Лекции.Орг


Поиск:
Правові засади оформлення земельної ділянки
Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розроблений у відповідності з вимогами Земельного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. N 677 “Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки”, Закону України “Про землеустрій”, Закону України «Про особисте селянське господарство».

Правові засади якими продиктоване проектне рішення викладені нижче:

Розпорядженням Харківської райдержадміністрації надано дозвіл на оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

Особисте селянське господарство - це господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи фізичною особою індивідуально або особами, які перебувають у сімейних чи родинних відносинах і спільно проживають, з метою задоволення особистих потреб шляхом виробництва, переробки і споживання сільськогосподарської продукції, реалізації її надлишків та надання послуг з використанням майна особистого селянського господарства, у тому числі й у сфері сільського зеленого туризму.

До майна, яке використовується для ведення особистого селянського господарства, належать жилі будинки, господарські будівлі та споруди, сільськогосподарська техніка, інвентар та обладнання, транспортні засоби, сільськогосподарські та свійські тварини і птиця, бджолосім'ї, багаторічні насадження, вироблена сільськогосподарська продукція, продукти її переробки та інше майно, набуте у власність членами господарства в установленому законодавством порядку.

Майно, яке використовується для ведення особистого селянського господарства, може бути власністю однієї особи, спільною частковою або спільною сумісною власністю його членів відповідно до закону.

Згідно вимог діючого законондавства проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки повинен бути погоджений з органом земельних ресурсів, природоохоронним органом, санітарно-епідеміологічною службою, органом містобудування і архітектури та охорони культурної спадщини. В разі створення комісії в порядку вимог ст.186-1 Земельного кодексу України, Постанови КМУ від 23 грудня 2009 р. N 1420.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства не підлягає (підлягає) обов'язковій державній землевпорядній експертизі.

 

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-01-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 543 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

80% успеха - это появиться в нужном месте в нужное время. © Вуди Аллен
==> читать все изречения...

253 - | 256 -


© 2015-2023 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.