Лекции.Орг


Поиск:
Робота частин і механізмів гранатомета при пострілі
Для здійснення пострілу треба:

Поставити курок на бойовий взвод, для чого великим пальцем правої руки нажати на спицю курка і відвести його вниз. Курок давить на великий виступ стержня, опускає його вниз і стискає бойову пружину. Зуб шептала, переміщуючись по курку, заскакує за бойовий виступ курка (чутний щиглик) і курок стає на бойовий взвод.

Зняти гранатомет із запобіжника. Натиснути на запобіжник із правої сторони і утопити його. У гранатомета РПГ-7Д з тросовим механізмом блокування у випадку неповного з'єднання труби з патрубком (патрубок не довернутий) зуб засувки механізму блокування впирається в секторний виступ патрубка і засувка утримує повзуна, трос і важіль перевідника в задньому положенні; перевідник своїм скосом впирається в скіс запобіжника і не дозволяє зняти гранатомет із запобіжника. При повному довороті патрубка щодо труби засувка заходить за торець секторного виступу патрубка; повзун, трос і важіль перевідника під дією пружини перевідника повертаються в переднє положення і перевідник виходить із зачеплення з запобіжником. Після цього можна зняти гранатомет із запобіжника. У гранатомета РПГ-7Д зі стержневим механізмом блокування у випадку неповного з'єднання труби з патрубком виступ важеля механізму блокування упирається в секторний виступ патрубка і утримує стрижень із засувкою в передньому положенні. Передня частина засувки знаходиться над шепталом і не дозволяє йому здійнятися нагору, чим виключається можливість пострілу в цьому положенні. При повному з'єднанні труби з патрубком виступ важеля під дією пружини важеля заходить за торець секторного виступу патрубка, стержень із заслінкою пересувається назад і звільнює шептало. Здійснення пострілу в десантному положенні гранатомета виключається, тому що курок ударно-спускового механізму міститься в патрубкові і не може завдати удару по бойку.

Натиснути вказівним пальцем на спусковий гачок. При цьому спусковий гачок, обертаючись на своїй вісі, верхнім зубом піднімає шептало і виводить його зуб із зачеплення з бойовим виступом курка. Курок під дією бойової пружини енергійно повертається вгору, ударяє по бойку. Бойок, просуваючись вгору, стискає свою пружину і розбиває капсюль-запалювач гранати.

Після удару курка по бойку стержень під дією бойової пружини малим виступом відводить курок від бойка. Бойок під дією пружини бойка утоплюється в отвір стінки ствола.

Спусковий гачок після звільнення його під дією шептала відходить уперед. Зуб шептала впирається в запобіжний виступ курка.

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 317 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Сложнее всего начать действовать, все остальное зависит только от упорства. © Амелия Эрхарт
==> читать все изречения...

619 - | 515 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.