Загальна характеристика підприємства
АВТОЦЕНТР НА МОСКОВСЬКОМУ
Автоцентр на Московському, входить до корпорації УкрАвто і є офіційним дилером автомобілів Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge, Chevrolet, ZAZ та Chery в Україні.
Новий автосалон на автомобільній вулиці Києва вигідно виділяється серед інших за цілою низкою ознак:
● Великий, загальна площа більше 27 000 м², з великим вибором нових автомобілів і такими ж великими залами для проведення спеціальних заходів.
● Сучасний, з сервісним центром Mercedes-Benz, оснащеним найсучаснішим обладнанням для виконання робіт з технічного обслуговування і ремонту будь-якої складності.
● Футуристичний і елегантний, виконаний зі скла і бетону, в кращих традиціях дизайну Mercedes-Benz, що втілює образ автосалону майбутнього і прихильність до відкритості та прозорості.
● Комфортний, з баром, лаунж-зонами, місцями для відпочинку клієнтів і з особливою атмосферою гармонії природи і технологій: навиставкової площі автосалона автомобілі оточені живими рослинами.
● Вдосконаленый, готовий вже у найближчому майбутньому радувати своїх гостей і клієнтів багаточисельними презентаціями тавиступами. Із придбанням автомобілю у Автоцентрі на Московському ви купуєте гарантію і його обслуговування, регламентовані особливими вимогами корпорації УкрАВТО. Авторизований сервіс - це відповідальність виробника перед клієнтом!
Сучасний центр Кузовного Ремонту допоможе відновити Ваш автомобіль завдяки сучасному обладнанню, а саме стенд відновлення геометрії кузова CELETTE (відновлення деформацій несучих елементів кузова автомобіля). Площа центру дозволяє обслуговувати 20 автомобілів одночасно. Раніше Автоцентр на Московському працював під назвою «Петрівка-Авто». Крім авто-продажів тут виконують гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва.
Планування комерційної діяльності
Планування комерційної діяльності - це процес вироблення стратегічних і тактичних рішень щодо операцій підприємства з купівлі-продажу товарів і послуг відповідно до знання про передові методи і форми просування товарів, стимулювання продажу та збутової діяльності; кон'юнктуру ринку, тенденції розвитку зовнішнього середовища та силу конкуренції на ринку; конкурентні переваги продукції і її доступності для споживача.
Розробка плану за комерційними операціями передбачає використання інформації з плану маркетингу про методи і способи стимулювання продажів, а також з прогнозних даних щодо впливу маркетингових і рекламних заходів на обсяги реалізації продукції та послуг на даному ринку; плану з формування конкурентоспроможності підприємства; стратегії розвитку підприємства і видів його діяльності.
Планування комерційної діяльності включає такі процедури:
· аналіз комерційної діяльності (її ефективності) з урахуванням конкурентоспроможності продукції і послуг підприємства;
· оцінку кон'юнктури ринку, на якому працює підприємство (існуючої і на перспективу);
· формулювання цілей і завдань розвитку комерційної діяльності на перспективу;
· визначення можливих проблем ефективного здійснення комерційних операцій в перспективі і виділення пріоритетних заходів щодо їх вирішення;
· обґрунтування прогнозу розвитку комерційної діяльності з детальною опрацюванням завдань поточного розвитку;
· виділення факторів, що впливають на обсяг продажів товарів і послуг у короткостроковій перспективі;
· формування і затвердження плану розвитку комерційної діяльності підприємства та його включення в зведений план розвитку підприємства на перспективу з виділенням найближчого періоду;
· оцінку ефективності намічених заходів по реалізації продукції і послуг, коригування (за необхідності) планових заходів і завдань, їх оптимізацію.
Планування комерційної діяльності - це комплексний процес, який передбачає включення в нього всіх підрозділів підприємства, що забезпечують купівлю-продаж товарів, послуг, сировинних і матеріальних ресурсів. Оскільки організаційна структура утворює єдину систему управління підприємством, то сукупність планів організаційних одиниць і процесів їх розробки буде представляти собою систему планування, в тому числі комерційної діяльності. Інтеграція планів структурних одиниць, в тому числі здійснюють комерційну діяльність, в єдину систему планування підприємства здійснюється на основі генерального цільового планування, тобто цільові пріоритети підприємства та рівень їх досягнення є критерієм оцінки ефективності планів комерційної діяльності та умовою їх схвалення і включення в систему стратегічних і поточних планів.
Організація і планування діяльності підприємства із збуту
В умовах переорієнтації підприємств до потреб ринку найважливішим питанням є формування політики збуту відносно мінливих вимог споживачів та високого рівня конкуренції. Економічні показники збутової політики впливають на процес функціонування підприємства в цілому, а їх аналіз дозволяє виявити проблеми, що виникають у його діяльності. Для усунення цих проблем необхідним є використання стратегічно спрямованого комплексу заходів щодо формування збутової політики, а також треба застосовувати сучасні моделі і методи удосконалення етапів організації, планування та контролю за збутовою діяльністю підприємства.
