Характеристика підприємства
Лекции.Орг

Поиск:


Характеристика підприємства
Зміст

Вступ……………………………………………………………………………3

1.Теоретична частина…………………………………………………………..6

1.1. Характеристика підприємства…………………………………………….8

1.2. Характеристика обладнання. Інструменти та матеріали……………….10

1.3. Охорона праці……………………………………………………………..12

Практична частина

2.1. Інструменти й пристосування для виконання стрижки ………………...14

2.2. Технологія виконання стрижки "Класичне каре"……………………….16

2.3. Правила безпеки праці при виконанні стрижки………………………....17

Висновоки……………………………………………………………………… 22

Список використаної літератури……………………………………………....23

Додатки……………………………………………………………………….... 24

 

ВСТУП

З кожним роком, століттям, тисячоліттям мода розвивається, удосконалюється як в одязі так і в зачісках, стрижках, макіяжі. Кожна жінка, дівчина і без виключення чоловіки, юнаки хочуть виглядати красиво і привабливо. Для того щоб кожному догодити перукарі-модельєри надзвичайно уважно і довго працюють над волоссям щоб створити нові зачіски чи стрижки, для цього обов’язково необхідно враховувати індивідуальні властивості клієнта, приховати чи навпаки відкрити деякі риси обличчя, а також підібрати зачіску до одягу, характеру, віку людини. Зачіска відображає прагнення до ідеалу, базується на простоті.

Сучасна мода неоднозначна, тобто вона не регламентована, не вказує на довжину волосся і характер деталей зачіски. Художні особливості залежать від соціального психологічного образу.

Сучасні зачіски характеризуються легкістю прядок, плавними лініями, тому і методи технології мають бути легкими, пластичними, щоб створити відповідний стиль.

Мета та завдання практики.

Перспективні і сучасні напрямки в моді допомагають розвиватися декоративній косметиці і удосконалювати методи роботи. Декоративна косметика стає настільки потрібною і незамінною, збільшує свій попит, що диктується як окремий вид послуг. Завдяки макіяжу можна підкреслити естетичну красу, витонченість, гармонійне поєднання, макіяж стає як основа у доповненні індивідуального образу людини, він доповнює зачіску та одяг. Найголовнішим напрямком моди є натуральна краса людини, а макіяж служить для підкреслення та відтворення цієї краси.

Виробнича практика тривала 7 тижнів . Під час виробничої практики поглиблюються та закріплюються теоретичні знання зі спеціальних та загальноекономічних дисциплін.

Основними завданнями виробничої практики є: поглиблення і засвоєння знань з технології перукарських робіт, моделювання та художнього оформлення зачіски, спец композиції, пастижу, декоративної косметики та гриму, етики ділового спілкування під час обслуговування клієнтів. Набуття та поглиблення знань і навичок з виконання функцій фахівця з перукарського мистецтва та декоративної косметики. Ознайомлення з передовим досвідом майстрів з перукарського та візажного мистецтва світового рівня. Освоєння передових технологій з організації праці, навичок спілкування із замовниками перукарських послуг. Поглиблення знань з економічних питань професійної діяльності. При організації і проведенні виробничої практики створюються умови, які забезпечують не лише закріплення теоретичних знань із спеціальних предметів, але і набуваються практичні навики.

Мета виробничої практики: закріплення теоретичних знань за спеціальності «Перукарське мистецтво» та відпрацювання та удосконалення практичних навичок з виконання перукарських, візажних робіт.

Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні завдання: виявляти та обґрунтовувати напрями світового та вітчизняного розвитку перукарського мистецтва та декоративної косметики з урахуванням соціальних, економічних та культурологічних аспектів. Виконувати комплекс перукарських робіт з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, виконувати різні види макіяжу, з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, його кольорового типу, віку, роду занять, аналізувати сучасні тенденції у наданні послуг з перукарських, пастижерних та гримерних робіт, проводити аналіз напрямків з розвитку сучасного перукарського, пастижерного, гримерно-візажного мистецтва, відповідно до виробничої програми підприємства, з урахуванням сучасних вимог ринку послуг, забезпечувати послідовність та строки виконання виробничих процесів, враховуючи побажання та потреби споживача послуги, базуючись на сучасних видах робіт, підбирати відповідні методи виконання перукарських, пастижерних, гримерно-візажних робіт, керуючись нормативними документами та законодавчими актами, контролювати дотримання вимог виробничої санітарії, безпеки життєдіяльності, охорона праці та екології під час виконання технологічних процесів. Спираючись на знання з економіки, планувати обсяг робіт з надання перукарських послуг та послуг з декоративної косметики.

 

 

Теоретична частина

Перукарська справа це мистецтво, де майстер творить, створюючи багато шедеврів протягом робочого дня. Це мистецтво, яке потребує персонального зв`язку з кожним відвідувачем. Одним з найважливіших факторів успіху у перукарській справі створення дружелюбної атмосфери. Волосся являється символом ніжності,жіночності і чарівності всіх дівчат. Волосся є носієм інформації про відчуття і фізичний стан людини. Волосся – це дар природи,предмет праці перукарів,модельєрів,дизайнерів зачіски усіх кваліфікованих фахівців, послугами яких багато хто з нас користується. Розвиток науково-технічного процесу сприяв тому, що в перукарському мистецтві стали відбуватися запаморочливі зміни – усі нові і нові можливості в моделюванні зачісок і доглядів за волоссям. Поліпшується препарати , перукарське устаткування та інструменти.

Сучасні зачіски надзвичайно різноманітні і різнобарвні. Вибір варіантів і образів величезний Від гладко виголеної лисої голови до каскаду, довгого волосся всіх кольорів веселки і види у завивок. Тому, при виборі зачісок краще спиратися на індивідуальність, з огляду не тільки на модні тенденції, але і переважно, рід діяльності, стильовий зміст гардероба й особливості особи. Сучасний стиліст та перукар повторюючи форми і мотиви існуючих модних зачісок, знайде деталі і контур, що зроблять зачіску підходящою до вашої особи і образа. Перукарське мистецтво об`єднає декілька основних прийомів роботи з волоссям: миття, просушування, стрижка, завивка, фарбування, виготовлення постижерних виробів – перук,кіс,локонів, шиньйонів, вій, брів.

Конкурси різних рівнів передбачають участь у них перукарів-початківців, учнів навчальних закладів, досвідчених майстрів і професіоналів міжнародного класу. Рівень проведення конкурсів визначається організаційними заходами, чіткістю роботи всіх підрозділів, задіяних у їх виконанні змістом основних етапів змагання. Головною вимогою до конкурсанта є високий рівень професійної підготовки. Враховуючи те, що конкурс - це змагання і робота майстра оцінюється високопрофесійним журі, необхідно продемонструвати майстерне виконання технологічних прийомів.

Економічний розвиток в Україні впливає на всі галузі господарства також і побутового обслуговування населення. Такі зміни проявляються у переході підприємства побутового населення у приватну власність, розвитку. В умовах розвитку ринкових відносин, створенні індивідуальних та колективних форм власності, що у поєднанні дають виникнення малих та кооперативних підприємств. У зв`язку з цим на Україні відривається багато перукарень та салонів краси з високим рівнем обслуговування, новітніх технологій й сучасного обладнання, ремонту та матеріалів, що у свою чергу, створює у даній галузі оболонку конкуренції. Для втілення в життя нових сучасних ідей для молоді та “екстремальних” людей існують спеціальні салони, що надають певний спектр різноманітних і новітніх послуг. Такі послуги як створення зачісок, макіяжу, манікюру, лікування волосся стали звичайним явищем та нововведенням, що мають попит у населення.

