний її чоловік. Задача чоловіка - як можна докладніше распросить все про дитину, а задача дружини пояснити все це чоловіку знаками, т.к. товсті подвійні стекла лікарняної палати не пропускають звуки назовні. Побачите, які жести буде робити дружина ! Головне - несподівані і різноманітні питання.

6. Асоціації.

Всі сідають в круг, і хто-небудь говорить на вухо своєму сусіду будь-яке слово, той повинен вмить сказати на вухо наступному свою першу асоціацію з ці словом, другий - третьому і т.д. поки слово не повернеться до першого. Якщо з нешкідливої "люстри" у вас виходила "групповуха" - вважайте, що гра вдалася.

7. Зіпсований телефон

Всі сідають в ряд, перший гравець загадує слово або фразу і швидко пошепки передає її наступному, і так далі. Після проходження слова по всьому ланцюжку початківець оголошує задумане слово або фразу, а останній те, що до нього дійшло. Як говорять в Одесі, загадане і дошеднее - це " дві великі різниці"

Змотай шнур

На середині шнура або товстої нитки зав'язується вузлик, а на кінцях прив'язуються олівці. Гравці, по команді ведучого повинні щонайшвидше намотати свою частину шнура на олівець. Хто швидше це зробить - той і переміг.

В мене в штанцях ...

Для гри потрібно наперед підготувати матеріали. З газет, книжок і ін. нарезается коротенькі заголовки, хай навіть не смішні - смішно буде потім. Найголовніше - більше. Все це складається в паперовий конверт, склееный як штани. Учасники сідають в круг, а потім витягають заготовлені вирізки і із словами "В мене в штанишка - " читають, що написано на папірці.

Повинне вийти щось ніби " в мене в штанцях ...- колгоспники зібрали великий урожай огірків ". І так далі по кругу поки не закінчаться папірці.

10. Дістань яблуко

Для гри необхідний великий таз з водою. В таз кидають декілька яблук, а потім гравець встає на коліна перед тазом, тримаючи руки за спиною, і намагається зубами піймати яблуко і дістати його з води.

Укуси його...

В цю гру, якщо я не помиляюся, грають навіть на весіллях в Китаї. Суть в наступному: яблуко підв'язують на нитку, після чого гравці ( звичайно 2 ), тримаючи руки за спиною, повинні його з'їсти.

Дата добавления: 2016-07-29; просмотров: 161 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:© 2015-2020 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.004 с.