Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Порядок визначення й затвердження тематики, керівників та рецензентів БКР




3.2.1. Тематика БКР є нормативною складовою навчально-методичного комплексу навчальної дисципліни (НМКД). Вона щорічно оновлюється і затверджується на засіданні випускової кафедри.

3.2.2. Студент має право обрати тему БКР з числа визначених кафедрою або ж запропонувати власну тему з обґрунтуванням актуальності її розробки.

3.2.3. Студент має право самостійно обрати наукового керівника БКР з числа професорсько-викладацького складу кафедр, на базі яких заплановане виконання цього виду кваліфікаційних робіт.

3.2.4. Викладач може відмовити студентові у здійсненні наукового керівництва у разі, якщо воно перевищує заплановане навчальне навантаження з цього виду роботи.

3.2.5. Якщо навчальним планом передбачено виконання протягом одного навчального року курсової роботи (курсового проекту) і БКР, виконання цих робіт може здійснюватися за наскрізною тематикою.

3.2.6. До рецензування БКР залучається рецензент, який працює у відповідній галузі, має науковий ступінь та вчене звання за профілем поданої на рецензування БКР (за винятком окремих спеціальностей, зокрема, мистецького напряму, де до рецензування можуть залучатися знані митці: народні і заслужені артисти, художники, діячі культури, мистецтва тощо). Рецензент не може бути працівником кафедри, на якій виконувалася БКР.

3.2.7. Теми бакалаврських кваліфікаційних робіт, склад наукових керівників і рецензентів затверджуються:

- до 1 жовтня поточного навчального року - на засіданні кафедри;

- до 1 листопада поточного навчального року - вченою радою факультету. Рішення за встановленою формою передається до навчального відділу університету;

- до 31 грудня поточного навчального року списки передаються навчальним відділом для затвердження до наказу за підписом ректора університету.

3.2.8. Після затвердження наказом ректора в окремих випадках допускається літературне редагування теми БКР без зміни об’єкта і предмета її дослідження. Інформація про відредаговану тему БКР подається до навчального відділу університету як витяг із протоколу засідання відповідної кафедри не пізніше 1 березня поточного навчального року.

Етапи написання БКР

3.3.1. Написання БКР здійснюється за графіком, укладеним і затвердженим деканатом факультету. Графік містить перелік конкретних етапів роботи над БКР з визначенням чітких календарних термінів їх завершення. Дотримання графіка виконання досліджень розглядається на засіданнях кафедр та фіксується у відгуку керівника БКР. Кафедри, на яких виконуються БКР, можуть також затвердити індивідуальний план роботи студента над БКР (додаток Л).

3.3.2. Контроль за дотриманням студентами графіка написання БКР покладається на наукових керівників, деканати факультетів та навчальний відділ університету. Питання виконання БКР заслуховуються на засіданнях кафедр, вчених рад факультетів, вченої ради університету.

3.3.3. Порушення графіка написання БКР є підставою для застосування до студента дисциплінарних заходів, визначених нормативними документами МОН України та локальними нормативними документами ПНПУ імені В.Г.Короленка (аж до відрахування з університету).

3.3.4. Не пізніше, як за місяць до встановленої дати Державної атестації бакалавра, на випускових кафедрах проводиться попередній захист-обговорення БКР, який оформлюється як протокол. За його результатами формулюється висновок про рекомендацію бакалаврського дослідження до захисту у Державній екзаменаційній комісії, про що робиться відповідний запис на титульному аркуші БКР (за підписом завідувача кафедри, зазначенням дати засідання та номера протоколу). Після цього БКР подається для складання відгуку науковому керівнику та рецензенту.

3.3.5. Якщо БКР не подана на попередній захист-обговорення або не рекомендована до захисту, до студента застосовуються визначені чинною нормативною базою вищої освіти дисциплінарні заходи, зокрема, відрахування з університету за невиконання вимог навчального плану.

3.3.6. Негативний відгук наукового керівника, негативна рецензія не є підставами для недопуску БКР до захисту у Державній екзаменаційній комісії.

3.3.7. За тиждень до встановленої розкладом роботи ДЕК дати захисту БКР, студент зобов’язаний подати на кафедру оформлену згідно зі встановленими цим Положенням вимогами БКР (у зшитому вигляді та на електронному носієві) із супровідними документами.






Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-07-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 383 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Даже страх смягчается привычкой. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2418 - | 2130 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.