Підприємства, що орієнтуються на маркетинг, значну увагу повинні приділяти організації товарного руху від виробника продукції до споживача. Комерційний успіх підприємства багато в чому визначається тим, як вдало вибрані канали реалізації виготовлених товарів, форми і методи збуту або чи достатнім є асортимент і рівень якості наданих підприємством послуг, що супроводжують продаж продукції. Тому в цій галузі маркетинг має виключно велике значення.
Маркетингова організація збуту передбачає найефективніше використання насамперед існуючих форм реалізації товарів. Тому щоб перейти до маркетингу, необхідно спочатку розглянути, які саме в сучасних умовах використовуються форми збуту засобів виробництва і предметів споживання.
Що стосується засобів виробництва, то основною формою їх реалізації стає оптова торгівля. Існують такі форми оптової торгівлі:
· продаж продукції за прямими зв'язками між виробником і споживачем;
· торгівля через територіальні бази;
· торгівля через фірмові магазини та інші торгові організації міністерств, відомств, підприємств;
· торгівля через товарно-сировинні біржі.
Розвиток і вдосконалення зазначених форм оптової торгівлі необхідно враховувати при організації маркетингової діяльності підприємства. Однак всі ці форми - лише один з елементів маркетингу. У цілому ж у концепції маркетингу в галузі збуту продукції можна виділити такі складові частини:
1. Вибір з перерахованих вище органів постачання такого типу, який найкраще відповідає конкретним умовам реалізації продукції з мінімальними збутовими витратами (затрати на складування, транспортування, комплектування і т. п.).
2. Прийняття рішення про використання в кожному географічному районі збуту: а) одного збутового органу даного типу; б) декількох посередників; в) усіх збутових посередників.
3. Вибір конкретного збутового підприємства. Вирішення першого питання залежить від різноманітних умов, які можна звести до декількох груп факторів.
Організація диспетчерського керування перевезеннями
Диспетчерське керівництво роботою автомобільного транспорту необхідно для досягнення найбільш ефективного його використання, дотримання добового графіка роботи і постійного спостереження за роботою рухомого складу, а також своєчасного вжиття заходів щодо усунення перебоїв в роботі. Тільки при виконанні всіх цих вимог може бути забезпечене виконання добового плану перевезень.
Розрізняють дві системи диспетчерського керівництва роботою автомобілів на лінії: систему децентралізованого диспетчерського керівництва, при якій відділ експлуатації кожного АТП керує роботою автомобілів, і систему централізованої диспетчерської служби (ЦДС). Цій службі підпорядковане кілька АТП одного відомства (об'єднання), розташованих у великому місті. При такій системі відділ експлуатації не керує роботою автомобілів на лінії, а в завдання АТП входить підготовка рухомого складу до роботи і випуск його на лінію за рознарядками ЦДС, яка керує роботою автомобілів всіх підпорядкованих їй підприємств.
ЦДС може забезпечити більш раціональні маршрути, ліквідувати зустрічні перевезення вантажів, в результаті чого підвищується коефіцієнт використання пробігу автомобілів, і добитися рівномірного розподілу обсягу транспортної роботи між АТП. В даний час знаходить застосування система АСУ, що є основним комплексним напрямком щодо вдосконалення роботи автомобільного транспорту.
Перед виїздом на лінію водій отримує шляховий лист і змінне завдання на перевезення вантажів. При видачі шляхового листа він отримує інструктаж про маршрути, умовах перевезення, способах зв'язку, погодних і дорожніх умовах.
Зв'язок водія з диспетчером здійснюється по телефону, радіо чи особистим контактом з лінійними диспетчерами, що знаходяться на пересувних або постійно діючих диспетчерських пунктах. У разі вимушеної зупинки через відмов або несправностей і неможливості усунення їх своїми силами водій повинен повідомити про це на АТП для вжиття заходів.
У разі неподання вантажу замовниками або наднормативного простою автомобіля водій зобов'язаний повідомити про це диспетчеру для отримання вказівок про подальшу роботу. У цьому випадку за вказівкою диспетчера водієві може бути доручена інша робота. Після закінчення зміни водій повинен здати оформлений дорожній лист з товарно-транспортними документами для обробки змінному диспетчеру. Якщо водій з яких-небудь причин повернувся на підприємство раніше чи пізніше зазначеного часу, він повинен повідомити диспетчеру про причини, викликали несвоєчасний заїзд.
Контроль за роботою водіїв на лінії здійснюється лінійними контролерами. При виникненні несправності автомобіля водій повинен вжити заходів до її усунення, а якщо це неможливо - викликати технічну допомогу.
Результат виконаної транспортної роботи, витрата палива і заробітну плату водія визначають за шляховим листом і товарно-транспортним документам.
Для централізованого управління роботою рухомого складу на лінії при територіальних транспортних об'єднаннях, або при великих транспортних підприємствах, створюються, як правило, центральні диспетчерські служби (ЦДС) або логістичні центри. Керівництво рухом з одного центру, забезпеченого комплексною системою інформації, забезпечує прийняття більш раціональних оперативних рішень, доцільних і технічно обгрунтованих, так як вони виходять із загальних завдань найкращого обслуговування пасажирів на території населеного пункту.