Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Завдання 2. Пошук інформації в мережі Інтернет




1. Активізуйте браузер MS Internet Explorer.

Увійдіть в пошукову систему МЕТА.

Введіть адресу: http://www.meta.ua

або коротко www.meta.ua.

2. Використовуючи описані вище засоби пошуку, знайдіть:

2.1. Документи, в назву яких входить вираз „віртуальна реальність”. Запишіть у звіт кількість знайдених результатів (документів, сайтів). Збережіть один із знайдених документів, на Робочому столі, використовуючи рядок меню, з розширенням.html.

2.2. Документи, розділи яких містять вираз „віртуальна реальність”. Запишіть у звіт кількість знайдених результатів (документів, сайтів).

2.3. Документи, які містять вираз „віртуальна реальність” і відстань між словами не перевищує шести слів. Запишіть у звіт кількість знайдених результатів (документів, сайтів).

2.4. Документи, які містять вираз „віртуальна реальність” і всі його словоформи. Запишіть у звіт кількість знайдених результатів (документів, сайтів).

2.5. Документи, які містять в точності вираз „віртуальна реальність”, інші словоформи цього виразу не шукати. Запишіть у звіт кількість знайдених результатів (документів, сайтів).

2.6. Завдання 2.1 – 2.5 виконати, використовуючи іншу пошукову систему, наприклад, http://www.yandex.ua і результати описати у звіті. (Попередньо познайомтесь з допомогою з питання пошуку на даному сайті). Інформацію про правила пошуку зберегти у документі з назвою Search_yandex.doc на Робочому столі.

2.7. У новій вкладці браузера, користуючись операторами http://help.yandex.ru/advq/?id=658869 і використовуючи сервіс перегляду статистики ключових слів http://wordstat.yandex.ru/, проаналізуйте і внесіть у звіт кількість запитів на словосполучення „віртуальна реальність” у період 02.01.2012 – 29.01.2012 Для цього необхідно: відкрити http://wordstat.yandex.ru; ввести „віртуальна реальність”; натиснути По неделям; переглянути статистику знизу сторінки. Відповідь занотувати у звіт. Також занотувати у звіт кількість подібних запитів по Україні, Києву, Київській області.

2.8. Порівняти правила та результати пошуку у різних пошукових системах.

2.9. У новій вкладці браузера відкрийте Web-сторінку НУДПСУ за адресою asta.edu.ua.

2.10. Розгляньте Web-сторінку і виберіть розділ Інститут післядипломної освіти або введіть в рядку адреси http://tc.nusta.com.ua. Ознайомтесь з структурою цієї сторінки.

2.11. Вибрати підрозділ “Cisco. Networking Academy”і ознайомитись. Вияснити, які дані можуть стати в нагоді під час Вашого навчання або подальшої роботи. Повернутись на попередню сторінку.

2.12. Вибрати підрозділ “e-навчання”, а в ньому – “e-навчання в Україні” і ознайомитись. Вияснити, які дані можуть стати в нагоді під час Вашого навчання. Повернутись на стартову сторінку Інституту післядипломної освіти.

3. За допомогою ресурсу Myip.ru визначте IP-адресу вашого комп’ютера у глобальній мережі.
Порівняйте з IP-адресою у локальній мережі. Результати занотуйте у звіт.

4. За допомогою ресурсу http://gigalit.com.ua/speedtest.php протестуйте швидкість з’єднання з інтернет. Порівняйте з швидкістю з’єднання у ЛОМ. Результати занотуйте у звіт.

5. Закінчити роботу з програмою Internet Explorer.

6. Помістити всі результати у мережу.

Контрольні питання

1. Види пошукових систем та їх функції.

2. Технологія пошуку інформації в Інтернет.

3. Як дізнатись статистику пошукових запитів?

4. Структура електронної адреси інформації.

5. Які з запропонованих ресурсів з наведеного вище переліку стали Вам у нагоді (або сподобались) і чому?

6. Як визначити IP-адресу свого комп’ютера у глобальній мережі? Чи відрізняється вона від IP-адреси того ж комп’ютера у локальній мережі?

7. Як протестувати швидкість з’єднання з інтернет?

 

 

Література:

Основна: [1], [2], [3], [4].

Додаткова: [3], [5], [6], [9], [10], [16], [21], [22].

 


Лабораторна робота № 3

Тема: Знайомство з правилами мережного етикету, правилами безпеки в Інтернет. Застосування глобальної мережі для здійснення навчальної та інших видів діяльності. Сервіси збереження закладок, та інші сервіси, що поліпшують роботу користувачів.

Мета: Ознайомитися з правилами мережного етикету, правилами безпеки в Інтернет. Розглянути можливості застосування глобальної мережі для здійснення навчальної та інших видів діяльності. Познайомитись з сервісами збереження закладок, та іншими сервісами, що поліпшують роботу користувачів.

Обладнання: ПК типу IBM PC.

Програмне забезпечення: програма-броузер Internet Explorer.

Хід виконання роботи

Cтворити на Робочому столі документ з назвою ЛР_Інтернет_2_Ваше прізвище і не забути скопіювати йогона свій диск в кінці роботи у папку Internet.

1. Запустіть програму Internet Explorer за допомогою ярлика на Робочому столі.

2. Визначити візуально елементи вікна і познайомитись з ними.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-03-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 530 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Стремитесь не к успеху, а к ценностям, которые он дает © Альберт Эйнштейн
==> читать все изречения...

2158 - | 2114 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.