Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Про прийняття до виконання виконавчого документу, відкриття виконавчого провадження та застосування заходів примусового виконання рішення суду




 

Згідно із ст. 115 ГПК України рішення господарського суду є обов’язковими на всій території України і виконується у порядку, встановленому Законом України „Про виконавче провадження”.

Відповідно до п.6 ст. 3 Закону України „Про виконавче провадження” рішення господарського суду підлягає виконанню державною виконавчою службою.

За ст. 116 ГПК, п. 1.3. Інструкції про проведення виконавчих дій (затв. наказом Мінюсту №74/5 від 15.12.99р.) виконавчим документом, згідно якого здійснюється примусове виконання рішення суду, є наказ, що видається на підставі рішення господарського суду.

25.05.2013 р. рішенням Господарського суду м. Івано-Франківськ у справі №603 позовні вимоги ЗАТ КБ,,ПриватБанку,, до боржника про стягнення заборгованості задоволено. 25.05.2013р. Господарським судом м. Івано-Франківськ було видано наказ № 603 на примусове виконання вищевказаного рішення.

У зв’язку з викладеним, керуючись ст. 2, п. 6 ст.3, ст.ст. 4, 5, 7, 11-1, 18, 18-1, 21, 24 Закону України „Про виконавче провадження”, -

ПРОШУ:

1. Прийняти до виконання наказ Господарського суду м. Івано-Франківськ № 603 про примусове виконання рішення Господарського суду від 25.05.2013 р. по справі та винести постанову про відкриття виконавчого провадження.

2. З метою забезпечення виконання вищевказаного рішення Господарського суду м. Івано-Франківськ про стягнення на користь ЗАТ КБ «Приват Банк» 127074 грн. 61 коп., накласти арешт на кошти боржника на вказану суму, а також на інше майно боржника де б воно не знаходилося та з чого б не складалося.

 

 


· Постанова про відкриття виконавчого провадження.

Державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не закінчився строк пред'явлення такого документа до виконання, він відповідає вимогам, передбаченим цим Законом, і пред'явлений до виконання до відповідного органу державної виконавчої служби.

Державний виконавець протягом трьох робочих днів з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження.

У постанові державний виконавець вказує про необхідність боржнику самостійно виконати рішення у строк до семи днів з моменту винесення постанови (у разі виконання рішення про примусове виселення боржника - у строк до п'ятнадцяти днів) та зазначає, що у разі ненадання боржником документального підтвердження виконання рішення буде розпочате примусове виконання цього рішення із стягненням з боржника виконавчого збору і витрат,
пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, передбачених цим Законом. За заявою стягувача державний виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження може накласти арешт на майно та кошти боржника, про що виноситься відповідна постанова.

Постанова про відкриття виконавчого провадження може бути оскаржена сторонами у десятиденний строк у порядку, встановленому цим Законом.

Відповідно до п.1.5.1 Інструкції з організації примусового виконання рішень постанова як окремий документ містить такі обов’язкові реквізити:

а) вступну частину із зазначенням:

назви постанови, дати видачі постанови та місця її винесення;

найменування органу ДВС, прізвища, імені та по батькові державного виконавця, який виніс постанову;

назви виконавчого документа, коли та ким виданий, резолютивної частини документа (далі - реквізити виконавчого документа);

за зведеним виконавчим провадженням - прізвища, імені та по батькові боржника - фізичної особи, повного найменування боржника - юридичної особи та дати об’єднання виконавчих проваджень у зведене;

б) мотивувальну частину із зазначенням мотивів, з яких державний виконавець прийняв відповідне рішення (дійшов певних висновків), і посилання на закон чи інший нормативно-правовий акт (статтю, її частину, абзац, пункт, підпункт, на підставі якого видано постанову);

в) резолютивну частину із зазначенням:

прийнятого рішення державного виконавця;

прізвища, імені, по батькові фізичних осіб, повного найменування юридичних осіб, яким надсилається копія постанови;

строку і порядку оскарження постанови;

г) до постанов можуть вноситись також інші відомості, визначені Законом, цією Інструкцією та іншими нормативно-правовими актами;

ґ) постанова складається і підписується державним виконавцем у необхідній кількості примірників (копій), один з яких (оригінал) залишається у виконавчому провадженні, а інші (копії) направляються за належністю і у випадках, встановлених Законом або цією Інструкцією, затверджуються начальником відділу або його заступником та скріплюються печаткою;

д) у разі якщо постанова державного виконавця є виконавчим документом, вона повинна відповідати вимогам до виконавчого документа, визначеним статтею 18 Закону України «Про виконавче провадження».

 

Проект постанови про відкриття виконавчого провадження наведено в

додатку 2.

 


ДОДАТОК 2

 

ВП№10833004

МІСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ КОЛОМИЙСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

ПОСТАНОВА

про відкриття виконавчого провадження

27.05.2013р. м.Коломия

Я, головний державний виконавецьМагмет Артем Ігорович, розглянув документ щодо примусового виконання: назва документу: наказ № 603 виданий 25.05.2006 документ видав: Господарський суд Івано-Франківської області про: Звернути стягнення на майно, що є предметом договору застави АПФ "Галичина" на користь ЗАТ КБ " Приватбанк" залишок боргу в сумі 127074,61 три.

Боржник: АПФ " Галичина "

адреса: вул.С.Стрільців 103/88

Стягувач(і): ЗАТ КБ " Приватбанк"

документ вступив у законну силу (набрав чинності): 25.05.2012

документ про примусове виконання поданий:10.05.2013

Керуючись статтями 3, 18, 24 Закону України "Про виконавче провадження",

ПОСТАНОВЛЯЮ:

1. Відкрити виконавче провадження з виконання: назва документу: наказ № 603 виданий 25.05.2013

документ видав: Господарський суд Івано-Франківської облачті

про: Звернути стягнення на майно, що є предметом договору застави АПФ "

Галичина" на користь ЗАТ КБ " Приватбанк" залишок боргу в сумі 127074,61 грн.

2. Боржнику добровільно виконати:до 21.06.2013р.

3. При невиконанні рішення в наданий для добровільного виконання строк виконати його в примусовому порядку зі стягненням з боржника виконавчого збору та витрат, пов'язаних з провадженням виконавчих дій.

4. Копію постанови направити сторонам виконавчого провадження та органу або посадовій особі, яка видала документ.

5. Постанова може бути оскаржена начальнику відповідного відділу державної виконавчої служби або до суду в 10-денний строк з моменту її одержання.

6. Сторони виконавчого провадження мають право знайомитися з матеріалами виконавчого провадження, унесеними до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, за адресою в мережі Інтернет http://trade.informjust.ua/ ідентифікатор для доступу ББДЕ351А13АВ (зазначається лише в постановах, які направляються стягувану та боржнику). За передачу ідентифікатора третім особам сторони виконавчого провадження несуть відповідальність, установлену законом.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-07-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 574 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Что разум человека может постигнуть и во что он может поверить, того он способен достичь © Наполеон Хилл
==> читать все изречения...

2507 - | 2325 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.