Інструменти й пристосування для виконання стрижки
Лекции.Орг

Поиск:


Інструменти й пристосування для виконання стрижки
Для роботи перукаря, як і будь-якому іншому фахівцю, потрібні низку інструментів і аксесуарів. Їх можна розділити на 3 групи залежно від призначення: інструменти для розчісування волосся; інструменти для стрижки;інструменти для завивки і укладання волосся.

Гребінці.Потрібні три види гребінців, кожна з яких виконує певні операції: Гребінець з тонкою довгою ручкою (її називають "хвостик") - застосовується для розділення волосся на проділи при стрижці, фарбуванні, хімічній завивці. Буває з металевим і пластмасовим кінчиком. Гребінець комбінована - зуби мають неоднаковий крок. На одній половині зуби розріджені, а на іншій досить часті. Вона повинна бути близько 20 см завдовжки, з вузьким полотном і мати вузький обушок. Гребінець з довгими рідкими зубами - для розчісування довгих волосся або волосся з порушеною структурою. Її також використовують для розчісування волосся після хімічної завивки.

Щітки: Брашинг - кругла щітка. Застосовується при укладанні феном для підняття волосся у кореня і підкручування пасм. Буває різних діаметрів.Скелетная щітка - плоска або вигнута щітка з прорізами. Використовується при укладанні феном. Нею зручно піднімати пасма волосся біля кореня. Завдяки прорізам гаряче повітря проходить крізь щітку. Масажна щітка - напівкругла щітка, яка надає волоссю пишність. Краще використовувати щітку з металевими зубами, тому що її простіше дезінфікувати. Гумова основа, на яку насаджені зуби, повинна бути м'якою, а кінці зубів гладко оброблені. Для індивідуального використання хороші щітки з дерев'яними зубами (за умови гарної обробки зубів), а також щітки з натуральної щетини.

Ножиці.Прямі ножиці. Вони повинні бути виготовлені з високоякісної сталі і дуже гостро заточені. Розташування пальців у їх кільцях наступне: в одному кільці великий палець, в іншому - безіменний, це ж кільце може мати посилюючий важіль, на який кладеться мізинець. Розмір ножиць з прямими полотнами вказується в дюймах (від 4 Р… до 6 Р…). Филировочние ножиці. Такі ножиці мають на своєму полотні зуби, завдяки яким довжина волосся на кінцях стає різною. Висота филировки залежить від розміру филировочного зуба ножиць. Бувають однобічні і двосторонні. Крок між зубами може бути різним, чим рідше крок, тим менше волосся буде зрізано. Порада: при виборі ножиць потрібно переконатися в тому, що полотна ножиць щільно прилягають один одному. Для цього потрібно подивитися на світ, зазор повинен бути відсутнім. Попрацюйте ножицями, їх хід не повинен бути дуже тугим або занадто вільним. Ножиці необхідно поставити перпендикулярно підлозі і відвести перше полотно перпендикулярно другому, полотна ножиць повинні зійтися на половині полотен. Ножиці краще зберігати в чохлі.

Затискачі і качечки. Бувають пластмасовими і металевими. Ними заколюють волосся, які заважають при стрижці.

Фен.Повинен бути виконаний з термостійкого пластику, мати кнопку холодного повітря або режим відключення гарячого, сітчастий повітряний фільтр, вузьке сопло, бути досить потужним і мати міцний і довгий електричний дріт.

Филировочна бритва.Филировочною бритвою можна виконувати стрижки, що відрізняються плавними лініями і закінченістю форм. А також поряд з філіровочнимі ножицями вона використовується для філіровки. Пульверизаторпризначений для змочування волосся під час стрижки.

 

2.2. "Технологія виконання стрижки класичне каре"

Стрижку починають із нижньої потиличної зони. Горизонтальным проділом відокремлюють пасмо на крайової лінії зростання волосся виконують пряму чи подковообразную окантовку на шиї. Наступну пасмо відокремлюють горизонтальним проділом, якщо лінія окантовки пряма, чи радиальным проділом, якщо лінія окантовки подковообразная і стрижуть її методом "пасмо за пасмом" з м'якою внутрішньою градуировкой. Отже, простригают все волосся до центрального горизонтального проділу.Виконують стрижку фронтально-теменной зони. Горизонтальным проділом на скроні відокремлюють пасмо виконують окантовку, орієнтуючись на довжину волосся потиличної зони. Усі волосся обабіч до центрального вертикального проділу простригают методом "пасмо за пасмом" з м'якою внутрішнім градуюванням.

За бажання клієнта виконують окантовку на чубчику. У цьому лінія окантовки може бути будь-якою.

Дата добавления: 2016-03-25; просмотров: 1450 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:© 2015-2020 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.