Ще років п'ятнадцять тому поняття «салон краси» більшість із наших співгромадян пов'язували з дорогими перукарнями,які існують лише для обслуговування населення в особливих випадках, наприклад, напередодні весілля.А ті окремі особистості, які дозволяли собі відвідувати їх частіше, викликали відверту ворожість - мовляв, у нормальної чесної людини таких грошей бути не може. Долею більшості були скромні перукарні з мінімумом послуг (стрижка і фарбування волосся, манікюр і педикюр),і які становлять предмет гордості жінок власні косметичні секрети домашнього догляду. Часи змінилися. Сьогодні точну кількість салонів і перукарень в Україні не береться назвати ніхто, але, за даними столичного Департаменту споживчого ринку і послуг, у цій сфері побутового обслуговування число підприємств,працівників і оборот послуг не зменшується. Тепер послугами підприємств краси регулярно користуються трохи більше половини дорослих.

 

Характеристика підприємства

Студія краси "Л'Етуаль" існує з 2009р. Її адреса місто Черкаси, вул. Смілянська, 76. Він повністю відповідає своєму призначенню. Організаційно-правова форма підприємства - Товариство з обмеженою відповідальністю. Вибір даної організаційно-правової форми обумовлений невеликими масштабами діяльності фірми, у тому числі щодо невеликою чисельністю персоналу.

Для організації салону було придбано нежитлове приміщення площею 130 кв. м на першому поверсі будинку. Приміщення якнайкраще підходило для салону краси: вітринні вікна, окремий вхід з вулиці, наявність місця для парковки.

Основним завданням салону краси "Л'Етуаль" є надання послуг споживачеві на професійному рівні, використовуючи професійні якісні матеріали, обладнання та висококваліфікований персонал.

Максимізувати прибуток підприємства та задовольнити попит споживачів - ось цілі, які ставить перед собою студії краси "Л'Етуаль".

Діяльність студії "Л'Етуаль" орієнтована на жителів міста Черкаси та на жителів його району із середнім достатком, працює безпосередньо з великою кількістю людей, пояснюється це тим, що салон надає якісні і не дорогі для салону краси косметичні послуги.

Місія студії краси "Л'Етуаль" - використовуючи арсенал передових досягнень перукарського мистецтва, нігтьового сервісу, косметології та естетики, унікальні професійні можливості та людські якості наших фахівців, через вдосконалення тіла і вигляду дати можливість нашим гостям знайти гармонію внутрішнього і зовнішнього - душі і тіла з навколишнім світом. Для більш ефективної організації збуту Студія передбачає зробити велику рекламу своїх послуг в засобах масової інформації (газети, радіо і т.п.), для залучення більшої кількості клієнтів планується зробити замовлення візитних карток студії краси.

Ще один спосіб стимулювання збуту - це прийом замовлень по телефону, тобто по запису, а також надання послуг по спеціальних каталогах, по яких клієнт може вибрати собі стрижку або зачіску.

Студія краси "Л'Етуаль" надає наступні види послуг: перукарський кабінет: жіноча стрижка; чоловіча стрижка; дитяча стрижка; хімічна завивка; мелірування; довгострокова укладання; фарбування волосся; лікування волосся професійними засобами; плетіння косичок; сушка феном; укладка феном та професійними засобами.

Кабінет манікюру і педикюру: манікюр обрізний; гарячий манікюр; європейський манікюр (змішаний тип); гарячий манікюр (парафінотерапія); сухий манікюр; дитячий манікюр; чоловічий манікюр; SPA манікюр; покриття лаком; нарощування нігтів; лікування нігтів професійними засобами; нарощування нігтів на формах; дизайн нігтів; експрес-нарощування гель-пудрою; нарощування нігтів біогелем; корекція нігтів.

Всього в роботі підприємства задіяно: 5 перукарів; 2 майстри манікюру і педикюру; Косметолог; Адміністратор; Прибиральниця; Охоронець.

Графік роботи:

Пн.–Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. з 09:00 до 16:00

 

Дата добавления: 2016-03-25; просмотров: 1121 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:© 2015-2020 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.005 с.