Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Корея республикасы туралы не білемізы




Корея Республикасы қандай материкте орналасқан

Осы  аталған тақырып көлемінде білгендерін тапсырмаларды талқылау

Серігіту сәті: (1 мин)

Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
Сергіту сәтін ұйымдастыру қадағалау Берілген тапсырманы орындау

VI.Шығармашылық тапсырма «Эссе жазу»

«Корея туралы не білеміз» (Топ бойынша Эссе жазу, талдау, бағалау)  (10 мин)

Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
Мұғалім жаңа тақырыпқа байланысты тапсырма қағаздарын таратады Оқушылардың мақсаты берілген сұраққа өз ойларын кағазға жазау арқылы жеткізу

 

VII. Қорытындылау:  (сұрақ-жауап) (3 мин) 1. Бұл сабақты мен қалай түсіндім? 2. Корея туралы не білесіңдер? 3. Сабақ несімен ұнады және сабақ қызық болу үшін не стеу керек? 4. Алған білімнің не үшін қажет деп ойлайсыңдар?
VIII. Рефлексия: Оқушылар бүгінгі сабаққа деген ойынын стикерге жазып, тақтаға іледі (2 мин) ББҮ кестесін толтыру
IX. Бағалау: Өзін-өзі бағалау (2 мин) Бағдарша, бағалау парақшалары
X. Үй тапсырмасы: Оқулық бойынша тапсырма

 

 

15

География

11 сынып
Сабақ тақырыбы:

Сингапур. Малазия. Тайланд

Жалпы мақсат:

Тақырыптың   себеп-салдарлы байланыстарын табу, басты мәселені ажырата білу және өз пікірін дәлелдей алу дағдыларын қалыптастыруға жағдай жасау.

Жаңа тақырып туралы түсініктер қалыптастыру, тақырып жүйесін түсніу

Сабақтың мақсаттары

Тақырыптың мазмұнын аша отырып,тапсырмаларды қатесіз орындауға жаттықтығады. ой-өрісі, есте сақтау қабілеттері дамиды

Күтілентін нәтижесі:

Оқушылар сыни тұрғыдан ойлап жұмыс жасауға үйрен отырып жағдайлармен танысады.

Негізгі идеялар:

Тақырыпты түсінін оқи білуге баулу. Тілін, сөздік қорларын дамыту

Сабақта қолданылатын материалдар:

Үлестірмелі материалдар, маркер

Карта

Глобус

Оқыту әдістері: Кім жылдам Миға шабуыл Жигсо 2 әдісі Венн диаграммасы

ü Топтық жұмыс

ü Жұптық жұмыс

ü Шығармашылық жұмыс

Дерек көздері:

 Қосымша тақырыбына берілген материалдар:

www.РефератOff.kz

www.art.kz

 

Тапсырмалар:

І. Үй тапсырмасын сұрау.

ІІ. Ой қозғау. 

ІІІ. Мағынаны тану.

ІV. Топтық жұмыс.

V. Шығармашылық тапсырма 

       

 

Сабақ бойынша мұғалім мен оқушының іс-әрекеті:

Оқушыларға психологиялық ахуал туғызу (2 мин)

Сыныпты топқа бөлу (кескіндер арқылы)

Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
Шаттық шеңберін жасай отырып, оқушыларды санау арқылы топқа бөлу Оқушылардың мұндағы мақсаты топтасу санау арқылы өз жұптарын тауып, бір топ болып құралу

I.Үй тапсырмасын сұрау (4 мин) «Миға шабуыл» әдісі

 

Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
Үйге берілген тапсырманы сұрақ-жауап арқылы диалогқа түсіру Слайдта берілген сұрақтарға жауап беру, топпен тапсырманы орындау Мұғалім берген тапсырманы орындау

II.Ой қозғау «Жигсо» әдісі бойынша өткен тақырыпты қайталау мақсатында   «Корея. » тақарыбын өздері талқылап, өздері қайталау масатында қосымша тапсырмалар таратылады

 

Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
Әр топта, яғни үш топта 4 оқушы бар, әр топтың 1,2,3 нөмерлеріне бірдей тапсырмалар беріледі, олар өздері тапсырмалардлы орындап, әр топтаға бірдей нөмерлер бір партаға бірігіп тапсырмаларын бір- біріне көрсетіп, тексереді, 4 сарапшы, яғни дарынды 4 оқушым топ басшылары бақылаушы- сарапшы   ретінде сайланады. Олар тексерудің нәтижесін сыныпқа жариялайды бірдей нөмірдегі шығарылған есептердің жауабын айтады Оқушылардың мұндағы мақсаты берілген тапсырманы өздері талқылап, өз ой-пікірлерімен санаса білу Топпен жұмыс жасау

Мына сұрақтар көлемінде әр топ өз білгендерін ортаға сала отырып, өз ойларын ортаға салады:

1 Корея халқы туралы

2 Корея саясаты

3 Көрші мемлекетермен қарым қатынасы

 

II.Мағынаны ашу: « Сингапур. Малазия. Тайланд » туралы жаңа тақырыпқа байланысты постер әдісін пайдалану

Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті
Топтарға жаңа тақырып бойынша және өткен сабақты толық меңгерту мақсатында өз пікрлерін сурет арқылы қорғайды, ол үшін конвертке салынған сұрақтар таратылады. Мемлекеттер туралы өз ойларын суретке салады Берілген тапсырманы уақытылы орындау, сұрақтарға нақты жауап беру, тақтаға шығып тапсырманы қорғау

- Синагур туралы сипаттама, суреттеу керек

- Малазия туралы және Тайланд туралы

- Мемлекеттердің қарым қатынасы мен достығы туралы





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2018-10-17; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 301 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Человек, которым вам суждено стать – это только тот человек, которым вы сами решите стать. © Ральф Уолдо Эмерсон
==> читать все изречения...

2258 - | 2104 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.