Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ќц≥нка впливу запропонованих заход≥в на ефективн≥сть використанн€ потенц≥алу п≥дприЇмства
є п/п «м≥ст заходу   ѕоказники «наченн€ показника ќц≥нка впливу на результати господарськоњ д≥€льност≥  
до п≥сл€  
впровадженн€ заход≥в  
абс. знач. в≥дн., %  
1. «ам≥на ф≥льтрувального обладнанн€   1. ќбс€г виробленоњ продукц≥њ, тис. дал. 715,8 769,3 53,5 107,47  
2. ¬иручка в≥д реал≥зац≥њ продукц≥њ (без ѕƒ¬), тис. грн. 23541,0 25562,3 2021,3 108,59  
3. „истий прибуток, тис. грн.       107,61  
4. –ентабельн≥сть продукц≥њ, % 1,48 1,51 0,03 101,96  
5. —об≥варт≥сть продукц≥њ, тис. грн. 12399,0 13086,0 687,00 105,54  
2. „асткова пастеризац≥€ продукц≥њ 1.  ап≥тальн≥ вкладенн€, тис. грн. - 932,8 932,8    
2. ¬иручка в≥д реал≥зац≥њ продукц≥њ (без ѕƒ¬), тис. грн. 23541,0 28005,0 4464,0 119,0  
3. „истий прибуток, тис. грн.     7,0 103,8  
4. –ентабельн≥сть продукц≥њ, % 1,48 1,49 0,01 100,7  
3. ќрган≥зац≥€ виробництва безалкогольних напоњв 1. ¬иручка в≥д реал≥зац≥њ продукц≥њ (без ѕƒ¬), тис. грн. 23541,0 23596,0 55,0 100,2  
2. „истий прибуток, тис. грн.     5,0 102,7  

ќтже, €к видно з таблиц≥ 5.4, найкращ≥ результати господарськоњ д≥€льност≥ п≥дприЇмства ѕрј“ Ђ–≥веньї отримуютьс€ при запровадженн≥ такого заходу, €к зам≥на ф≥льтрувального обладнанн€. “ак, чистий прибуток зросте на 7,61 %, рентабельн≥сть продукц≥њ Ц на 1,96%.

¬»—Ќќ¬ »

¬насл≥док проведеного анал≥зу д≥€льност≥ ѕрј“ Ђ–≥веньї було визначено, що п≥дприЇмство створене з метою зд≥йсненн€ п≥дприЇмницькоњ д≥€льност≥ у сфер≥ виробництва та реал≥зац≥њ пива, виробництва м≥неральних вод та прохолодних напоњв, зд≥йсненн€ оптовоњ та роздр≥бноњ торг≥вл≥ напо€ми, зд≥йсненн€ торг≥вельно-закуп≥вельноњ д≥€льност≥, а також отриманн€ прибутку у цих та ≥нших напр€мах д≥€льност≥, визначених —татутом.

јнал≥з внутр≥шнього середовища показав, що оновленн€ основних виробничих фонд≥в дозвол€Ї випускати €к≥сн≥шу продукц≥ю у вищих обс€гах, можлив≥сть випуску новоњ продукц≥њ дл€ ефективн≥шого використанн€ основних фонд≥в, продовжувати оновлювати основн≥ фонди дл€ зменшенн€ зношуваност≥. ѕроблемним Ї стан ф≥нанс≥в на п≥дприЇмств≥, оск≥льки проанал≥зован≥ показники про нест≥йк≥сть ф≥нансового стану. ”вагу сл≥д прид≥лити ≥ виробництву, адже зростаЇ соб≥варт≥сть продукц≥њ. ¬атро зазначити, що в≥дд≥лу маркетингу потр≥бно сл≥дкувати за тенденц≥€ми ринку пива ретельн≥ше, оск≥льки оновленн€ асортименту продукц≥њ практично не в≥дбуваЇтьс€, ≥ асортимент Ї досить вузьким, розширенн€ ринк≥в збуту Ї недостатн≥м дл€ подальшого розвитку п≥дприЇмства.

