21 лютого 1994 р. м.Львів
Дільничий інспектор Шевченківського РВВС у м.Львові лейтенант міліції Штика А.Г. склав даний протокол про те, що громадянин Грабовський М.В., який народився у м.Львові в 1968 році і мешкає за адресою: м.Львів, вул.Городоцька, 21, кв. 47, тимчасово непрацюючий, 11 лютого 1994 року розпивав спиртні напої в громадському місці, своїми діями він порушив ст. 178 КпАПУ.
Факт правопорушення підтверджують свідки:
1. Багров Олексій Петрович, 1946 р.н.
2. Багрова Тетяна Борисівна, 1949 р.н.
Документ 7
ПОДАННЯ про припинення адміністративного нагляду
Я, начальник Шевченківського РВВС у м.Львові, полковник міліції Заєць О.Б., розглянувши матеріали адміністративного нагляду на громадянина Грабовського М.В. 1968 р. н. уродженця м.Львова, який проживає за адресою: м.Львів, вул Городоцька, 21, кв.47.
Встановив:
що адміністративний нагляд за громадянином Грабовським М.В. здійснюється з 7 березня 1994 р. За цей час громадянин Грабовський влаштувався на роботу у магазин "Молоко" по вул. М. Б і ласа, 11 вантажником. За місцем проживання і праці характеризується позитивно. З результатів бесід з піднаглядним видно, що він виправився, став законопослушним громадянином, перестав бути небезпечним для суспільства.
На підставі викладеного і керуючись ст. 8 Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", вважав би за доцільне матеріали щодо Грабовського М.В., який перебуває під адміністративним наглядом, направити до суду для вирішення питання про припинення нагляду у зв'язку з тим, що він перестав бути небезпечним для суспільства.
Начальник
Шевченківського РВВС у м.Львові
полковник міліції Заєць О.Б.
18 вересня 1994 р.
Документ 8
Справа № 1-13 1992 р. ВИРОК
14 лютого 1992 р. Тернопільський районний суд
В складі: головуючого Процько Я.С.
при секретарі Устич О.В.
за участю прокурора Яхван В.М.
та адвоката Пшик В.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в М.Тернополі справу про обвинувачення Грицько Миколи Степановича, 19.12. 1938 року народження, уроженця ПР, гр. України, українця, освіта середня, одруженого, проживає в с.В.Гаї, Тернопільського р-ну, тимчасово не працює, раніше не судимого, обвинувачується по ст. 206. ч. З КК України, —
Постановив:
Підсудній Грицько М.С. перебуваючи в нетверезому стані 5.10. 1991 року біля 16 год. дня, грубо порушуючи громадський порядок і виражаючи явну неповагу до суспільства на подвір'ї на адресу Гавриш К.Д. та Зелінгера О.С. виражався нецензурними словами, а потім на подвір'ї двічі наніс їй удари, де вона одержала легкі тілесні ушкодження із розладом здоров'я, а потім наніс удари косою по автомашині власника Зелінгера О.С. на вулиці села В.Гаї, Тернопільського району, що привернуло увагу мешканців, заподіявши йому значну матеріальну шкоду.
Допитаний в судовому засіданні підсудній Грицько М.С. свою вину визнав частково і суду пояснив, що 5.10.1991 року в розмові із Гавриш І.П. йому стало відомо про те, що її свекруха Гавриш К.Д. на його адресу вона почала наносити образи, а він у відповідь її штовхнув, вона впала і про вчинене ним вона вирішила повідомити свою дочку. По приїзді дочки разом із Зелінгер О.С. він перебував біля дороги, де косив сіно і намірі вчинити наїзд водієм Зелінгер О.С. він косою наніс удар по автомобілі.
Хоча підсудній своєї вини не визнав повністю його вина стверджується протоколом огляду від 5.10. 1991 року автомобіля "БМВ" державний номер С 15-19 Т І, протоколом огляду коси від 5.10.1991 року, висновком експертизи № 2603 від 14.10. 1991, із якого вбачається про наявність у Гавриш К.Д. легких тілесних ушкоджень із розладом здоров'я, показами потерпілих свідків.
