Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ – 2 ГОД. Питання для теоретичного опрацювання:
Питання для теоретичного опрацювання:

1. Зґвалтування. Поняття, склад злочину та його кваліфіковані види.

2. Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом. Поняття та склад злочину.

3. Юридичний аналіз складу злочину: Примушування до вступу в статевий зв'язок

Письмові завдання:

Задачі:

1. Данило, Олександр та Артур зустріли 15-ти річну Раїсу, силою завели її в підвал недобудованого будинку. У підвалі Данило зажадав, щоб Раїса вступила з ним у статевий зв'язок, погрожуючи в разі відмови жорстоко побити її, а також налякав, що насильство до неї застосують і його друзі. Раїса змушена була уступити домаганням Данила. Олександр та Артур в цей час знаходилися поруч і Раїса бачила їх.

Кваліфікуйте діяння. Проведіть кримінально-правовий аналіз.

2. Перебуваючи у ворожих стосунках зі своєю невісткою, Явдоха підмовила Гліба зґвалтувати її, щоб таким чином звинуватити в подружній зраді та спровокувати розлучення з сином. Явдоха сама дала невістці снотворне, а коли Гліб, скориставшись станом потерпілої, здійснював з нею статевий акт, покликала свого сина.

Кваліфікуйте діяння. Проведіть кримінально-правовий аналіз.

3. Юлія запропонувала Юрію вступити у статевий акт з її знайомою Іриною. Вона за домовленістю з Юрієм привела до себе на квартиру Ірину, де тримала останню за руки, а Юрій з погрозою застосування насильства здійснив статевий акт з Іриною. Коли остання сказала, що розповість про вчинене своєму хлопцеві Дмитру, то Юрій заподіяв ножове поранення у груди Ірині, сказавши що вб’є, якщо комусь розкаже. Ірині було заподіяно тілесне ушкодження небезпечне в момент заподіяння.

Кваліфікуйте діяння. Проведіть кримінально-правовий аналіз.

 

4. Неповнолітні Грач, Мишкін, Комар і Шарова вживали спиртні напої. Приблизно о 23-й годині Грач, побачивши, що Шарова перебуває у стані алкогольного сп’яніння, скориставшись безпорадним станом останньої, вчинив з нею статевий акт.

Чи підлягає Грач кримінальні відповідальності? Чи зміниться кваліфікація якщо він насильно напоїв Шарову спиртними напоями?

 

5. У вихідний день Пахомов і Антонов виїхали з Гаріною та Сизовою до лісу. У лісі Антонов за проханням Пахомова відвів Сизову у бік, а Пахомов , залишившись з Гаріною, запропонував їй вступити з ним в статевий зв’язок. Коли Гаріна відмовилась, Пахомов, загрожуючи їй биттям, накинувся на неї і , зломивши опір, почав ґвалтувати. На крики Гаріної Антонов не відгукнувся і не відпустив від себе Сизову. Коли ж Сизова почала кликати на допомогу, Антонов затулив їй рота рукою.

Відповідальність Пахомова та Антонова. Чи змінилися б кваліфікація дій Пахомова та Антонова, якби вони, змовившись зґвалтувати потерпілих, вчинили цей злочин кожний щодо своєї жертви?

 

Питання для самостійного опрацювання:

Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом.

Розбещення неповнолітніх

 

Тематика рефератів:

1. Статеві зносини з особою, яка недосягла статевої зрілості.

2. Кримінально-правовий аналіз примушування до вступу в статевий зв’язок.

3. Кримінальна відповідальність за розбещення неповнолітніх.

4. Особливості кваліфікації зґвалтування неповнолітньої та малолітньої особи.

Рекомендована література


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 434 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.