≤снуЇ необх≥дн≥сть розробки заход≥в тактично-стратег≥чного характеру дл€ п≥дтриманн€ довгостроковоњ конкурентоспроможност≥. јнал≥з п≥дприЇмства показав, що основними недол≥ками продукц≥њ Ї низький терм≥н збер≥ганн€, пог≥ршенн€ €кост≥ та зростанн€ соб≥вартост≥ продукц≥њ.

ѕроанал≥зувавши конкурентоспроможн≥сть потенц≥алу п≥дприЇмства ѕрј“ Ђ–≥веньї, бачимо, що конкурентоспроможн≥сть потенц≥алу п≥дприЇмства знаходитьс€ на середньому р≥вн≥ ≥ п≥дприЇмству необх≥дно розробл€ти ≥ реал≥зовувати заходи по його п≥двищенню.

“аким чином проведен≥ розрахунки показали, що ѕрј“ Ђ–≥веньї займаЇ не досить м≥цн≥ позиц≥њ на ринку, перебуваючи у зон≥ л≥дерства по конкурентоспроможност≥ таких вид≥в продукц≥њ, €к пиво св≥тле та пиво класу люкс, проте по виробництву пива прем≥ум класу знаходитьс€ в зон≥ аутсайдер≥в. —п≥вв≥дношенн€ ц≥на Ц €к≥сн≥ параметри продукц≥њ п≥дприЇмства отримують високу оц≥нку споживач≥в серед ≥нших виробник≥в. ” сучасних умовах ситуац≥€ на ринку дуже м≥нлива та нестаб≥льна, тому ѕрј“ Ђ–≥веньї потр≥бно прагнути утримати своњ позиц≥њ, зм≥цнити та закр≥пити своЇ становище.

ѕотенц≥ал ѕрј“ Ђ–≥веньї в ц≥лому збалансований та вр≥вноважений, проте форма квадрата дещо викривлена за рахунок того, що вектор виробництва, розпод≥лу та збуту розвинутий б≥льше ≥нших. ÷е св≥дчить про те, що п≥дприЇмницький потенц≥ал ѕрј“ Ђ–≥веньї потребуЇ певних перетворень, зокрема велику увагу сл≥д прид≥лити сфер≥ орган≥зац≥йноњ структури та менеджменту, маркетингу, ф≥нанс≥в, €к≥ потребуЇ подальшого анал≥зу та вивченн€ дл€ виправленн€ ситуац≥њ, що склалас€.

ѕри зам≥н≥ ф≥льтрувального обладнанн€ в≥дбудетьс€ зб≥льшенн€ механ≥зованоњ, зменшенн€ УживоњФ прац≥, зниженн€ витрат на електроенерг≥ю, а й зб≥льшенн€ можливостей п≥дприЇмства у п≥двищенн≥ €кост≥ продукц≥њ, а також њњ конкурентоспроможност≥. “ерм≥н окупност≥ проекту становить 0,53 року.

ƒл€ впровадженн€ л≥н≥њ пастеризац≥њ пива необх≥дн≥ грошов≥ кошти ≥ тому треба залучати ≥нвестиц≥њ. ƒл€ реал≥зац≥њ проекту встановленн€ на баз≥ ѕрј“ Ђ–≥веньї л≥н≥њ по пастеризац≥њ пива потр≥бне ≥нвестуванн€ кошт≥в у сум≥ 932,8 тис. грн. „“¬ по проекту = 2137,737 тис. грн., а терм≥н окупност≥ становить 2 роки ≥ 10 м≥с€ц≥в.

¬насл≥док реал≥зац≥њ альтернативи виробництва квасу передбачаЇтьс€ отриманн€ чистого прибутку в розм≥р≥ 14835 грн. в м≥с€ць. “ерм≥н окупност≥ буде становити 0,73 роки. “ак €к попит Ї сезонним, то виробництво в холодну пору року буде зменшено до 2 тис. л в м≥с€ць. ¬ подальшому буде створена л≥н≥€ з виробництва таких напоњв €к лимонад, ситро та ретро-дизайн автомат≥в з реал≥зац≥њ напоњв.

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-11-23; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 728 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

—тремитесь не к успеху, а к ценност€м, которые он дает © јльберт Ёйнштейн
==> читать все изречени€...

1999 - | 1926 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.01 с.