Потерпіла Гавриш К.Д. суду пояснила, що дійсно 5.10.1991 року в обідній час між нею та невісткою Гавриш І. виник спір з приводу переїзду трактором через її город. Про вчинене вона вирішила повідомити свою дочку Мачугу Г.Д. По приїзді дочки Мачуги Г.Д. разом із Зелінгер О.С. до них в господарство в нетверезому стані зайшов сусід Грицько М.С, який оглянувши присутніх мовчки вернувся в своє госпо-
дарство. Прийшовши на своє подвір'я він на її адресу та Зелінгера О.С. безпричинно почав виражатись нецензурними словами, а потім схопивши косу з горіха почав бігти на її подвір'я. Уникаючи конфлікту і можливості нанесення удару косою Зелінгер та Мачузі вона вказала їм від'їхати вбік, а Грицько М.С. підбігши до неї ручкою коси по обличчю завдав їй удари, а коли автомобіль поїхав, він знову підбіг до неї і знову продовжив наносити їм удари руками в різні частини тіла. Лиш при допомозі Бунт М.П. бійка припинилася.
Потерпілий Зелінгер О.С. суду пояснив, що дійсно 5.10.1991 року в післяобідній час разом із Мочугою Г.Д. по телефонному дзвінку матері Гавриш К.Д. вони приїхали в її господарство в с.В.Гаї, Тернопільського району будучи на подвір'ї до них в господарство зайшов сусід Грицько М.С, оглянувши мовчки присутніх, він повернувся й пішов в своє господарство і почав на їх адресу виражатись нецензурними словами, а потім схопивши косу з горіха почав бігти в їх напрямку. Побоюючись тяжких наслідків і збуджений стан підсуднього і перебування в нетверезому стані Гавриш К. сказала їм залишити подвір'я, що вони і зробили — від'їхали в бік в напрямку птахофабрики, а Грицько М.С. в цей час підбіг із косою до Гавриш К.Д. і по обличчю їй став наносити удари. Про вчинене вони вирішили повідомити райвідділ внутрішніх справ і разом із Мочугою Г.Д. вирішили поїхати автомашиною в М.Тернопіль. Приближаючись до господарства Гавриш К.Д. Грицько М.С. залишив її і з косою побіг на дорогу і коли вони проїз-джали повз нього він наніс удар нею по лівій частині автомобіля, де на нанесений удар звернули увагу жителі вулиці.
Аналогічно суду пояснила і свідок Мочуга Г.Д.
Свідок Гавриш І.П. суду пояснила, що дійсно 5.10. 1991 року в обідній час між нею та Гавриш К.Д. виникла суперечка, під час якої одна одній нанесли образи і побої. Про вчинення з боку Гавриш К.Д. вона вирішила повідомити депутата, і проходячи повз будинок Грицько М.С. вона і йому вирішила повідомити про негативну поведінку свекрухи, ще прийняти будь-яких мір до неї вона не просила.
Свідок Тимич І.Ф. суду пояснила, що 5.10. 1991 року після обіда він перебуваючи на подвір'ї свого господарства, що знаходиться поруч із господарством Грицько М.С. і Гавриш К.Д. почув крик, а потім побачив як в напрямку М.Тернополя їде автомобіль і почув стукіт. Вийшовши на вулицю він побачив, як водій оглядав автомобіль, а Грицько М.С. із зломаною косою повертався в господарство і знову почув крик і побачив як Грицько М.С. вступив в суперечку із Гавриш К.Д., із слів сусіда Бунт М.П. йому стало відомо про бійку між ними, Бунт М.П. побіг їх розбороняти.
Свідок Бунт М.П. суду пояснив, що 5.10.1991 року біля 10 годин коли він перебував на подвір'ї свого господарства він почув шум машини, а потім стукіт і побачив як водій оглядав автомобіль, а Грицько М.С. із поломаною косою повертався до дому. Через деякий час він почув знову крик і побачив як Грицько М.С. наносить побої Гавриш К.Д.
