Лекции.Орг


Поиск:
Проектне рішення
Межі та площу земельної ділянки, що проектуються до відведення у власність визначені у відповідності з вимогами методичних рекомендацій та інструкцій щодо проведення землевпорядних робіт.

Земельна ділянка обстежена на місцевості при проведенні кадастрової зйомки. Згідно обстеження земельна ділянка має наступні характеристики: - представлена категорією земель сільськогосподарського призначення, на земельній ділянці знаходиться будівля корівника яка належить гр._____________. Будівля придбана у власність згідно договору купівлі-продажу від 30 жовтня 2008 року реєстраційний номер 5500 і використовується ним для задоволення особистих потреб в сфері сільськогосподарського виробництва.

Запроектована до відведення в приватну власність земельна ділянка має загальну площу 2,0000 га під господарськими будівлями і спорудами, відводиться за рахунок категорії земель сільськогосподарського призначення на території ________________ селищної радиі межує: з землями земель запасу сільськогосподарського призначення та землеволодінням гр._______________.

Земельна ділянка розміщена неподалік сільського населеного пункту, села Бистре. Поряд проходить автомобільна дорога _________________, на відстані близько п'ятисот метрів. До земельної ділянки є існуючий під'їзд який виходить на дорогу місцевого значення на с.Бистре, яка веде до автомобільної дороги Харків-Сімферополь. Існуюча дорога знаходиться в постійному користуванні фермерського господарства “___________”. Після оформлення права власності на земельну ділянку гр._____________________ необхідно укласти договір сервітуту з фермерським господарством “______________” для можливості безперешкодного доступу до земельної ділянки.

Земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту, на території ________________ селищної ради, тому надання земельної ділянки у власність буде провадитися у відповідності з вимогами п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, згідно розпорядження Харківської райдержадміністрації.

Відповідно до Українського класифікатора цільового використання землі (УКЦВЗ) земельна ділянка що відводиться віднесена до земель сільськогосподарського призначення, землі запасу, код цільового призначення – 16.00.

Даним проектом, відповідно до Земельного кодексу України,
передбачено відвести гр.____________________________ земельну ділянку в приватну власність зі зміною цільового призначення, для ведення особистого селянського господарства, код цільового призначення згідно КВЦПЗ - 01.03 (УКЦВЗ 2.2).

Згідно вихідної земельно-кадастрової документації земельна ділянка представлена угіддями – під господарськими будівлями і спорудами.

Згідно проектного рішення передбачено частину земельної ділянки залишити під господарськими будівлями та дворами 0,7001 га. На земельній ділянці площею 1,2991 га планується провести ряд заходів які дадуть змогу використовувати земельну ділянку в якості сільськогосподарських угідь.

Для даної мети проектом рекомендовано провести комплекс агротехнічних і фітомеліоративних заходів, направлених на відновлення рослинного покрову і господарської продуктивності земель. Рекомендовано в перший рік провести розорювання та посів культур які підвищують якість грунтів, це люпин, донник, люцерна, еспарцет, з заорюванням зеленої маси в якості органічного добрива. За бажанням також можливо додаткове внесення органічних та мінеральних добрив. Після проведених заходів агротехнічних та фітомеліоративних заходів частина земельної ділянки набуде якісно нового складу і гр.________________ зможе використовувати її в якості пасовища.

Поряд з земельною ділянкою проходять дві лінії електромереж напругою 0,4 кВ та 10 кВ та трансформаторна підстанція. Відповідно встановлено обмеження на використання частини земельної ділянки в зоні проходження лінії електромереж напругою 10 кВ площею – 0,0322 га, напругою 0,4 кВ – 0,0027 га. Згідно Постанови КМУ від 4 березня 1997 р. N 209 “Про затвердження Правил охорони електричних мереж” забороняється в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, а саме:

перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, відчиняти двері і люки цих споруд, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та підмикання до електричних мереж;

будувати житлові, громадські та дачні будинки;

влаштовувати будь-які звалища;

складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали;

розпалювати вогнища;

розташовувати автозаправні станції або інші сховища пально-мастильних матеріалів;

накидати на струмопровідні частини об'єктів електричних мереж і наближати до них сторонні предмети, підніматися на опори повітряних ліній електропередачі, електрообладнання трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, демонтувати їх елементи;

саджати дерева та інші багаторічні насадження, крім випадків створення плантацій новорічних ялинок;

влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту, проводити будь-які заходи, пов'язані з великим скупченням людей, не зайнятих виконанням дозволених у встановленому порядку робіт;

запускати спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки повинен бути погоджений з органами земельних ресурсів, природоохоронними і санітарно-епідеміологічними органами, органами містобудування і архітектури та охорони культурної спадщини (висновок комісії).

Земельна ділянка, яка проектується до відведення в приватну власність розміщена за межами населеного пункту на території ____________ селищної ради ради, тому надання земельної ділянки у власність буде провадитися у відповідності з вимогами п.12 розділу Х Прехідних порложень Земельного кодексу України, згідно розпорядження Харківської райдержадміністрації. Тому погоджений згідно вимог проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки необхідно подати на затвердження до Харківської райдержадміністрації.

Розшифровка земель по землекористувачах та угіддях приведена в експлікації, яка складена згідно з формою 6-зем.

 

Розробив ______________ _________________

 

 

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-01-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 766 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Два самых важных дня в твоей жизни: день, когда ты появился на свет, и день, когда понял, зачем. © Марк Твен
==> читать все изречения...

573 - | 526 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.