Лекции.Орг


Поиск:
Робота частин і механізмів пострілу гранатомета
Після удару бойка по капсулю-запалювачу гранати вибухає капсульний склад і запалюється спочатку порох, що перебуває в радіальному і осьовому каналах дна реактивного двигуна, а потім пороховий заряд. Гази, що утворилися при згорянні порохового заряду, розривають картонну гільзу, проштовхують через сопло ствола пінопластовий пиж, запалюють трассер і викидають гранату з каналу ствола гранатомета. Крім того, порохові гази, проходячи через турбінку, надають гранаті обертового руху.

Після вильоту гранати з каналу ствола гранатомета під дією відцентрових сил і потоку повітря, що набігає, розкриваються пір'я стабілізатора, які надають гранаті стійкість при польоті.

При пострілі в піросповільнювачі відбувається накол капсуля на жало і починається горіння сповільнюючого складу. Наприкінці горіння сповільнюючого складу запалюється пороховий заряд реактивного двигуна. Гази, що утворилися при горінні порохового заряду реактивного двигуна, виштовхують герметизатори, і починається витікання порохових газів через соплові отвори. У результаті цього виникає реактивна сила, яка збільшує швидкість польоту гранати.

При пострілі починається і на відстані 2,5-18 м від дулового зрізу ствола закінчується взведення підривача, при якому повзун переміщається в бойове положення і відбувається включення електродетонатора в електричний ланцюг: головна частина підривача з пєзоелементом — внутрішній ланцюг гранати — донна частина підривача з електродетонатором — зовнішній ланцюг гранати — головна частина підривача.

При зустрічі з ціллю (перешкодою) пєзоеле-мент стискується і виробляється електричний струм, під дією якого вибухає електродетонатор, що викликає розрив головної частини гранати.

При пострілі запалюється піротехнічний склад самоліквідатора. Після закінчення 4-6 с, якщо граната не зустрінеться з перешкодою або відмовить електрична частина підривача, піротехнічний склад вигорає і спрацьовує капсуль-детонатор самоліквідатора, що викликає розрив гранати.

Затримки при стрільбі та способи їх усунення

Гранатомет при належному догляді, правильном зберіганні і обережному обігу является надійною і безвідмовною зброєю. Але у результаті необережного обігу із гранатометом, забруднення і зношування частин, а також при несправності гранат можуть бути затримки при стрільбі.

У випадку затримки при стрільбі повторно звести курок і продовжувати стрільбу. При повторенні затримки перезарядити гранатомет і продовжувати стрільбу. Якщо перезарядженням затримка не усувається, з'ясувати і усунути причину затримки

Осічка

1. Не повністю вставлена граната в канал ствола гранатомета.

2. Несправність капсюля-запалювача гранати.

3. Поломка або зношення бойка.

4. Неенергійний удар бойка по капсулю-запалювачу внаслідок забруднення або застигання змащення ударно-спускового і бойкового механізмів.

Дослати постріл до упора фіксатора в дно вирізу на дуловій частині ствола гранатомета.

Замінити гранату.

Замінити бойок запасним.

Прочистити ударно-спусковий і бойковий механізми.Замінити мастило.

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 293 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Наглость – это ругаться с преподавателем по поводу четверки, хотя перед экзаменом уверен, что не знаешь даже на два. © Неизвестно
==> читать все изречения...

917 - | 680 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.