Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Список рекомендованої літератури




1. Бессонов Л. А. Теоретические основы электротехники. Учебник для студентов энергетических и электротехнических вузов.: – М., «Высшая школа».

2. Будіщев М.С. Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка.: Львів, «Афіша», 2001. – 424 с.

3. Гершунский Б.С. Основы электроники и микроэлектроники.: – К., "Вища школа".

4. Карандаков Г.В., Кривенко В.І. Конспект лекцій з дисципліни «Електротехніка, електроніка і мікропроцесорна техніка». – Київ, НТУ. 2006. – 220 с.

5. Карандаков Г.В., Кривенко В.І. Електротехніка та електроніка: навч. посіб. з електротехн. дисциплін для студ. Нац. транспорт. ун-ту: [в 3-х ч.]. − К. Видавництво НТУ, 2012.

6. Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка» / Модуль: «МП-система та її елементи». Для студентів денної форми навчання, напрям підготовки «Машинобудування». Укл. Карандаков Г.В., Кривенко В.І., Суботіна В.К., Пальчик О.П. – К.: Вид-во Національного транспортного університету, 2008. – 112 с.

7. Мучник А.Я., Парфенов К.А. Общая електротехника.: – М, «Высшая школа».

8. Програма курсу та методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка» для студентів заочної форми навчання, напрям підготовки – «Машинобудування». Укладачі: д.т.н., професор Карандаков Г.В., к.т.н., доцент Кривенко В.І., асистент Суботіна В.К.,асистент Пальчик О.П. – К.: Вид-во Національного транспортного університету, 2012. – 130 с.

9. Стрыгин В.В., Щарев Л.С. Основы вычислительной, микропроцессорной техники и программирование.: М., «Высшая школа». 1989. – 479 с.

Розрахунково-графічні РОБОТИ

Загальні положення.

Метою розрахунково-графічних робіт є остаточна перевірка засвоєння студентами відповідних розділів курсу. Приступати до виконання чергової роботи слідує після вивчення необхідного матеріалу з рекомендованої літератури, зокрема, матеріалу, приведеного в цих методичних вказівках.

Всі задачі розрахунково-графічних роботи, відповідно до варіанту, необхідно вирішити самостійно, спираючись на опрацьований теоретичний матеріал.

При оформленні кожної задачі потрібно наводити викреслену у відповідності зі стандартом вихідну схему з прийнятими буквеними позначеннями і числовими значеннями заданих величин.

Рішення задачі спершу виконується в загальному вигляді. Треба указати всі необхідні розрахункові формули. У отримані формули підставляються числові значення з вказівкою їх розмірності. Кінцевий результат з його розмірністю повинен бути виділений із загального тексту. Рішення задачі не треба перевантажувати наведенням всіх алгебраїчних перетворень. Виведення і рівняння, що є в літературі, наводити в тексті звіту не треба. Кожний етап рішення повинен мати пояснення.

При проведенні розрахунків можна використати будь-які доступні обчислювальні засоби, зокрема математичний пакет MathCAD. Результати обчислень потрібно записувати з точністю до трьох значущих цифр.

Текст звіту про контрольну роботу повинен бути підготовлений методом комп’ютерного набору в текстовому редакторі Word (розмір шрифту тексту – 14 пунктів) і роздрукований на принтері на листах формату А4. У разі використання для розрахунків математичного пакету MathCAD (що настійно рекомендується) необхідно включити в звіт роздрук робочих листків MathCAD, що містять самі розрахунки і пояснення до них.

Векторні діаграми і графіки викреслюються на міліметрівці за допомогою креслярських інструментів. На осях координат повинні бути вказані величини, що відкладаються і одиниці їх вимірювання. Вказується масштаб зображення. Допускається побудова векторних діаграм в середовищі пакету MathCAD.

На титульному листі контрольної роботи необхідно вказати:

• найменування університету, кафедри і дисципліни;

• номер розрахунково-графічної роботи і номер варіанту;

• прізвище, ініціали і шифр (№ залік, книжки або студ. квитка) студента;

У кінці роботи необхідно привести список використаної літератури, потім поставити дату закінчення роботи і свій підпис.

Як виключення, у випадках, коли студент не має доступу до комп’ютерних засобів, за узгодженням з викладачем звіт оформляється в окремому зошиті рукописно, у відповідності з вищевикладеними вимогами.

Розрахунково-графічні роботи по курсу зроблені 30-варіантними.

Номер варіанту визначається за формулою

=

де XX – дві останні цифри номера залікової книжки або студентського квитка. Для XX = 00, 30, 60, 90 – варіант № 30.

Не виключається призначення номеру варіанта викладачем за номером студента у списку групи.

Об’єм розрахунково-графічного завдання встановлюється викладачем.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-02-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 367 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Слабые люди всю жизнь стараются быть не хуже других. Сильным во что бы то ни стало нужно стать лучше всех. © Борис Акунин
==> читать все изречения...

2210 - | 2135 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.