Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Завдання для аналізу та перевірки знань. 12a. Згадайте або ознайомтесь з таким теоретико-імовірнісним методом аналізу процесів і явищ, як імітаційне моделювання




12a. Згадайте або ознайомтесь з таким теоретико-імовірнісним методом аналізу процесів і явищ, як імітаційне моделювання. Особливу увагу зверніть на проведення імітаційного моделювання за методом Монте-Карло. Якими є загальні принципи побудови математичної моделі для проведення моделювання за методом Монте-Карло? Як вибирається закон розподілу змінних? Як, власне, здійснюється імітація? В чому полягає аналіз результатів імітаційних експериментів?

12b. Здійсніть слідом за Олегом Богдановичем і Михайлом Сергійовичем п’ять кроків процесу імітаційного моделювання за методом Монте-Карло. Почніть з використання результатів завдання 11d. Для проведення моделювання (зокрема, для генерації ряду випадкових чисел та для відтворення серії спроб із 100 повторів) Вам доведеться скласти відповідну програму, застосувавши, наприклад, прикладний програмний пакет MathCAD або звичайний MS Excel. При використанні останнього слід зробити активною його надбудову (рос. «надстройку») «Пакет аналізу».

12c. Після проведеного моделювання Ви можете зробити висновки щодо можливостей і шляхів збільшення обсягів збуту послуг. Для цього знову відкрийте ті ж таблиці, що й у завданні 11с. Подумайте, як врахувати отримані Вами результати моделювання у сформованій Вами раніше адаптивній стратегії діяльності ПП «Чарівний світ».

ЗАКОНОДАВСТВО

«Спитайте першого-ліпшого вітчизняного підприємця, що найбільше заважає його фірмі нормально функціонувати. Це запитання можна вважати риторичним, бо відповідь відома наперед: проблеми з оподаткуванням. 80% опитаних скажуть Вам, що підприємство, яке легально працює і чесно оподатковує свої доходи, не може вижити на ринку», – так міркував уголос Олег Богданович після багатоденного марафону розробки стратегії.

«Навіщо ти знову мене підбиваєш на цю дискусію, якщо добре знаєш моє тверде переконання, – промугикав собі під ніс Михайло Сергійович. – Я – за легальний бізнес. Ти ж перший зробиш мене винуватим, якщо я, піддавшись твоїм умовлянням, підведу «Чарівний світ» під монастир. Досі мені вдавалося добре орієнтуватися в законодавстві, щоб максимально використати його нам на користь».

Дійсно, завдяки тому, що Михайло Сергійович регулярно ретельно вивчав зміни законодавчо-нормативної бази, «Чарівному світу» вдавалося успішно триматися на плаву під гордим парусом чесного платника податків, вдало маневруючи під мінливими вітрами мінливої вітчизняної фіскальної політики.

Зрештою, і своїм виникненням ПП «Чарівний світ» був зобов’язаний тому, що колись, наприкінці 1998 року, вивчаючи «новинки» податково+нормативної бази, Михайло звернув увагу на Указ Президента України «Про спрощену систему оподаткуання, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» і зрозумів, що задекларована в ньому сплата єдиного податку є істотним полегшенням для підприємців. Він же обрав першу схему сплати єдиного податку за ставкою 6% від суми виручки від реалізації без урахування акцизного збору, але з окремою оплатою ПДВ. Крім полегшення процедури розрахунків з державою, позитивним моментом виплати в бюджет єдиного податку було те, що ПП «Чарівний світ» не повинен був сплачувати в бюджет нарахувань на заробітну плату, що становило приблизно 38% від фонду зарплати підприємства.

«Ти завжди помічаєш необхідне і все робиш правильно, – перервав думки Михайла його шеф Олег, – але сьогодні я отримав електронною поштою листа від нашого київського партнера: вони переходять на іншу схему – сплати 10% від виручки і переоформлюються на «неплатника ПДВ». Що скажеш тепер? Чи буде це нам вигідно? Може, будемо працювати з податківцями, як усі?» «Ні, – твердо відповів Михайло, – я поміркую, як нам адаптуватися до цих обставин, щоб залишитися, як і раніше, чесними підприємцями».

Так, до останнього часу додатковим аргументом на користь застосування 6-відсоткової схеми сплати єдиного податку було те, що київський постачальник-партнер – фірма «Спліт-Росія» – використовував аналогічну схему. Схоже, що тепер для ПП «Чарівний світ» буде невигідно дотримуватися попередньої схеми, оскільки на нього лягатиме майже подвійний тягар сплати ПДВ за придбані у даного постачальника матеріали. Михайло поки що не знав, чи буде для «Чарівного світу» загрозливим перехід до 10-відсоткової схеми оподаткування, але інтуїтивно розумів, що шеф спеціально заохочує його, бо впевнений, що в’їдливий бухгалтер зробить усе, щоб подолати перешкоди.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-12; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 373 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Бутерброд по-студенчески - кусок черного хлеба, а на него кусок белого. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2464 - | 2389 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.