Лекции.Орг


Поиск:
Які жести і пози НЕ відповідають істинному стану співрозмовника?
а. Хто слухає злегка торкнувся носа, повік або вуха – не вірить співрозмовнику.

б. При рукостисканні руку тримає зверху – перевага.

в. При рукостисканні руку тримає знизу – підпорядкування

г. Господар кабінету починає збирати папери на столі – перевага, впевненість.

Чи варто при переговорах дотримуватися гасла «Я правий, тому що це моя точка зору»?

а. Так.

б. Ні.

Чи варто при переговорах ніколи не зізнаватись у своїх помилках?

а. Так.

б. Ні.

Які основні види переконуючих впливів?

а. Інформування, роз’яснення, доказ, спростування.

б. Увага, інтерес, бажання, дія.

в. Інформування, роз’яснення, доказ.

Які рівні потреб варто враховувати при «переконанні-доказі»?

а. Фізіологічні потреби (їжа, вода, сон, житло і т.д.); потреба в безпеці, впевненості в майбутньому; потреба в повазі, визнанні; потреба в самореалізації, прояві своїх можливостей, а також духовні потреби.

б. Фізіологічні потреби (їжа, вода, сон, житло і т.д.); потреба в безпеці, впевненості в майбутньому; потреба належати якійсь спільності (сім'я, друзі, колектив і т.д.); потреба в повазі, визнанні.

в. Фізіологічні потреби (їжа, вода, сон, житло і т.д.); потреба в безпеці, впевненості в майбутньому; потреба належати якійсь спільності (сім'я, друзі, колектив і т.д.); потреба в повазі, визнанні; потреба в самореалізації, прояві своїх можливостей, а також духовні потреби.

Яка класична формула впливу на свідомість людини?

а. Увага – інтерес – бажання.

б. Увага – інтерес – бажання – дія.

в. Увага – інтерес – сумнів – бажання – дія.

Який з висловів хибний?

а. «Інтерес виникає, коли слухач зрозуміє, що він може задовольнити якусь із своїх потреб».

б. «Дія є результатом бажання й підказки про те, що треба зробити».

в. «Увага виникає, коли людини побачить, що мета досяжна».

Який з висловів хибний?

а. «Настанова як предмет переконуючого впливу на відміну від команд і наказів більш ліберальна і, скоріше, нагадує пораду, натяк на форму діяльності».

б. «Непряме схвалення як предмет переконуючого впливу на відміну від лестощів має більш прихований характер і спрямоване на дію, а не на якості особистості».

в. «Метод Сократа як предмет переконуючого впливу полягає в тому, щоб змусити співрозмовника почергово відповідати «так» – «ні»».

г. «Команди і накази як предмет переконуючого впливу вимагають від людей швидкого і точного виконання без яких би то не було критичних реакцій».

Який з висловів хибний?

а. «Обмануте очікування як предмет переконуючого впливу полягає в тому, що у співрозмовника цілеспрямовано формуються в деякому спрямуванні певні очікування. Коли напруженість очікувань досягає межі, йому дають зрозуміти їх даремність».

б. «Вибух» як предмет переконуючого впливу у психології відомий як миттєва перебудова особистості під впливом сильних емоційних переживань. Застосування «вибуху» вимагає створення спеціальної обстановки, в якій виникли б почуття, здатні уразити людину своєю несподіванкою і незвичайністю».

в. «Категорична вимога як предмет переконуючого впливу має силу наказу. У зв'язку з цим він може бути ефективним тільки в тому випадку, коли керівник наділений значною владою або користується незаперечним авторитетом».

г. «Заборона як предмет переконуючого впливу стоїть на межі примусу і переконання, що негативно діє на співрозмовника. Заборона направлена зазвичай проти певних імпульсивних дій чи недозволених прийомів».

Який з висловів хибний?

а. ««Плацебо» як предмет переконуючого впливу ґрунтується на використанні психологічного настрою самого опонента, його самонавіювання».

б. «Порада як предмет переконуючого впливу найбільш ефективний в тому випадку, коли співрозмовник схильний до імпульсивних дій і чогось недозволеного».

в. «Осуд як предмет переконуючого впливу наділений переконливою силою тільки в умовах, коли співрозмовник ідентифікує себе з керівником: «Він один з нас». В інших випадках осуд сприймається як менторське повчання, яке можна вислухати, але якому не потрібно слідувати».

г. «Натяк як предмет переконуючого впливу – це прийом непрямого переконання за допомогою гумору, іронії і аналогії. У певному сенсі формою натяку може бути і порада. Сутність натяку полягає в тому, що він адресується не до свідомості, не до логічного міркування, а до емоцій. Оскільки натяк таїть в собі потенційну можливість образи особи співрозмовника, то користуватися їм краще всього в ситуації «концертного настрою».

Який з висловів хибний?

а. «Комплімент як предмет переконуючого впливу нерідко змішують з лестощами. Але лестощі прямолінійні. Вони прості і зрозумілі. Комплімент же наштовхує людину на роздуми, на здогадку».

б. «Осуд як предмет переконуючого впливу наділений переконливою силою тільки в умовах, коли співрозмовник не ідентифікує себе з керівником: «Я не такий як він». В інших випадках осуд сприймається як менторське повчання, яке можна вислухати, але якому не потрібно слідувати».

в. «Порада як предмет переконуючого впливу найбільш ефективний в тому випадку, коли співрозмовник переймається довірою до керівника».

До якого психологічного настрою співрозмовників (фонового забезпечення бесіди) належить даний стан, коли кора головного мозку людини певною мірою звільняється від побічних впливів і готується до сприйняття інформації співрозмовника?

а. М’язова релаксація.

б. Напружений стан

в. Ідентифікація

г. Концертний настрій

До якого психологічного настрою співрозмовників (фонового забезпечення бесіди) належить даний стан, коли у візаві зігнута над столом постать, підігнуті ноги, блукаючий погляд, зморшки на лобі і вертикальні складки на переніссі?

а. М’язова релаксація.

б. Напружений стан

в. Ідентифікація

г. Концертний настрій

До якого психологічного настрою співрозмовників (фонового забезпечення бесіди) належить даний стан, коли взаємодія досягається завдяки ідеї взаємного переживання якихось спільних сторін життєдіяльності?

а. М’язова релаксація.

б. Напружений стан

в. Ідентифікація

г. Концертний настрій

33. До якого психологічного настрою співрозмовників (фонового забезпечення бесіди) належить даний стан, суть якого його полягає в тому, що людина, налаштована на грайливий тон, охоче сприймає подану йому інформацію?

а. М’язова релаксація.

б. Напружений стан

в. Ідентифікація

г. Концертний настрій

 

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 389 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Студент может не знать в двух случаях: не знал, или забыл. © Неизвестно
==> читать все изречения...

1126 - | 756 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.