Органи попереднього розслідування дії підсудного Грицько М.С. кваліфікували за ст. З ст. 206 КК України як особливо злісне хуліганство вчинене із застосуванням спеціальних пристосувань для
нанесення тілесних ушкоджень. Із матеріалів справи, зокрема із показів потерпілих Гавриш К.Д., Зелінгер О.С. та свідка Мачуги Г.Д. вбачається, що підсудній наносячи удари косою потерпілій Гавриш К.Д. заздалегідь її не приготував, а випадково взяв її із горіха під час суперечки із ними. Отже, за таких обставин дії підсудного Грицько М.С. слід перекваліфікувати із ч. З на ч. 2 ст. 206 КК України і кваліфікувати як злісне хуліганство тобто дії, що грубо порушують громадський порядок і виражають явну неповагу до суспільства і відзначаються за своїм змістом особливою зухвалістю, де на протязі більше півгодини підсудній тривалий період на адресу потерпілих в присутності Зелінгер, Мочуги, Гавриш, Тимич, Бунт застосував до Гавриш К.Д. фізичне насильство, вона одержала легкі тілесні ушкодження із розладом здоров'я і вона із врахуванням способу нанесення побоїв та її віку не могла йому протистояти та заподіяння на вулиці села в присутності мешканців значної матеріальної шкоди потерпілому Зелінгер О.С.
Одночасно народний суд вважає, що заподіяні матеріальні збитки слід стягнути із підсудного Грицько М.С.
Підходячи до обрання міри покарання суд враховує характер і ступінь суспільної небезпеки вчиненого, особу підсуднього, його вік, вчинення злочину у нетверезому стані і як тяжкого за необхідним обрати йому міру покарання у відповідності до вимог ст. 206 ч. 2 КК України у вигляді позбавлення волі. Одночасно суд вважає, що йому не слід обрати відбуття міри покарання у виправно-трудовій колонії суворого режиму, оскільки з часу відбуття міри покарання вже пройшов тривалий період.
Керуючись ст. 323-324 КПК України суд —
Засудив
Грицько Миколу Степановича визнати винним за ст. 206 ч. 2 КК України і призначити покарання два роки позбавлення волі у виправно-трудовій колонії посиленого режиму.
Міру запобіжного заходу залишити без змін — підписку про невиїзд.
Строк відбуття міри покарання рахувати з часу проведення вироку до виконання.
Стягнути із Грицько М.С. в користь Зелінгер О.С. 21 60000000 крб. завданої матеріальної шкоди.
Вирок може бути оскаржений до Тернопільського облсуду через Тернопільський райсуд протягом 7 діб.
Копія вироку вірна:
Суддя Тернопільського районного суду Процько Я.В.
Документ 9
Документ 11
РАПОРТ
Мною, Кийко Іваном Васильовичем, старшим оперуповноваженим ДСБЕЗ, виявлено грубі порушення прийому і відпуску товарів із склада-магазина № 15 м.Золочева.
Завідуючим складом-магазином Петронко І.С. не учитується весь перелік товарів, які надходять у магазин. Ним не ведеться "Книга надходжень", а пишеться зошит без нумерації сторінок, прошиття й печаті вкінці.
Товар без прейскуранта, не описаний, не погрупований.
Так, на 17.09. 1995 року на прохідній складу був затриманий автомобіль з причепом з водієм Кравчук М.С. і експедитором Шевчик І.М., який вивозив якоби товар по накладній за № 195343 СГ. Як було встановлено нами, останній одержав, крім товару, по описі, ще його неописаного:
електродрелі — 50 шт. Вартість однієї штуки 178 тис. крб.
електропили — 17 шт. -"- 382 тис. крб.
обогревателі — 3 шт. -"- 78 тис. крб.
Всього: 540 тис.крб.
Кравчук М.С. із Шевчиком І.М., який вступив у змову з завскладом і з метою одержання прибутку від неоподаткованого товару, хотів вивезти товари на вказану суму.
Дата: 17.09. 1995 р. Майор вн./сл.
ст. уповноважений ДСБЕЗ УМВС у Львівській області Крийко І.В. Документ 10
Завідуючому Новоград-Волинського бюро судово-медичних експертиз Лящуку А.А. Прошу провести судово-медичне обстеження трупа гр.-на Дейнека Миколи Олексійовича, 1971 року народження мешканця с.Орепи Новоград-Волинського району, труп якого було знайдено 23.09. 1996 року о 23 годині на горищі його власного будинку. Дати відповіді на слідуючі питання:
1) Які тілесні ушкодження маються на тілі трупа, їх локалізація, характер, механізм виникнення та тяжкість?
