Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Практичне заняття № 1. Затверджено методичною радою КДПУ імені Михайла Остроградського




Затверджено методичною радою КДПУ імені Михайла Остроградського

Протокол №_________від__________2008 р.

Заступник голови методичної ради доц. С.А. Сергієнко


ЗМІСТ

 

Вступ.................................................................................................................. Перелік практичних занять..............................................................................  
Практичне заняття № 1 Створення автоматизованої системи керування крановим магнітним контролером на базі мікроконтролера PIC16 F877..................................................................  
Практичне заняття № 2 Розроблення алгоритму функціонування автоматизованої системи керування вантажним підйомником у середовищі програмування MPLAB IDE……………………………..  
Практичне заняття № 3 Побудова автоматизованої системи керування крановим магнітним контролером на базі ПЛІС EPM7032SLC……………………………………………………………  
Практичне заняття № 4 Розроблення алгоритму функціонування автоматизованої системи керування вантажним підйомником у середовищі програмування ALTERA MAX+PLUS II ……………….  
Список літератури............................................................................................  

 

 


ВСТУП

Нині проблема комплексної автоматизації в різних сферах народного господарства є однією з ключових; її вирішення належить до пріоритетних напрямів науково-технічної політики в нашій країні. Особливе місце тут відводиться створенню систем автоматичного керування і реґулювання з використанням мікропроцесорів і мікро-ЕОМ. Для розроблення і дослідження таких систем потрібні висококваліфіковані фахівці, які засвоїли як теорію автоматичного реґулювання, так і її прикладні аспекти, особливо аспекти, пов’язані із застосуванням сучасних засобів мікропроцесорної техніки.

Мета даних методичних вказівок — дати простий і стислий виклад основ теорії та елементів автоматичних систем керування з використанням мікропроцесорних засобів, знання яких необхідне при проектуванні систем автоматичного регулювання з мікро-ЕОМ у контурі.

У вказівках викладено найбільш доступні розділи теорії, що стосуються, по-перше, систем автоматичного регулювання як систем, що розв’язують завдання тільки відпрацювання заданих дій (формування самих дій, що керують, є завданням теорії автоматичного керування).

Наведений матеріал має універсальний характер і може використовуватися як базовий матеріал при підготовці до виконання лабораторних робіт та у курсовому проектуванні з дисципліни «Автоматизація типових технологічних процесів».

Дані методичні вказівки містить зразки реалізації різноманітних алгоритмів функціонування лабораторного обладнання. Наданий матеріал відповідає сучасній тенденції розвитку АСУ ТП і може використовуватись у професійній діяльності майбутніх інженерів-електромеханіків. Отримані навички роботи з автоматизованими системами прикладного проектування нададуть можливість оволодіння різноманітними сучасними програмними засобами проектування систем керування технологічними процесами.


1 ПЕРЕЛІК ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ

Практичне заняття № 1





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-05-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 415 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Велико ли, мало ли дело, его надо делать. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2729 - | 2357 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.