Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


«агальна ’арактеристика п≥дприЇмства туристичноњ ≥ндустр≥њ
¬—“”ѕ

 

ѕередбачена навчальним планом п≥дготовки, виробнича практика займаЇ перш≥ пТ€ть тижн≥в на початку навчального року. ƒаний зв≥т продемонструЇ процес п≥дготовки та х≥д практичноњ д≥€льност≥ на п≥дприЇмств≥ туристичного обслуговуванн€. ƒал≥ буде розгл€нуто питанн€ орган≥зац≥йноњ, планово-економ≥чноњ, маркетинговоњ та управл≥нськоњ д≥€льност≥ п≥дприЇмства туристичноњ ≥ндустр≥њ.

√оловною метою виробничоњ практики Ї:

поглибленн€ та закр≥пленн€ теоретичних знань з предмет≥в ЂЂћенеджмент в туризм≥ї, Ђќрган≥зац≥€ туристичних подорожейї, Ђќрган≥зац≥€ готельного господарстваї, Ђќрган≥зац≥€ ресторанного господарстваї, Ђћаркетингї, Ђѕлануванн€ ≥ орган≥зац≥€ туристичного б≥знесуї тощо;

набутт€ необх≥дних практичних навичок ≥ досв≥ду роботи в галуз≥ управл≥нськоњ, планово-економ≥чноњ, маркетинговоњ д≥€льност≥;

опануванн€ орган≥зац≥йно-технолог≥чними процесами, що в≥дбуваютьс€ на п≥дприЇмствах;

набутт€ профес≥йних ум≥нь, що дозвол€ть майбутньому фах≥вцю приймати самост≥йн≥ р≥шенн€ п≥д час конкретних ситуац≥й, що виникають в процес≥ обслуговуванн€ на туристичному п≥дприЇмств≥.

ѕ≥д час проходженн€ практики основними завданн€ми Ї:

ознайомленн€ з особливост€ми орган≥зац≥њ, функц≥онуванн€ п≥дприЇмства та необх≥дним документац≥йним супроводом його д≥€льност≥;

самост≥йне вир≥шенн€ типових задач, в≥дпов≥дно до посад, на €ких може працювати випускник ƒЌ” напр€му Ђ“уризмї;

зд≥йсненн€ пошуку потр≥бноњ ≥нформац≥њ про стан роботи п≥дприЇмства на туристичному ринку та њњ анал≥з;

Ќа основ≥ поставлених завдань, наприк≥нц≥ практики мають сформуватис€ наступн≥ ум≥нн€:

ви€вленн€ основних фактор≥в, що обумовлюють фактичний стан д≥€льност≥ п≥дприЇмства;

розкритт€ та по€сненн€ основних тенденц≥й розвитку п≥дприЇмства туристичноњ ≥ндустр≥њ;

ќдним з головних етап≥в даноњ практики Ї отриманн€ обірунтованих висновк≥в та розробка на њх основ≥ пропозиц≥й щодо п≥двищенн€ ефективност≥ д≥€льност≥ п≥дприЇмства.

 

«ј√јЋ№Ќј ’ј–ј “≈–»—“» ј ѕ≤ƒѕ–»™ћ—“¬ј “”–»—“»„Ќќѓ ≤Ќƒ”—“–≤ѓ

 

ѕриватне п≥дприЇмство “уристична ф≥рма "√ермес" (дал≥ Ц база практики) Ї самост≥йною юридичною особою, що зд≥йснюЇ свою туристичну д≥€льн≥сть з 2005 року на п≥дстав≥ св≥доцтва про ƒержавну реЇстрац≥ю та статуту п≥дприЇмства. ƒ≥€льн≥сть компан≥њ зд≥йснюЇтьс€ на основ≥ загальноњ форми оподаткуванн€ ≥ Ї платником податку на додану варт≥сть. ѕ≥дприЇмство знаходитьс€ в орендованому прим≥щенн≥ за адресою м. ƒн≥пропетровськ, вул. Ўиршова, 4, оф. 5.

ћетою створенн€ ≥ д≥€льност≥ ѕ≥дприЇмства Ї одержанн€ прибутку на вкладений кап≥тал шл€хом зд≥йсненн€ туристичноњ д≥€льност≥, зг≥дно з≥ —татутом, а також задоволенн€ на основ≥ одержаного прибутку соц≥ально-економ≥чних ≥нтерес≥в ¬ласника та член≥в трудового колективу ѕ≥дприЇмства.