2) Яка причина смерті гр.-на Дейнека М.О.?
3) Чи не знаходився Дейнека М.О. незадовго до смерті в стані алкогольного сп'яніння?
Старший слідчий
СВ Новоград-Волинського МВ УМВС України
в Житомирській області
капітан міліції А.І.Олійник
278
Державна митна Служба України Східна регіональна митниця
61003 м.Харків, Тел. (0572) 13-13-13
вул.Короленка, 14, 16,а Факс (0572) 90-90-90
№ 15/1333
15 січня 2000 року
Першому заступникові голови ДМСУ
Про надання роз'яснення
Щодо сертифіката походження форми "А"
У зв'язку з надходженням запитів із митниць та відсутністю інструктивних матеріалів щодо сертифікатів походження прошу надіслати роз'яснення щодо основних вимог до сертифікату митного оформлення вантажу (наявність позначок, правила його заповнення та інше), а також вказати перелік країн, які володіють дозволом по видачі такого сертифікату.
Начальник
Східної регіональної
митниці П.В.Пашко
Виконавець Панько І.І. Тел. 11-11-11
279
Документ 12
Документ 13
Затримання Лісного Ю.В.
санкціоную
прокурор Бучацького району
радник юстиції
Максимович В.Ф.
5 серпня 1996 року
ПОСТАНОВА
м.Бучач 6 серпня 1996 року
Оперуповноважений ВКР Баб'як В.М. розглянув матеріали кримінальної справи № 14463 в відношенні Лісного В.Ю., 1.09. 1963 року н. с.Зінкевичі Бучацького р-ну, національність — українець, майстер Покровського лісництва м.Покров Володимирської області, жонатий, не судимий по скоєнню злочину по ст. 140, ч. З встановив:
У ніч з 1.08. 1994 р. на 2.08. 1994 року в будинку громадянки Маркусь Я.І., с.Зінкевичі Бучацького р-ну, шляхом проникнення у квартиру, Лісничий В.Ю. вчинив крадіжку грошей 2 тис. доларів.
Постановив:
Лісному В.Ю. вибрати утримання під конвоєм.
Право на оскарження санкції на арешт у суд мені роз'яснено.
Підпис ________________
6.8. 1996 р.
О/у ВКР Бучацького РВВС Баб'як В.М.
ДОВІРЕНІСТЬ
Я, Сидоренко П.Я., мешкаю у Києві по вул.Енергетиків, 45, кв. 1, довіряю громадянину Ковальову Ігору Миколайовичу, який мешкає у м.Києві по вул.Енергетиків 45, кв. 2, вести цивільні справи у всіх судових установах з усіма правилами, які надані законом позивачу віповідачу, третій особі і потерпілому у тому числі з правом закінчення справи мировою угодою: визнання або відмови повністю або частково від позовних вимог, зміни предмета позову, оскарження рішення суду, одержання виконавчого листа з правом одержання майна, грошей.
Підпис
Документ 14
Начальнику
Озерянського РВВС
майору міліції
Кобренку Петру Степановичу
від дільничого інспектора міліції
старшого лейтенанта
Цебренко Івана Васильовича
РАПОРТ
Настоящим докладаю Вам, що 18 січня цього року мною разом з інспектором пожарної охорони капітаном міліції Грибко Михайлом Михайловичем було здійснено перевірку чердачного приміщення громадянки села Білий Камінь Рибка Любові Степанівної на предмет опреділення місця приховання самогонного апарату. Прийнятими нами заходами апарата не знайдено проте було обнаружено 3 (три) трилітрових слоїка самогонної рідини, яку нами було забрано на експертизу. Робота по плану операції "Зелений Змій" нами буде продовжуватися і далі.
19.01.1990 р. Підпис
Документ 15
"Згідний"
Начальник Франківського РВЛМУ УМВСУ
у Львівській області підполковник міліції
М.М.Бурбан
"_____ " листопада 1996 року
ПЛАН