Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ– 2 ГОД
Питання для теоретичного опрацювання:

1.Загальна характеристика корисливих злочинів проти власності. Крадіжка. Грабіж. Розбій. Поняття та юридичний аналіз складів злочинів.

2. Вимагання. Шахрайство. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Поняття та юридичний аналіз складів злочинів.

3. Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою.

 

Письмові завдання:

Проведіть розмежування складів злочинів (заповніть таблицю):

 

  Норми про склади злочинів, які розмежовуються   Спільні ознаки таких складів злочинів Розмежувальні ознаки (ознаки складу злочину, за якими проводиться їх розмежування)   Зміст ознак, характерних для кожного із злочинів
Ст. 185 КК України «Крадіжка» - ст. 190 КК України «Шахрайство»      
Ст. 187 КК України «Розбій» - ст. 189 КК України «Вимагання»      

Задачі:

1. Шведов підбурив Крупника та Ахмітова вчинити крадіжку з квартири Пецуха. При цьому Крупник та Ахмітов проникали до квартири через кватирку вікна та передавали речі Шведову. Всього викрали майна Пецуха на загальну суму 3тис. 650грн.. На час вчинення крадіжки Крупнику виповнилось 14, а Ахмітову 13 років.

Кваліфікуйте діяння. Проведіть кримінально-правовий аналіз.

2. Чередник та Павлов у вагоні потяга, який після повернення з рейсу стояв у тупику, вночі, погрожуючи ножем, забрали гаманець із 5 тис. грн. у Хромова, який не маючи іншої можливості, ночував там по приїзді в чуже місто. Щоб потерпілий не міг одразу ж заявити у міліцію, Чередник та Павлов зв’язали йому руки й ноги і замкнули в купе.

Кваліфікуйте діяння вказаних осіб.

3. Федчик та Петрів маючи умисел на заволодіння чужим майном 14 лютого 1998р. біля 20 год. зайшли в магазин “Львівський тютюн”, що по вул. Пекарській у м. Львові, де розподіливши ролі, Петрів почав наносити руками удари по обличчю продавцю вказаного магазину, а Федчик позбирав з прилавку тютюнові вироби на загальну суму 3тис. грн.., а також виручку в сумі 150грн., після чого втекли. Продавцю магазину було заподіяно легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я.

Кваліфікуйте діяння. Проведіть кримінально – правовий аналіз.

4. Рибаков за попередньою змовою з Жезлом, шляхом розбиття віконного скла проникли в приватне кафе "Маріот" звідки викрали касовий апарат "Ера-101" вартістю 800 грн., систему для регулювання світла "Ритмо-свет" вартістю 800 грн., та настільну лампу вартістю 100 грн., всього на сумі 1700 грн.

Кваліфікуйте діяння. Проведіть кримінально-правовий аналіз.

 

5. Лазарук маючи власне господарство, підключив у своєму господарстві поза електролічильником дві електророзетки і з травня 2003року по 20 жовтня 2005 року споживав електроенергію поза обліком. Всього на загальну суму 485 грн.

Кваліфікуйте діяння. Проведіть кримінально-правовий аналіз.

Питання для самостійного опрацювання:

Умисне знищення або пошкодження майна. Поняття, склад та види цього злочину.

Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом. Поняття, склад та види цього злочину.

Порушення обов'язків щодо охорони майна.

Привласнення особою знайденого або чужого майна, що випадково опинилося у неї.

Погроза знищення майна. Необережне знищення або пошкодження майна.

Порушення обов’язків щодо охорони майна.

Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом

 

Тематика рефератів:

1. Крадіжка: відмежування від суміжних складів злочинів.

2. Кримінально-правова характеристика самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва.

3. Кримінальна відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво.4. Кримінальна відповідальність за порушення обов’язків щодо охорони майна Порушення обов’язків щодо охорони майна.

Рекомендована література


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 348 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.003 с.