ѕредметом д≥€льност≥ ѕ≥дприЇмства Ї:

- д≥€льн≥сть з просуванн€ ≥ реал≥зац≥њ сформованого туроператором туру (туристичного продукту).

- повне ≥ широке висв≥тленн€ можливостей в≥дпочинку ≥ подорожей по вс≥х на€вних турах, курортах, туристичних центрах;

- орган≥зац≥€ продажу туристичного продукту;

ќсновними видами д≥€льност≥ туристичноњ агенц≥њ Ї:

внутр≥шн≥й туризм (пр≥оритети: ”краъна Ц  арпати, ”мань; ƒн≥пропетровщина Ц активний туризм територ≥Їю нашоњ област≥);

м≥жнародний туризм (пр≥оритети: ѕольща, „ех≥€, Ѕолгар≥€, √рец≥€, “уреччина, ’орват≥€, јвстр≥€, ≤тал≥€, ≤спан≥€, ‘ранц≥€, “ањланд, ќјЁ, ™гипет, ≤зрањль, ƒом≥н≥канська республ≥ка).

јгенц≥€ спец≥альзуЇтьс€ на орган≥зац≥њ корпоративного та молод≥жного туризму. ¬ зв'€зку з цим систематично розробл€ютьс€:

туристсько-краЇзнавч≥ Їкскурс≥њ по ƒн≥пропетровську та ”крањн≥ (одно- та дводобов≥ походи, сплави на байдарках по р. —амар≥);

т≥мб≥лд≥нгов≥ програми та заходи р≥зного формату в структур≥ корпоративних вих≥дних на р≥зних за обс€гом п≥дприЇмствах;

спец≥альн≥ проекти ≥ заходи волонтерського характеру.

” туристичн≥й ф≥рм≥ оф≥ц≥йно зареЇстровано п'€ть прац≥вник≥в: генеральний директор (ўапкова  атерина јнатол≥њвна), старший менеджер, менеджер в≥зового в≥дд≥лу, в≥дд≥лу бронюванн€ та бухгалтер.

¬ласник п≥дприЇмства приймаЇ активну участь в робот≥. «авд€ки безпосередньому контакту кер≥вництва з обслуговуючим процесом, в≥дбуваютьс€ ч≥тке налагодженн€ схем розробки та впровадженн€ нових туристичних та екскурс≥йних програм. ÷е дозвол€Ї поступово нарощувати базу кл≥Їнт≥в, що звертаютьс€ до Ђ√ермесуї ≥з сезону в сезон.

ѕрим≥щенн€ турф≥рми невелике, проте затишне. ¬ кольоров≥й гам≥ переважають спок≥йн≥ пастельн≥ тони. Ќа полиц€х знаход€тьс€ каталоги р≥зних туристичних оператор≥в ("Anex tour", "ѕегас-туристик" тощо). “акож розм≥щен≥ брошури ≥з спец≥альними в≥домими пропозиц≥€ми, проспекти маршрут≥в, €к≥ пропонуЇ ф≥рма та р≥зн≥ акц≥йн≥ пропозиц≥њ найближчого сезону, €к≥ загалом надають ≥нформац≥ю про т≥ чи ≥нш≥ туристичн≥ центри, готел≥, визначн≥ м≥сц€ тощо, про послуги та основн≥ орган≥зац≥йн≥ моменти майбутньоњ подорож≥. јле найголовн≥шим фактом Ї те, що робоч≥ м≥сц€ забезпечен≥ необх≥дною оргтехн≥кою та обладнанн€м. ” оф≥с≥ агенц≥њ обладнано 2 робочих м≥сц€, одне з €ких Ц директора, ≥нше Ц менеджера. ќск≥льки в наш час паперов≥ каталоги стають у пригод≥ в окремих випадках, головний акцент у наданн≥ кл≥Їнту акумульованоњ ≥нформац≥њ припадаЇ на роль мереж≥ ≤нтернет та добре вкомплектований сайт агенц≥њ (germestravel.com.ua).

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-11-23; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 1674 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

—туденческа€ общага - это место, где мен€ научили готовить 20 блюд из макарон и 40 из доширака. ј майонез - это вообще десерт. © Ќеизвестно
==> читать все изречени€...

2159 - | 2075 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.01 с.