Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

РЕЦЕНЗІЯ. на навчальний посібник “Інтенсивне садівництво
 

на навчальний посібник “Інтенсивне садівництво. Інтенсивна технологія вирощування яблуні” для самостійної роботи студентів спеціальності “Плодоовочівництво і виноградарство”

 

Укладачі курсу лекцій: к. с.-г. н., доцент Б.І. Гулько.

 

Навчальний посібник “Інтенсивне садівництво. Інтенсивна технологія вирощування яблуні” для самостійної роботи студентів спеціальності “Плодоовочівництво і виноградарство” це основний лекційний матеріал ретельно зібраний, проаналізований і підготовлений до друку згідно навчального плану викладання даної дисципліни.

У рецензованому навчальному посібнику чітко висвітлені всі елементи технології підготовки ґрунту під сад, закладання промислових насаджень, сорти і підщепи, обрізка і формування крон дерев, система удобрення, захисту та збору врожаю.

Вважаю, що навчальний посібник “Інтенсивне садівництво. Інтенсивна технологія вирощування яблуні” для самостійної роботи студентів спеціальності “Плодоовочівництво і виноградарство” складені згідно вимог, заслуговують публікації і використання у навчальному процесі.

 

 

Рецензент, д. с.-г. н., професор,

член-кореспондент НААНУ,

завідувач кафедри технологій у рослинництві В.В. Лихочвор

 

„____” ____________ 2014 р.


ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № __

засідання методичної комісії факультету агротехнологій

і екології Львівського НАУ від „___” ____________ 2014 року

 

СЛУХАЛИ: Про рекомендацію до друку навчального посібника “Інтенсивне садівництво. Інтенсивна технологія вирощування яблуні” для самостійної роботи студентів спеціальності “Плодоовочівництво і виноградарство” укладачі навчального посібника: к. с.-г. н., доцент Б.І. Гулько.

 

УХВАЛИЛИ: Рекомендувати до друку навчальний посібник “Інтенсивне садівництво. Інтенсивна технологія вирощування яблуні” для самостійної роботи студентів спеціальності “Плодоовочівництво і виноградарство” укладач навчального посібника: к. с.-г. н., доцент Б.І. Гулько.

 

 

Голова методичної комісії

факультету агротехнологій і екології,

к. с.-.г. н., в.о. професора П.Д. Завірюха

 

Секретар, к. с.-.г. н., доцент М.І. Бомба

 

„____” ____________ 2014 р.


ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 7

засідання кафедри плодоовочівництва, технології зберігання і переробки

продукції рослинництва факультету агротехнологій і екології

Львівського НАУ від „23” січня 2014 року

 

СЛУХАЛИ: Про рекомендацію до друку навчального посібника “Інтенсивне садівництво. Інтенсивна технологія вирощування яблуні” для самостійної роботи студентів спеціальності “Плодоовочівництво і виноградарство”. Укладач: к. с.-г. н., доцент Б.І. Гулько.

 

УХВАЛИЛИ: Рекомендувати до друку навчальний посібник “Інтенсивне садівництво. Інтенсивна технологія вирощування яблуні” для самостійної роботи студентів спеціальності “Плодоовочівництво і виноградарство”.

Укладач: к. с.-г. н., доцент Б.І. Гулько.

 

 

Завідувач кафедри,

к. с.-г. н., доцент Б.І. Гулько

 

Секретар Н.Р. Тарнавська

 

„24” січня 2014 р.

 


 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 503 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.003 с.