Лекции.Орг

Поиск:


Компіляція проекту
Черговим етапом розроблення проекту є компіляція. Оскільки є графічний файл, що описує схемну логіку проекту, можна приступити до формування файлів проекту нижнього рівня. Такі файли необхідні для здійснення безпосередньо програмування і текстового опису програми роботи. Для цього треба або відкрити компілятор командою меню «Max+plusII\Compiler», або скористатися рядком інструментів, вибравши курсором миші відповідний значок (рис. 4.2). Додатки MAX+PLUS II Compiler, це додатки, що входять до пакета компілятора і призначені для синтезу структури, трасування зв'язків, перевірки коректності проекту і локалізації помилок, формування файлів програмування або конфіґурації ПЛІС:

Netlist Extractor – додаток, що забезпечує витягання списку з'єднань з початкового файла подання проекту, створеного при введенні проекту.

Database Builder – додаток, призначений для побудови бази даних проекту.

Logic Synthesizer – додаток, що забезпечує перевірку коректності проекту за формальними правилами і синтез оптимальної структури проекту.

Practitioner – додаток, що забезпечує розбиття проекту на частини в тих випадках, коли ресурсів одного кристала (мікросхеми) недостатньо для реалізації проекту.

Fitter – трасувальник внутрішніх зв'язків, що забезпечує реалізацію синтезованої структури.

SNF Extractor – додаток, що забезпечує витягання параметрів проекту, необхідних для функціонального моделювання і часового аналізу.

Рисунок 4.2 – Вікно компілятора MAX+PLUS II Compiler

Після того, як буде завантажене вікно компілятора, необхідно натиснути кнопку «Start» у нижній частині вікна. Процес компіляція відображається у вигляді пересування червоного індикатора. Після закінчення компіляції з’являється інформаційне повідомлення про завершення компіляції.


Дата добавления: 2015-05-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 455 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:
© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.