Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Векторний графічний редактор coreldraw. Створення ефекту “малюємо землю”.




1. За допомогою інструменту Ellipse (Еліпс), який викликається клавішею F7, створіть два однакові кола.
2. Виділите одне з кіл інструментом Pick (Вибір) і відкрийте діалогове вікно Texture Fill (Заливка текстури), вибравши на панелі графіки інструмент Texture Fill Dialog (Вікно заливки текстури). У вікні, що відкрилося, знайдіть потрібну текстуру. Спочатку виберіть в списку Texture library (Бібліотека текстур) бібліотеку Styles (Стилі). Потім у вікні із списком Texture list(Список текстур)знайдіть текстуру Satellite Photography(Супутникова фотографія). Крім того, самій текстурі можна задати її власні настройки. Всі параметри носять назву того, що вони задають в текстурі.
3. Робота після цього етапу показана на рис. 3.
4. Виділіть друге коло і виберіть на панелі графіки інструмент Fountain Fill Dialog (Вікно градієнтної заливки). Градієнтна заливка повинна бути: - радіального типу; - від чорного кольору до білого; - із| зміщеним в лівий верхній кут центром.
5. Після цього поєднайте коло, залийте градієнтом, і коло, залийте текстурою, так, щоб перша була поверх другої. Потім залиште виділеною тільки коло з градієнтною заливкою і застосуйте до неї інструмент Interactive Transparency (Інтерактивна прозорість) з настройками, показаними на рис. 5.
6. В результаті Земля відразу виявиться з-під другого кола.
7. Найдобріше така планета виглядатиме на чорному фоні, що дуже підходить для імітації космосу.

Векторний графічний редактор CorelDRAW. СТВОРЕННЯ ЕФЕКТУ “ГЛОБУСИ РІЗНИХ КРАЇН”.

Циліндровий глобус

1. Візьмемо карту і помістимо її в документ. Як "глобус" використовуватимемо циліндр, створити який можна, застосувавши ефект Extrude (Псевдооб'єм) до еліпса.
2. За допомогою інструменту Graph Paper (Діаграмна сітка) намалюйте паралелі і меридіани.
3. Скопіюйте створений раніше циліндр в інше місце вікна документа, перетворите його на звичайний об'єкт командою Arrange®Break Apart (Розташування®Разделіть) і видалите еліпс, залишивши тільки бокову поверхню.
4. Виділите карту разом з координатною сіткою. Потім відкрийте вікно Envelope (Оболонка) (Ctrl+F7), активізуйте в нім інструмент у вигляді піпетки і клацніть на поверхні "глобуса", після чого натисніть кнопку Apply (Застосувати). Карта деформується відповідним чином.
5. Сумістите результат деформації з циліндром. Для цього досить виділити обидва об'єкти і натиснути клавіші Eі C.
6. Виділите групу об'єктів, які були отримані в результаті застосування ефекту Extrude (Псевдооб'єм), і клацніть на панелі властивостей на кнопці Lighting (Освітлення). З'явиться меню з настройками освітлення. Встановите положення і інтенсивність джерел освітлення.
7. В результаті буде створено подібність тіні.
8. Залишилося тільки домальовувати бракуючі деталі і підправити зображення в кутах.

Кубічний глобус

9. Розмістимо карту на кубічному "глобусі", який також створюється за допомогою ефекту Extrude (Псевдооб'єм).
10. Потрібно розмістити фрагменти карти на трьох поверхнях куба. Тому намалюйте інструментом Ellipse (Еліпс) в режимі Pie (Сектор) три сектори по 1200 кожен і накладете їх на карту.
11. Для кожного сегменту карти виконайте команду Arrange®Shaping®Interect (Розташування®Зміна форми®Перетинання). Кожну з частин потрібно трохи деформувати, перетворивши кут 1200 в прямій. Для цього потрібно перемістити вершину кута назовні. Технологія така. - Поверніть фрагмент карти на 150. - Включіть режим прив'язки до тих, що направляють (View®Snap to Guidelines (Вид®Прив’язати до напрямних) і до об'єктів (View®Snap to Objects (Вид® Прив’язати до об'єктів). - Створіть напрямні по краях об'єкту. - Перетягнете вершину кута 1200 в точку перетину напрямних.
12. Після цього накладете на сегменти набори паралелей і меридіанів однакового розміру. Згрупуйте (Ctrl+G) фрагменти карти з відповідними координатними сітками.
13. Розділіть зображення куба на три об'єкти командами Arrange®Break Apart (Розташування®Разделіть) і Arrange®Ungroup (Розташування®Разгрупіровать). За допомогою інструменту, на кнопці якого зображений значок піпетки, в пристиковуваному вікні Envelope (Оболонка) деформуйте фрагменти карти за формою відповідних граней куба. Сумістите фрагменти.

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 607 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Надо любить жизнь больше, чем смысл жизни. © Федор Достоевский
==> читать все изречения...

2298 - | 1984 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.006 с.